Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
28.01.2006 CACIB Trenčín (SK)
 (5317 čítané)

rozhodca: Vladimir Piskay (SK)
Počet prihlásených psov: 64
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Katarína ŤavodováMilada Krchňavá
BOB_BOSWELLI BEA SOLIPSE.jpg
BOB BOSWELLI BEA SOLIPSE

PSY

Trieda baby:
VN1 - CHIMALSI BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L.,Maj: Zámečník M.

VN2 - ABASI OF SENNECA KINGS
O: Mavunguelas Tangawezi M: Agáta zo Suchého Hradu
CH: Válková I., Maj: Palsovicsová. Z.

Trieda čestná:
V1 - DAVID AQUILA BOJNICE
O: Calibre M´Khulu Baas M: Elba ze Sulické tvrze
CH: Bagar Martin, Maj: Zámečník M.

Trieda dorastu:
VN1 - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tuasni Pearl
CH: Tušanová M., Maj: Zárembová + Hrivík

VN2 - DHAKYI BILBOO SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bajka Agátový kvet
CH: Kadnárová J., Maj: Egyededová A.

VN3 - TUSANI BIG BB KING
O: Musafah Leoridge M: Macumazahn Malawi Magic
CH: Tušanová M., Maj: Fitko P.

Trieda mladých:
V1 CAJC - AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Chipangalis Kamani M: Bena Turkana
CH + Maj: Cútová O.

V2 - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH + Maj: Guga Peter

V3 - AFRO LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH + Maj: Guga P.

V4 - BAKIRI AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
CH: Lakotová L., Maj: Martinček M.

V - BOKAMA Z ADAROVHO DVORA
O: Arčí z Jabloňové zahrady M: Cassinga Al - Kham Sa
CH: Hácha J., Maj: Obert I.

V- BONDE PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J., Maj: Badová L.

Trieda stredná:
V1 CAC - DEVIL VALEKANO
O: African Red Stone Arnold M: Demi Numa II.
CH: Buchlovič Š., Maj: Garaj Š.

V2 r.CAC - ASSAL LIVINGSTONE RHODESIAN
O: Ares Kay - Rod M: Allis od Jezerních Mokřin
CH: Kolcunová D., Maj: Antošová N.

V3 - KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Oridgenal Zor M: Kennebec´s Queen of Heart
CH: Williams+McIllheney, Maj: Vlček M.

V4 - CSONKAVARI REGENS DARAN
O: Adak z Tatianovho Dvora M: Dorotya ze Sulické Tvrze
CH: Kulcsár F., Maj: Humplík M. 

V- ACHIGARU LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L., Maj: Dokoupil J.

V - SORBONNE
O: Jockular Jamal Aquamarine M: Tessel
CH: Wiemer A., Maj: Brychtová K.

VD - RUBICON´S APACHE OUTLAW OF JABULANI
O: Jabulani´s Kha Ajah Nuru M: Jabulani´s Kalahari Sunrise
CH: Stalder J. D., Maj: Ťavodová K. + Stalder J. D.

Trieda otvorená: 
V1 CAC r. CACIB - BRADLEY ANUNNAKI
O: Elamli of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Asílie Babakar
CH: Štusáková Š., Maj: Konečná D.

V2 r. CAC - A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ozhrode Dia Hot Prospect M: Terrouges Thembi
CH + Maj: Krejčová P.

V3 - DOBBY NAKARANGA
O: African Red Stone Arnold M: Akeba Mošu Korto
CH: Horváth P., Maj: Fitko P.

V4 - BRUNO WADARU´S KID
O: Chipangalis Kadani M: Adelaide Wadaru
CH + Maj: Hladký Ľ.

V - AMALI RANUA
O: Chipangalis Kadani M: Miss Maira Ropotamo
CH: Kramolišová M., Maj: Hájek M.

V - ASSET PRINCESS ARWEN
O: Chipangalis Kadani M: Benjie Rusty Princess
CH: Manová M., Maj: Zoufalý K.

V - BARDY WADARU´S KID
O: Chipangalis Kadani M: Adelaide Wadaru
CH: Hladký Ľ., Maj: Baláž J.

Trieda šampiónov:
V1 CAC CACIB - CH. ASCOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta M: Agnieszka Viva Christo
CH: Starý J., Maj: Vlček M.

V2 r. CAC - CH. ORIX RHODANA
O: Calibre M´Khulu Baas M: Angie z Ranche B
CH: Poláková M., Maj: Ťavodová K.

V3 - CH. AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra M: Lanestil Gracie of Lihuntra
CH: Badenhorst L., Maj: Puklová J.

Trieda veteránov: 
V1 - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Masbaha´s M: Astra z Brodu nad Tichou
CH: Duchek L., Maj: Kotěra P.

V2 - CALIBRE M´KHULU BAAS
O: Lionhill Lesto M: Nomvuyo Jabu Miss T of Calibre
CH: Stramrood D., Maj: Kohoutek M.


SUKY
Trieda baby
VN1 - HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Ozhrozde Wild Inspiration
CH: Sonnenberg K., Maj: Krchňavá M.

VN2 - CHEKESHA BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH + Maj: Lakotová L.

Trieda dorastu
VN1 - DHAKYIA WINIE SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bajka Agátový kvet
CH: Kadnárová J., Maj: Hašková L.

VN2 - TUSANI ANI PINK LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M., Maj: Helešicová J.

VN3 - ABEBA CHIWITSI INGWE
O: Amal Silesian Harta M: Umjumi Chiwitsi
CH: de Grot Š., Maj: Hofferková I.

Trieda mladých:
V1 CAJC - ADELAIDE LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH: Guga P., Maj: Hladký Ľ.

V2 - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Dabobo Malozi M: Arsina Údolí Kalasperk
CH: Hovorková R. , Maj: Šibalová A.

V3 - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana´s M: Haaja z Lukovského Dvora
CH + Maj: Kotěra P.

V4 - CALYPSO SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Alba Rodezia
CH + Maj: Kadnárová J.

V - APRIL LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH: Guga P., Maj: Bugár R. + S.

V - BONA DEA PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J., Maj: Chovan M.

Trieda stredná:
V1 CAC - CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Dabobo Malozi M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková E., Maj: Helešicová J.

V2 r. CAC - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Miss Maira Ropotamo
CH + Maj: Kramolišová M.

V3 - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické Tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
CH + Maj: Krejčovičová R.

Trieda otvorená:
V1 CAC CACIB BOB - BOSWELI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH + Maj: Kadnárová J.

V2 r. CAC r. CACIB - ARCA WADARU´S KID
O: Chipangalis Kadani M: Adelaide Wadaru
CH: Hladký Ľ., Maj: Guga P.

V3 - FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Aisha Mikšová
CH: Bagar M., Maj: Bagar R.

V4 - ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké Savany M: Conny Bílé Karpaty
CH + Maj: Kavka R.

V - ABIGAIL PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J., Maj: Rajzík D.

V - AJANI A´ M BUSY
O: Aleut Bukama M: Milady
CH: Petrova O., Maj: Valáková D.

Trieda šampiónov:
V1 CAC - CH. BALDA TURKANA
O: Argo z Lukovského Dvora M: Aschka Swansbach
CH: Haršány P., Maj: Lakotová L.

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:17
štatistiky
RR-shop