Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Výstavný poriadok FCI Interšampión C.I.B | žiadosť | zmena r.CACIB | homologizacia
Výstavný poriadok SKJ SK Šampión šteniat / Puppy Champion žiadosť (form)
SK Rozhodcovia/Judges SK Šampión mladých / Junior Champion žiadosť (form)
Bodovacie súťaže:
SK Dog Cup
RRSK Dog of the Year
SK Šampión / SK Champion žiadosť (form)
SK Šampión veterán / Veteran Champion žiadosť (form)
SK Grandšampión / Grand Champion žiadosť (form)
SK výstavný šampión / Show Champion žiadosť (form)
SK Super Grandšampión / Super GrandCh žiadosť (form)
KALENDÁR VÝSTAV na aktuálny rok Šampión SKJ / Champion SKJ žiadosť (form)
Výsledky výstav

1994   •1995   •1996   •1997   •1998   •1999   •2000   •2001   •2002   •2003   •2004   •2005   •2006   •2007   
2008   •2009   •2010   •2011   •2012   •2013   •2014   •2015   •2016   •2017   
rok (2009)
06.12. CACIB Nitra (SK)
judge: Vera Dvorakova (CZ)
29.11. CACIB Budapest (H)
judge: Dr. Vaczi Balogh Zsuzsanna (H)
28.11. CACIB Budapest (H)
judge: Damir Skok (HR)
22.11. CACIB Zagreb (CRO)
judge: Dorota Witkowska (PL)
21.11. CACIB Zagreb, Crufts Qualification (CRO)
judge: Marian Čižmešija (HR)
15.11. CACIB Kielce (PL)
judge: Vladimír Piskay (SK)
15.11. CAC - Friedrichshafen (D)
dogs judge: Walter Schicker (D), bitch. judge: Gisa Schicker (D)
14.11. CACIB - Friedrichshafen (D)
dogs judge: Gisa Schicker (D), bitch. judge: Walter Schicker (D)
07.11. CACIB Praha (CZ)
judge: Martina Viktorinová (CZ) dogs judge: Vladimír Piskay (SK),
24.10. CACIB České Budějovice (CZ)
judge: Franz Zimmermann (A)
18.10. CAC Szentendre (H)
judge: Hartman Gyorgy (H)
17.10. NV Brno (CZ)
judge: Monika Tušanová (SK)
11.10. TR Sp.show + RR World Specialty Show 2009 (SK)
dogs judge: Timoty Finney (IRL), bitch. judge: Franz Zimmermann (A)
10.10. SKCHR Club Show 2009 (SK)
dogs judge: Franz Zimmermann (A), bitch. judge: Monika Tusanova (SK)
09.10. WDS 2009 Bratislava (SK)
judge: Puppy, Junior a Veteran: Erdos Laszlo (H) dogs judge: Hans Muller (CH), bitch. judge: Skalin Bo (SWE)
03.10. CACIB Tuln, Cruft 2010 nom. (A)
judge: Karin van Klaveren (DE)
02.10. Klubová výstava NKSZ, Komarom, Ridgeback Show 2009 (H)
judge: Monika Tušanová (SK)
27.09. CAC Szeged (H)
judge: Kardos Vilmos (HU)
26.09. CAC so zadávaním Víťaz SK, Prešov (SK)
judge: Poggesi Arnetoli Manola (IT)
26.09. KV KCHRR (CZ)
judge: Vera Dvorakova (CZ)
13.09. CACIB Leipzig (D)
judge: Dr. P. Beyersdorf (D)
13.09. CACIB Kecskemet (H)
judge: Czegledi Attila (H)
12.09. CAC Leipzig (D)
judge: Helga Jürgens (D)
12.09. CACIB Kecskemet (H)
judge: Tarján Annamaria (H)
06.09. Klubová výstava ČKRR, Orlík (CZ)
dogs judge: W.Schicker, Puppy & Baby S.Janicka, bitch. judge: G.Schicker, Puppy & Baby S.Janicka
05.09. Špeciálna výstava ČKRR, Orík (CZ)
dogs judge: G. Schicker (Puppy & Baby Monika Tusanova), bitch. judge: W. Schicker (Puppy & Baby Monika Tusanova)
30.08. CACIB Debrecen (H)
judge: Cristian Stavarache (RO)
29.08. CACIB Debrecen (H)
judge: Kardos Vilmos (H)
29.08. CACIB Mladá Boleslav (CZ)
judge: Viera Staviarska (SK)
23.08. CACIB Wels (A)
judge: Mag. Maissen-Jarisch Heliane (A)
22.08. CAC Balassagyarmat (H)
judge: Kardos Vilmos (H)
22.08. CACIB, Middle East European Winner Wells (A)
judge: Hans van den Berg (NL)
21.08. CACIB Wels (A)
judge: Tamas Jakkel (H)
16.08. CACIB Duodanube Bratislava (SK)
judge: Vera Dvorakova (CZ)
16.08. Spezialzuchtschau RRCD Marienberg (D)
judge: Zvi Kupferberg (IL)
15.08. CACIB Duodanube Bratislava (SK)
judge: Vladimir Piskay (SK)
15.08. Spezialzuchtschau RRCD Marienberg (D)
judge: Sue Carter (SA)
09.08. CAC Esztergom (H)
judge: Borsfai Csaba (H)
01.08. CAC Budapest (H)
judge: Hartman Gyorgy (H)
27.07. CAC Night Show Debrecen (H)
judge: Borsfai Csaba (H)
26.07. CACIB Night Show Split (CRO)
judge: Rubeny Kuplyauskas (RU)
25.07. CAC Night Show Split (CRO)
judge: Carlos Renau (ES)
24.07. CACIB Night Show Split (CRO)
judge: Javier Sanchez (ES)
23.07. CAC Night Show Split (CRO)
judge: Andrej Kazmierski (PL)
19.07. CACIB Szombathelyi (H)
judge: Dorota Witkowska (PL)
18.07. CACIB Oberwart (A)
judge: Monika Blaha (AT)
12.07. CAC Košice (SK)
judge: Weron Grzegorz (PL)
05.07. CAC Bialsko Biala (PL)
judge: Boguslawa Patrzykont (PL)
04.07. CACIB Lendava (SLO)
judge: Štefan Šinko (SLO)
27.06. Intercanis CACIB Brno (CZ)
judge: Mgr. Veroslav Herian (CZ)
21.06. CACIB Szekesfehervár (H)
judge: Erdos Laszlo (H)
20.06. CACIB Szekesfehervar (H)
judge: Czegledi Attila (H)
14.06. CAC Raciborz (Pl)
judge: Marian Pawel Bocianowski (PL)
06.06. CACIB, Grand Prix Slovakia - Nitra (SK)
judge: Tibor Havelka
05.06. CAC Senec (SK)
judge: Borsfai Csaba (H)
17.05. Klubova vystava CKRR Hustopece (CZ)
dogs judge: Viera Staviarska (SK), bitch. judge: Vladimir Piskay (SK)
17.05. CACIB Budapest (H)
judge: David R. Miller (USA)
16.05. CACIB Budapest (H)
judge: Kollonay Laszlo (H)
10.05. CACIB SpringDuoDanube Bratislava (SK)
judge: Oleg Jancev (RUS)
09.05. KV KCHRR Brno Zebetin (CZ)
judge: Josef Hejda (CZ)
09.05. CACIB SpringDuoDanube Bratislava, Cruft 2010 nom. (SK)
judge: Lenka Frncova (CZ)
08.05. Specialna klubova vystava SKCHR Lomnista (SK)
judge: Martina Viktorinova (CZ)
03.05. CAC Banská Bystrica
judge: Milan Biros (SK)
02.05. CACIB Praha (CZ)
judge: Stanislava Janická (CZ)
13.04. CAC Polovnych plemien Szilvasvarad (H)
judge: Erwin Deutscher (A)
12.04. CACIB Szilvasvarad, Crufts nom (H)
judge: Dr. Kelemn Atilla (RO)
05.04. CAC Dresden (DE)
judge: Lothar Scheider (DE)
04.04. CAC, Národná výstava OSTRAVA (CZ)
judge: Martina Viktorinova (CZ)
04.04. CACIB Wieselburg (A)
judge: Isabella Schamschula (A)
29.03. Mesto Kanjiža (SRB)
judge: Evica Mišič (SRB)
28.03. CAC Nitracanis (SK)
judge: Ludmila Fintorová (SK)
22.03. CAC Kiskunfelegyhaza (H)
judge: Natasa Davidovic (SRB)
21.03. CACIB Katowice (PL)
judge: Stefan Stefík (SK)
21.03. NKSZ CAC Sp.výstava RR Budapest (H)
judge: Polgar Andras (CZ)
07.03. CACIB Graz (A)
judge: Franz Zimmermann (A)
15.02. SV RRCD Glauchau (D)
judge: Walter Schicker (D
08.02. DUO CACIB Brno
judge: Jakkel Tamas (H)
07.02. DUO CACIB Brno, nomin. CRUFT 2010
judge: Erdos Laszlo (H)
24.01. CACIB Trenčín (SK)
judge: Tibor Havelka (SK)
09.01. CAC Olomouc (CZ)
judge: Stefan Stefik (SK)


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk . Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2017 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:4
štatistiky
RR-shop