Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
19.08.2006 CACIB Bratislava (SK)
 (5409 čítané)

rozhodca: Martinez Miguel Angel (ARG)
Počet prihlásených psov: 85
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika TušanováMilada Krchňavá
BOB_Arengo Essence of Haika.jpg
BOB Arengo Essence of Haika

PSY
trieda baby:
VN1 - DALIAN RANUA
O: Malozi Dabobo M: Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová M. Maj: Hájek M.

VN2 - TUSANI COOL CASH
O: Kinyemi Anzi A'Bhubesi, M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M., Maj: Machoví K+Š

VN3 - HODARI SIMANGA
O: Amal Silesian Harta, M: Freya Simanga
CH+Maj: Jánošová J.

Trieda čestná:
V1 - CH. ORIX RHODANA
O: Calibre M'khulu Baas M: Angie z Ranche B
CH: Poláková M. Maj: Ťavodová K.

Trieda mladých:
V1 CAJC BOB, BIG3 - ARENGO ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Hajka z Lukovského Dvora
CH: Hanáček J. Maj: Budňák T.

V2 - AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Mkai Leoridge, M: Fabien ze Sulické Tvrze
CH: Urbánková H., Maj: Němcová V.

V3 - ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges, M: Hajka z Lukovského Dvora
CH: Hanáček J., Maj: Kárniková A.

V4 - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
CH+Maj: Guga P.

V - ANUBAH SLUNCE ZAMBEZI
O: Calibre M'khulu Baas, M: Assa Protoria Rose
CH: Bechová L., Maj: Fedorová P.

V - DHAKYI BILBOO SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bajka Agátový Kvet
CH: Kadnárová J. Maj: Egyedová A.

V - TINA TRADING CALVIN KLEIN
O: Crownwood Foegiele M: Tina Trading Simona
CH: Maryonovskaya E. Maj: Lichrenauer U.

V - TINA TRADING VASPURAKAN
O: Tina Trading Nelson M: Tina Trading Beisiz
CH: Marynovskaya E. Maj: Lichtenauer U.

VD - ABASI OF SENNECA KINGS
O: Mavunguela's Tangawezi M: Agáta zo Suchého Hradu
CH: Válková I. Maj: Palsovicsová Z.

VD - ACHIGARU SLUNCE ZAMBEZI
O: Calibre M'khulu Baas M: Assa Pretoria Rose
CH: Becha L. Maj: Horký R.

VD - AKKO Z VRCHOLKU KRAKONOŠ
O: Bradley Anunnaki M: Evelyn z Udolí Rožnova
CH: Baraník A. Maj: Máčková Š.

VD - KEONERUNAKO LEORIDGE
O: Rouxridge Hotstuff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
CH: Leal L. Maj: Kyncl M.

VD - CHIMALSI BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L. Maj: Zámečník M.

BEZ hodnotenia - ASKERON'S MILES AWAY
O: Camelot's Code Red M: Askeron's Faithful Promise
CH: Nixon J. Maj: Mareš + Soukupová

Nenastúpil - BANGIN AALIYAH LOEWENSCHWANZ


Trieda stredná:
V1 CAC - AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Chipangalis Kamani M: Bena Turkana
CH + Maj: Cútová O.

V2 r.CAC - ATREI LEO GUGIRO
O: Leoridge Mkai M: Arca Wadaru's Kid
CH: Guga P. Maj: Wiederman E.

V3 - COWBOY SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Alba Rodezia
CH: Kadnárová J. Maj: Tiko E.

V4 - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M. Maj: Zárembová + Hrivík


Trieda otvorená:
V1 CAC, CACIB - SORBONNE
O: Jockular Jamal Aquamarine M: Tessel
CH: Wiemer A. Maj: Brychtová K.

V2 r.CAC - AMALI RANUA
O: Chipangali's Kadani M: Miss Maira Ropotamo
CH: Kramolišová M. Maj: Hájek M.

V3 - ADONIS PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J. Maj: Ondejka J.

V4 - BRUNO WADARU'S KID
O: Chipangali's Kadani, M: Adelaide Wadaru
CH+Maj: Hladký Ľ.

VD - CSONKAVARI REGENS DARAN
O: Adak z Tatianovho Dvora M: Dorotya ze Sulické tvrze
CH: Kulcsár F. Maj: Humplíkovi M+L

VD - INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH: Lichrenauer U. Maj: Mareš + Soukupová

D - RUBICON'S APACHE OUTLAW OF JABULANI (L)
O: Jabulani's Kha'Ajah Nuru M: Jabulani's Kalahari Sunrise
CH: Stalder J. D. Maj: Ťavodová + Stalder


Trieda šampiónov:
V1 CAC, r.CACIB - CH. A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ozrhode Dia Hot Prospect M: Terrouges Thembi
CH+Maj: Krejčová P.

V2 r.CAC - CH. IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH+Maj: Lichtenauer U.

V3 - CH. FALCO Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: African Red Stone Arnold M: Betty z Údolí Rožnova
CH: Blinka B. Maj: Štefunková J.

V4 - CH. LIHUNTRA AMABHELE
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra M: Lanestil Gracie of Lihuntra
CH: Badenhorst L. Maj: Puklová J.


Trieda veteránov:
V1 - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichou
CH: Duchek L. Maj: Kotěra P.


SUKY
Trieda baby:

VN1 - DARDARA RANUA
O: Dabobo Malozi M: Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová M. Maj: Nevoralová V.

VN2 - AYRA GRACE SARACIA
O: Cartouche Chinua Rey M: Bazyrah Ranua
CH: Zabová L. Maj: Bezáková Z.

Nenastúpila - TUSANI COOL CORAL


Trieda dorastu:
VN - HENESSY SARANGA
O: Bruno Wadaru's Kid M: Bessy Saranga
CH: Nábělek J. Maj: Sonnenscheinová H.


Trieda mladých:
V1 CAJC - HILLVALLEY'S ANGEL FOR LUANDA (L)
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ozrhode Wild Inspiration
CH: Sonnenberg K. Maj: Krchňavá M.

V2 - ALLEGRA RUSTY MAGIC (L)
O: Leoridge Mkai M: Bendie Rusty Princess
CH + Maj: Urbánková H.

V3 - ABEBA CHIWITSI INGWE
O: Amal Silesian Harta M: Umjumi Chiwitsi
CH: Š. de Groot. Maj: Hofferková I.

V4 - TUSANI BIG BB
O: Leoridge Musafah M: Macumazahn Malawi Magic
CH: Tušanová M. Maj: Minárová N.

VD - DHAKIYA WINNIE SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bajka Agátový Kvet
CH: Kadnárová J. Maj: Hašková L.


Trieda stredná:
V1 CAC - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul- Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
CH+Maj: Kramolišová M.

V2 r.CAC - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského Dvora
CH+Maj: Kotěra P.

V3 - TUSANI ANI PINK LADY
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M. Maj: Helešicová J.

V4 - TUSANI ANI WHITE LADY
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH+Maj: Tušanová M.

V - APRIL LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
CH: Guga P. Maj: Bugárovci S+R

V - BINGA AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce Života
CH: Lakotová L. Maj: Szabo P.

V - BINTI AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce Života
CH: Lakotová L Maj: Beličková M.

VD - BEJIDE FLY LIVINGSTONE RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních mokřin
CH: Kolcunová D. Maj: Černáková + Čerňanský

VD - BONA DEA PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J. Maj: Chovan M.

VD - DJANGA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková E. Maj: Valentová D.

VD - GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Bessy Saranga
CH: Nábělek J. Maj: Sonnenscheinová H.


Trieda otvorená:
V1 CAC - CSONKAVARI REGENS BARBARA
O: African Fata Morgana Bukana M: Dorotya za Sulické Tvrze
CH: Kulcsár F. Maj: Štellerová + Kollár

V2 r.CAC - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Malozi Dabobo M: Arsina z Údolí Kalasperk
CH: Hovorková R. Maj: Šibalová A.

V3 - CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Malozi Dabobo M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková E. Maj: Helešicová J.

V4 - HEMA OF KA-UL-LI'S RIDGES (L)
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH+Maj: Lichtenauer U.

V - AKILAH LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L. Maj: Zelinková L.

V - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Akawanga Ascaris sea
CH+Maj: Krajčovičová R.

V - FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Aisha Mikšová
CH: Bagar M. Maj: Bagar R+J

V - MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Caprivi Asgood As Itgets M: Macumazahn Miss Shagwell
CH: Edgar P. Maj: Tušanová M.

VD - AYMEE PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefún J. Maj: Rovenský E.

VD - CANDY ZO SUCHÉHO HRADU
O: African Red Stone Arnold M: Areta Agátový Kvet
CH: Švec P. Maj: Vrabec M.

VD - LADY CHER (L)
O: Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
CH: F. Graham Maj: Kohoutkovi M. + A.

Nenastúpili:
CONY BÍLÉ KARPATY
KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI
AMBRA Z ROUDNICKA


Trieda šampiónov:
V1 CAC, CACIB - CH. BOSWELI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH+Maj: Kadnárová J.

V2 r.CAC, r.CACIB - CH. FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické Tvrhe
CH: Janická S. Maj: Urbánková H.

V3 - CH. HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého Údolí M: Airin Turanka
CH: Kotěra P. Maj: Hánáček J.

V4 - CH. MACUMAZAHN TUSANI PAERL
O: Ozrhode Ari Mystic Fate M: Macumazahn Pearl Jam
CH: Edgar P. Maj: Tušanová M.

V - CH. CEYLLES CARTOUCHE
O: Macumazahn Tragicaly Hip M: Nyaka Yoti of Cartouche
CH: Richard van Aken. Maj: Kramolišová M.

V - CH. ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké Savany M: Conny Bílé Karpaty
CH+Maj: Kavka R.

Nenastúpila ENNIE OD CYKASU


Trieda veteránov:
Nenastúpila - CLEA Z BRODU NAD TICHOU
  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:34
štatistiky
RR-shop