Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years

Téma: SKCHR
Vyhľadávanie v článkoch k tejto téme

   [Zobraziť témy a články k nim]
Richard Tušan | Pondelok, 29.06.2015 | Téma: SKCHR
V nedeľu 28. júna sa konala v prostredí Nízkych Tatier klubová výstava ridgebackov, na ktorej sa zišlo 55 psov so Slovenska, Čiech a Poľska. Posudzovala pani Clair van den Bergh z Južnej Afriky. Akciu sponzorsky aj svojou účasťou podporila ROYAL CANIN. Vďaka patrí tiež organizátorom, všetkým sponzorom aj samotným vystavovateľom. Podrobné výsledky a fotografie víťazov nájdete v sekcii výstavy.
Richard Tušan | Streda, 08.04.2015 | Téma: SKCHR
Oznam pre členov SKCHR
Rozhodnutím SRK zo dňa 10.2.2015 je e-tajomník SKCHR mimo prevádzku. Prihlášky do klubu prijíma nový tajomník SKCHR (viď kontakty SKCHR). Na klubovú výstavu je možné sa naďalej prihlásiť on-line.

Richard Tušan | Štvrtok, 26.03.2015 | Téma: SKCHR (1651 čítané)
Info pre chovateľov: Na žiadosť členov opätovne pripomínam stále aktuálne informácie, zverejnené prvýkrát v roku 2005. Uisťujem chovateľov, že klub naďalej funguje na demokratických princípoch a Konferenciou z 12/2014 nedošlo k žiadnym zmenám, ktoré by mali vplyv na chovateľstvo.
Ing. Richard Tušan, prezident klubu

Richard Tušan | Pondelok, 02.03.2015 | Téma: SKCHR
Pozvánka na klubovú výstavu
Vážení členovia SKCHR, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia SKCHR pozval na XXI. Klubovú výstavu SKCHR v Krpáčove. Bude sa konať dňa 28. júna 2015. Pozvanie za posudzovateľa prijala pani Clair van den Bergh z Južnej Afriky. Nocľah si môžte zabezpečiť priamo v areáli konania výstavy hotel Hydro. K dispozícii sú On-line prihlášky a propozície. Termín prvej uzávierky je 28. máj, druhej 15. jún 2015. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR.

Richard Tušan | Sobota, 03.01.2015 | Téma: SKCHR
Táto fotografia získala najvyšší počet vašich hlasov. Všetkým ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotografie. Nová fotosúťaž pre rok 2015 je už odštartovaná, preto neváhajte, zasielať fotografie môžete už teraz!
Fotografie z roku 2014 nájdete TU
Richard Tušan | Utorok, 23.12.2014 | Téma: SKCHR (1484 čítané)
SKCHR každoročne odmeňuje svojich členov za prezentáciu plemena a klubu doma i v zahraničí v súťažiach "Pes/suka roka", "Chov. stanica roka". Najvyšší počet bodov 232 získala suka Amber by Aibo Szafranowa Polana Evy Matiaškovej. V súťaži o titul "Chovateľská stanica roka 2014" vyhrala chs TUSANI, Monika Tušanová s počtom bodov 456. Všetkým víťazom srdečne gratulujeme. Podrobné vyhodno...
Richard Tušan | Pondelok, 04.08.2014 | Téma: SKCHR (2496 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na 2x CAC, 2 Špeciálne výstavy SKCHR pri príležitosti XX. Výročia založenia nášho klubu. Budú sa konať opäť v krásnom prostredí Relax Hotel Lomnistá, Jasenie. Pozvanie prijali špecialisti na plemeno, pán Franz Zimmermann, prezident RR Club Osterreich a pani Angela Dohnal, poradca chovu RR Club Osterreich. Viac informácií nájdete v sekcii "plánované akcie". Nocľah si môžte objednávať priamo v areáli konania výstavy. Využite možnosť ON-LINE Prihlášky. Termín 1. uzávierky je 20. august, druhej 27. august 2014 (30. august len pre on-line). Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú ceny a darčeky. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR.

Richard Tušan | Štvrtok, 29.05.2014 | Téma: SKCHR (1838 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na Jubilejnú XX. Klubovú výstavu SKCHR v krásnom prostredí Relax Hotel Lomnistá, Jasenie. Pozvanie prijala pani Sarah Wheatley z Austrálie, rozhodca, špecialista na plemeno RR. V sobotu sa bude konať coursing. Nocľah si môžte objednávať priamo v areáli konania výstavy. Využite možnosť ON-LINE prihlášky. Termín 1.uzávierky je 15. jún, druhej 15. júl 2014 (len pre on-line). Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú ceny a darčeky. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR.
COURSING CUP SKCHR 2014 (super zábava pre psov, beh za umelou návnadou)
Milí priaznivci športu! V mene SKCHR si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na coursing, ktoré sa uskutočnia so spoluprácou RHS v sobotu pri Relax hoteli Lomnistá (Jasenie). Všetky RR ako aj ostatné psi v majetku členov SKCHR sú srdečne vítané. Držiteľstvo dostihovej či coursingovej licencie nie je podmienkou. Behať môžu všetci bez ohľadu na vek, pohlavie či pôvod. POZOR, pre konanie preteku je stanovený min. počet účastníkov, preto neváhajte a príďte sa aj vy s nami zabaviť a užiť si skvelý športový deň.

Richard Tušan | Piatok, 28.03.2014 | Téma: SKCHR (3709 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na Jubilejnú XX. Klubovú výstavu SKCHR v krásnom prostredí Relax Hotel Lomnistá, Jasenie. Pozvanie prijala pani Sarah Wheatley z Austrálie, rozhodca, špecialista na plemeno RR. V sobotu sa bude konať coursing. Viac informácií nájdete v sekcii "plánované akcie". Nocľah si môžte objednávať priamo v areáli konania výstavy. Využite možnosť ON-LINE Prihlášky. Termín 1.uzávierky je 15. jún, druhej 15. júl 2014. Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú ceny a darčeky. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR.

Richard Tušan | Piatok, 21.02.2014 | Téma: SKCHR
Klubová ročenka
Info pre členov klubu: 28. februar 2014 je uzávierka klubovej ročenky 2013. Prosíme majiteľov psov, aby do rubrik: "Psi roka", "Blahoželáme šampiónom" a "Úspechy našich členov v zahraničí" zaslali na skchr@rr.sk foto svojho psa a doklad o získaní šampiónátu, alebo iného ocenenia za rok 2013. Budeme radi, ak zašlete aj pekné fotografie alebo príspevky, ktoré by mohli byť prínosom pre klubový spravodaj. Ďakujeme.

Richard Tušan | Sobota, 11.01.2014 | Téma: SKCHR
To najlepšie patrí k sebe! Táto fotografia získala najvyšší počet vašich hlasov. Všetkým ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotografie. Nová fotosúťaž pre rok 2014 je už odštartovaná, preto neváhajte, zasielať fotografie môžete už teraz!

Richard Tušan | Piatok, 03.01.2014 | Téma: SKCHR (2313 čítané)
SKCHR každoročne odmeňuje svojich členov za prezentáciu plemena a klubu doma i v zahraničí v súťažiach "Pes/suka roka", "Chov. stanica roka". Naj RR roka sa s počtom bodov 456 stala pre rok 2013 suka Tusani Miss Malawi, čím výrazne prispela aj k prvenstvu chovateľskej stanice TUSANI v súťaži o titul " Chovateľská stanica roka 2013". Všetkým víťazom srdečne gratulujeme. Podrobné vyhodnotenie súťažiacich nájdete ďalej v texte...

Richard Tušan | Pondelok, 23.09.2013 | Téma: SKCHR
Výsledky Špeciálnej výstavy SKCHR 2013 + doplnili sme vaše fotografie z výstavy
Fotografie z výstavy naďalej posielajte na adresu monika@rr.sk, radi ich zverejníme.

Richard Tušan | Piatok, 19.07.2013 | Téma: SKCHR (3083 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na jesennú Špeciálnu výstavu SKCHR a Coursing v krásnom prostredí v Skalke pri Kremnici. Nocľah si môžte objednávať priamo v areáli konania výstavy. Viac informácií nájdete je v sekcii "plánované akcie". Využite možnosť ON-LINE prihlášky. Termín 1.uzávierky je 22. august, druhej 10. september. Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú

ceny a darčeky
. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR

Richard Tušan | Nedeľa, 09.06.2013 | Téma: SKCHR
Klubová výstava SKCHR 2013

Výsledky Klubovej výstavy SKCHR 2013
+ doplnili sme vaše fotografie z výstavy.
Fotografie z výstavy posielajte do 12.6. 2013 na adresu skchr@rr.sk, radi ich zverejníme.Doplňujeme výsledky z nedeľňajšieho SKCHR Coursing Cup 2013. Ďakujeme RHS, ktorí napriek nízkej účasti ochotne a s láskou pre nás túto akciu usporiadali!!! Fotogaléria z akcie A nakoniec to najlepšie, :-). Ďakujeme za chutné koláčiky Janky Všelkovej!!!

Richard Tušan | Utorok, 14.05.2013 | Téma: SKCHR
Pozvánka na coursing
Milí priaznivci športu! V mene klubu SKCHR a klubu Racing Hounds Slovakia si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na COURSING (super zábava, beh psov za umelou návnadou), ktorý sa uskutoční v nedeľu 9. júna 2013 (po sobotňajšej klubovej výstave) v rekreačnom zariadení Skalka, pri horskej Chate Limba.. Všetci ridgebaci aj ďalšie psy v majetku členov SKCHR (s PP aj bez PP) sú srdečne vítaní. Zabehať si môžu aj psy nečlenov. Príďte sa s nami zabaviť a vychutnať si aj trošku adrenalínu. Viac informácií nájdete v sekcii "Plánované akcie".

Richard Tušan | Štvrtok, 07.03.2013 | Téma: SKCHR (3586 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na májovú Klubovú výstavu a klubový deň SKCHR v Skalke pri Kremnici. V sobotu, 8. júna sa bude konať naša klubová výstava, na ktorú prijala posudzovanie pani Dr. Váczi Balogh Zsuzsanna z Maďarska. V nedeľu plánujeme coursing (beh psov za umelou návnadou), na ktorý sa už tak veľmi tešíme. Ubytovanie a stravu si môžte objednávať priamo v areáli Skalka, v horskej Chate Limba. Bližšie info "plánované akcie". Využite možnosť ON-LINE prihlášky. Termín 1.uzávierky je 1. máj, druhej 25. máj 2013. Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú ceny a darčeky. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR.

Richard Tušan | Štvrtok, 07.03.2013 | Téma: SKCHR
Klubová ročenka 2013
Klubová ročenka 2013 - nájde ju on-line v sekcii publikácie

Richard Tušan | Utorok, 15.01.2013 | Téma: SKCHR
Vyhodnotenie klubovej fotosúťaže za rok 2012
Blahoželáme Beate Fobelovej, autorke víťaznej fotografie "Modelka".
Táto fotografia získala najvyšší počet vašich hlasov 221. Beate zasielame poštou cenu, malý darček do nového roka. Na peknom druhom mieste s počtom hlasov 187 sa umiestnila fotografia s názvom "Scooby-Doooo" Ivany Kozicovej". Všetkým ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotografie. Nová fotosúťaž pre rok 2013 je už odštartovaná, preto neváhajte, zasielať fotografie môžete už teraz! Fotografie z roku 2012 nájdete TU

Richard Tušan | Streda, 02.01.2013 | Téma: SKCHR (2759 čítané)
SKCHR každoročne odmeňuje svojich členov za prezentáciu plemena a klubu doma i v zahraničí v súťažiach "Pes/suka roka", "Chov. stanica roka". Naj RR roka sa s neuveriteľným počtom bodov 514 stala pre rok 2012 mladá suka Tusani Miss Malawi, čím výrazne prispela aj k prvenstvu chovateľskej stanice TUSANI v súťaži o titul " Chovateľská stanica roka 2012". Táto mladučká sučka sa zároveň stala doteraz najúspešnejším ridgebackom na Slovensku a držiteľkou rekordu v histórii klubu. Všetkým víťazom srdečne gratulujeme. Podrobné vyhodnotenie súťažiacich nájdete ďalej v texte...

Richard Tušan | Pondelok, 17.09.2012 | Téma: SKCHR
Jesenný klubový víkend na Piatrovej

Richard Tušan | Streda, 05.09.2012 | Téma: SKCHR
Pozvánka na Coursing
Milí priaznivci športu! V mene klubu SKCHR a klubu Racing Hounds Slovakia si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na preteky COURSING CUP SKCHR, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 16.septembra 2012 v Piatrovej (Vrútky). Všetci ridgebaci aj ďalšie psy v majetku členov SKCHR (s PP aj bez PP) sú srdečne vítaní. Príďte sa s nami zabaviť v príjemnom prostredí Martinských hôr a vychutnať si aj trošku adrenalínu v tomto coursingovom športe. Propozície a prihlášku nájdete v sekcii "Plánované akcie". (Fotoreportáž z atmosféry minuloročnej akcie)


Richard Tušan | Nedeľa, 29.07.2012 | Téma: SKCHR (4180 čítané)
Vážení členovia klubu, priatelia ridgebackári, dovoľte, aby som Vás v mene vedenia klubu pozval na jesennú Špeciálnu výstavu SKCHR v krásnom prostredí novozrekonštruovaného hotela Piatrová vo Vrútkach. A keďže nás tam vždy radi uvítali, dohodli sme pre nás zľavu z ich cenníkových sadzieb. Nocľah si môžte objednávať priamo v areály konania výstavy.
Viac informácií nájdete je v sekcii "plánované akcie". Ak máte záujem zúčastniť sa špeciálnej výstavy pre RR, využite možnosť ON-LINE prihlášky. Termín 1.uzávierky je 20. august, druhej 1. september. Chcem poďakovať v mene vystavovateľov všetkým, ktorí pre nás chystajú ceny a darčeky. Tešíme sa na stretnutie, Ing. Richard Tušan, prezident SKCHR

Richard Tušan | Pondelok, 28.05.2012 | Téma: SKCHR
Fotografie z klubového víkendu

Richard Tušan | Utorok, 22.05.2012 | Téma: SKCHR
Oznam pre účastníkov klubovej akcie
Z dôvodu závažnej poruchy v Hotely Piatrová sme žiaľ boli nútení presunúť aktivity nášho klubového víkendu do neďalekého Horského rekreačného zariadenia - Trusalová, (Trusalová 20, 038 53 TURANY) ktoré je od Piatrovej vzdialené iba 14km. Všetky pôvodne potvrdené rezervácie v hotely Piatrová sú akceptované aj v novom areály a budú prednostne vybavené pred prípadnými ďalšími rezerváciami. (ešte sú voľné miesta). Strava je taktiež zabezpečená formou plnej penzie, ktorú potvrďte pri ubytovaní. Taktiež platí ďalší program vrátane prednášky, bonitácie a coursingu priamo v areály zariadenia. (mapa)

  staršie 
                     © 2005 © 2023 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:21
štatistiky
RR-shop