Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
18.05.2013 WDS 2013 Budapest (HU)
 (2369 čítané)

rozhodca: Vladimir Piskay (SK) Junior, Veteran

rozhodca psy: Cristian Jouanchicot (F)
rozhodca suky: Laszlo Erdos (HU) BOB
Počet prihlásených psov: vela

Spracovala: Julia Vitkina (RU - Moskva) www.baburrr.ru - many thanks!!!


VETERAN WORLD WINNER 2013 - TUSANI ANI WHITE LADY, Monika Tušanová



MALE
Baby male
VP, CW, BestBaby
ROSSO D’ORO HARRY TONE RED HOT LINE
(Heshiama Ya Kimba Grand Aquarius x Rosso D’oro Get Around)
RKF 2417630, 2012.12.29 t. Ella Ezhova, t. Tatyana Volkova

Puppy male
VP, CW, BestPuppy
GUNTHWAITE REGGAE MAN (
Gunthwaite Midnite Preacha x Gunthwaite Disco Diva)
CMKU.HR/7688/12/12, 2012.09.25, T. Messrs J and D and Mrs Bates, t. Zdislava Noskova


Junior male
Exc., CW, JWW, JCAC, BestJunior
JELANI RED DJIMBO FAREY
(Villagedogs Hottopic x Aresvuma Olana Red)
RKF 3391146, 2012.05.26, t. Elena Kamle, t. Elena Kamle

Exc., RCWj, RCACj
YE JAPHA HAKIM ERONGO EBO
(Eilack Freelender At Gyasi x Ye japha Hanuni)
RKF 3450582, 2012.07.10, T. M. Obschornicat Oeter, t. G. Lopatko

Exc., 3 place - CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA (Chitonga Gombe x Habeebah Asilia Lowenschwanz)
Met.Rhod.R.1663/12, 2012.01.19, t. Akos Toth, t. Adriana Bencicova

Exc., 4 place - EROS KEY TO HEART SLUNCE ZAMBEZI (Amber Grand Star Qwandoya x Rex Ventors Trinity)
CMMJ/RR/748S/12, 2012.06.21, T. Lenka Bechova t. Jan Plutko

Exc. - TINA TRADING CUKAT (Graf Gesper x Uslada Mira)
RKF 3302751, 2012.03.22, t: Maryanovskaya t: Maryanovskaya

Exc. - TINA TRADING TRAPPEL (Usakose Air of Success of Gondwana x Tina Trading Cherry Stone)
RKF 3193299, 2011.12.14., t. Maryanovskaya, t. Maryanovskaya

Exc. - AFRICAN FATA MORGANA MUNGU (Awesome Enzo by Luanda x African Fata Morgana Farisa)
Met.Rhod R.1676/12, 2012.03.19, t. Peretz Monika, t. Peretz Monika

Exc. - ARESVUMA YAKIRE ZAVABI (Aresvuma Ovamba Unati x Tina Trading Yaffa)
RKF 3223403, 2012.01.13, t. S. Mailinnikova, t. I. Esina

Exc. - B LOWER LEO (Kennebec´s Final Answer x Rex Ventors Oona)
CMKU/RR/7460/12, 2012.06.08, t. Katerina Vickova, t. Irena Maroszczykova

Exc. - SAIMON’S PRAIDE VINTAGE EXPENSIVE WINE (Tarujen Ufahari x Saimon’s Praide My Love at First Sight)
RKF 3400863, 2012.07.11, t. O. Serova, t. O. Obuhova D. Filatova

Exc. - TUSANI OLALA OLWEN (Elangeni Lion Outof Africa x Tusani Extra Chilli)
SPKP-1660, 2012.06.04, t. Tusanova Monika, t. Tusanova Monika

VG - NANGILA ACAN (Bukavu-Bawu Zungu x Cnobe Orumba Desta)
MET Rhod R 1696/12 2012 04 01, T: Vas Krisztina t. Vas Krisztina

VG - NANGILA ARAN (Bukavu-Bawu Zungu x Cnobe Orumba Desta)
MET Rhod R 1695/12 2012 04 01, T: Vas Krisztina t. Cinege Annamaria

VG - RED HOT LINE MAN SURE STAR OLIVER (Roseridge Red Rastaban x Podarok iz Afriki Leona)
UKU 01U016, 2012.06.01, T. Tatyana Volkova, t. Tatyana Volkova

VG - YAW ADYUBA THE BEST OF BOTH WORLD (Usakose Air of Success of Gondwana x Tara V.D. Noorderheide)
RKF 3415509, 2012.04.08, t. M.E.R. Baasaron, t. N. Mezhueva

VG - RR’SHAFFLING MOTION ROYAL (RR’Shaffling Motion E’Great Gambo x Jersey Shoko Lake Shaffling Motion)
RKF 3479712, 2012.07.31, t. V. Zykova, t. V. Ovchinnikova

VG - ADGAMBAS BARIDI AKVAMARIN (Aresvuma Ovamba Unati x Aresvuma Jamanga Jani)
RKF 3223059, 2012.01.14, T. S. Chuprynina, t. V. Begizova

Absent - RED HOT LINE FUREY FUNKI FAVORITE (Glenaholm Taariq x Podarok Iz Afriki Barra Joy)
UKU-R010955, 2012.05.02, t. Tatiana Volkova, t. Tatiana Volkova

Absent - MURUMBIS EDWARD MAKE ME EUPHORIC (Inanda Mellberg Edelrood x Murumbis Bright Shining Blaze)
SPKP-1675, 2012.07.27, t. Elisabeth Eek, t. M. Tusanova

???
- AMINIAFUS’S HISMIMA H-OIVA (Paerdecroon Baron Borg x Kangelani’s Gentle Gaby by Clay)
FI 57929/12, 2012.04.10, t. Gabriesen Anne Britt, t. Lindqvist

???
- LUWI DELLE CIME BIANCHE (Bushi Deile Cime Bianche x Kabibe Delle Cime Bianche)
LOI 12/51392, 2012.02.09, T. Giovanna Bacchini Carr t. Giovanna Bacchini Carr



Intermediate male
Exc., CW, CAC
ABIMBOLA-MOZI
(Aresvuma Zulu Zuka x Nora Venturesome)
UKU 0116082, 2011.07.23, t. Mazur Ya, t. Angelina Skrypnik

Exc., RCW, RCAC
RIDGE’S STAR ESHTAN EYSHULI
(Karoskloof Kordaat Kaptein x Mashama Mazi Rus Kashore)
RKF 3121628, 2011.07.09, T. A. Spesivykh, t. E. Gutor

Exc., 3 place - A LUCAS STAR FOX GRAPE (Abayomi Mashanga x Tarujen Stacey)
CLP/RR/7091, 2011.07.17, T. Petr Zoubek, t. Drahomita Konecna

Exc. 4 place - AFSI KHOF STAR FOX GRAPE (Abayomi Mashanga x Tarujen Stacey)
CLP/RR/7090, 2011.07.17, T. Petr Zoubek t. Katerina Linhartova

Exc. - RR’SHUFFLING MOTION ODIN (RR’Shuffling Motion Itiko Nary x Forsis Lar Aleksia Viva)
RKF 3169329, 2011.06.23, t. V.Zykova, t. A. Melkonov

Exc. - LAVEE RICH RACH (Archi Red x Detemba Rich Rach)
ISBR 114662, 2012.01.01., t. Orit Nevo, t. Vittona C. Franceschette

Exc. - RIDGE’S STAR YASON HERO OF HELLAS (Ridge’s Star Al Pacino x Alamina Moon)
RKF 3149943, 2011.09.18, t. A. Spesivykh, t. Antonov Yury

Absent - FEANOR’S ARAGORN (Tusani Ani Johnie W. x Malozi Jasirika)
FI 39197/11, 2011.05.19, T. Paivi Sormunen, t. Paivi Sormunen

???
- BUKAVU-BAWU FARID (Abuya V Dela-eden x Bukavu-Bawu Pamuzinda)
Met.Rhod R.1652/11, 2011.06.28, T. Acsay Lajos t. Szabo Judit Katalin



Open male
Exc., CW, CAC
AZIZI Z IVANOVICKE BRANY (Ntehwaidumela Eastluis x Namibi-jc-ze Sulicke Tvrze)
CMKU-REGRR/6627/10, 2010.09.18

Exc., RCW, RCAC
KENNEBEC’S FINAL ANSWER
(Nashira’s Zinfully Good Juba Lee x Kennebec’S Heart of Asomdwee)
CMKU/RR/6143, 2009.09.13, T. Monique M., t. Marek Vicek

Exc., 3 place - DIEGO EL PRIMO BY LUANDA ((Thornberry Akala x Hilvalleys Angel for Luanda)
SPKP 1532, 2011.01.01, T. Milada Krchava, t. Milada Krchava

Exc., 4 place - FAMOUS JUMA DE KIUNGWANA (Glenaholm Jaidan x Lionhill Loya)
LOF6RHORID3092/0, 2010.11.03, T. Marion Reddy, t. Patrzyk Yvonne

Exc. - RIDGE’S STAR YAGO (Ridge’s Star Al Pachino x Alamina Moon)
RKF 3149942, 2011.03.23, T. Spesivykh, t. Antonov Yury

Exc. - RHODESIAN PEARL ARAGORN AZULU (Aresvuma Zulu Zuka x Asteria From Gold Bobbery Pack)
UKU 0068977, 2010.08.10 , T. S. Kuzovkova, t. Roykhman Yakov

Exc. - RED HOT LINE BARTAN-BAATUR (Karoskloof Kordaat Kaptein x Podarok iz Afriki Mona Mari Chakanyuka)
UKU 0099154, 2011.03.24, T. T. Volkova, t. T.Volkova

Exc. - AARONS UNIVERSE RESH ZONE (Beyo bei Beau Skywalker Indy x Ashaggy Re Ellama)
SPKP 1592, 2011.03.23, T. Claudia Witz, t. Milos Zamecnik

Exc. - AFRICAN FATA MORGANA LEABUA (Aresvuma Zulu Zuka x African Fata Morgana Farisa)
Rhod.R. 1613/11, 2011.01.31 T. Peretz Monika, t. Peretz Monika

VG - GITONGA TOM ETTHWIDE (Tusani Cool Bakari x Dafina Tom Etthwide)
VDH 11/10908158, 2011.03.23, t. Peter Hoht, t. Uwe Finnem

VG - AVE CAESAR ARMAGNIAC (Maiden’s Kalahari Kendy x Podarok iz Afriki Bliss Bounty)
SE 50515/2011, 2011.08.21, T. E. Kovalchuk, t. E. Kovalchuk

VG - GRAF GESPER (Severny Strazh x Nancy)
RKF 1935487, 2006.06.22, T. Nikosha, t. Zhalobitskaya

Absent - HARMAKIS WISDOM QUENTIN (Pronberg Makari x Harmakis Wisdom Leeba)
CMKU/RR/6737-11/10/12, 2010.07.03, T. S. Vnturelli, t. Barbora Nachazelova

Absent - AGU KARASI DAHOMA ROUDY (Adargo Zulaykha x Shakawe L’rhodesia)
RHR 1212, 2011.04.23, T. Claudia Witz, t. Anja Pileschneger

Absent - EFECT APAZO FOLWARK ZWIERZECY (Awesome Enzo by Luanda x Apaszka Ziju Folwark Zwierzecy)
NHSB 2861446, 2011.03.09, T. Malgorzata Branny, t. Papankova Viera

???
- KAIOWAS CK KAMERON (Tina Trading Calvin Klein x Kayode Kezu Safari-kadamba)
Met.Rhod.R.1476/09, 2009.09.11, T. Dr. Narai Lilla, t. Gsm-t Consulting Kt


Champion male

Exc., CW, CAC, CACIB, BOB, BIG, WW-13
FAIRA ARIF KAMILIFU
(Ascot Alta Mirano x Chitonga Faira)
RKF 2471567, 2009.05.15, T. O. Syalmova, t. A. Evmenova

Exc., RCW, RCAC, RCACIB
MAIDEN’S KALAHARI KANDY
(Maiden’s Incredible Indy x Maiden’s Highlight Hayden)
SE6726/2006, 2006.08.02, T. Ewa Stranne, t. Elena Kovakchuk

Exc., 3 place - TINA TRADING HARLEY LEO (Tina Trading Faraon x Vega)
UKU 0042255, 2009.05.13, T. Maryanovskaya, t. Rogozhina D.

Exc., 4 place - RIDGE’S STAR AL PACHINO ((Heshima Ya Kimba Fuku Shabalala x Bler Red)
RKF 2482832, 2009.05.20

Exc. - ECAILLE ANUNNAKI (Abayomi Mashanga x Cachette Anunnaki)
CMKU/RR/6262/10/11, 2010.02.22, T. Sarka Stusakova t. Zdislava Noskova

Exc. - RR’SHAFFLING MOTION LUXOR (Kodust Rv Touch O Chili x Jrsey Choko Lake Shaffling Motion)
RKF 2852795, 2010.07.11, T. V. Zykova, t. A. Sokolovskaya

Exc. - BULAWAYO BAOBAB E-MCCOY ZUVAN (Corgan Jackell Annunaki x Bulawayo Baobab Bahiya)
MET. Rhod.R. 1592/10, 010.06.22, T. Godeny Ferenc, Kertesz Melinda, t. Janovsky Gergely, Farkas Viktoria

Exc. - DORIAN GREY NYATHI (Pronberg Makari x Competitive Spirit Nyathi)
CLP/RR/6120, 2009.10.16, T. Petra Krejcova, t. Maruta Pankova

Exc. - AMBER GRAND STAR QWANDOYA (Heshimayakimba Grand Aqyarius x Bayo Kabo Slunce Zambezi)
CMKU/RR/6284/10, T. Yana Pankova, t. Hana Pankova

Exc. - HESHIMAYAKIMBA GRAND AQUARIUS (De Leeuwenjabt Kilimanjaro x Heshima Ya Kimba Chakanyuka)
UKU006956/06, 2006.02.13, T. Mrs aVan Wyk, t. Tatyana Volkova

Exc. - RED PRAYD AMBASADOR (Aresvuma zan Zait x Zlato Rusi Adelina Kajanga)
UKU 0085914, 2010.03.27

Exc. - MAKAO-MAKAO (Makao Ngumo Namdi x Nikol)
RKF 1993830, 2007.01.07, T. Myakotkina Yu, t. Buganina T.

Exc. - ARESVUMA ZULU ZUKA (Tarujen Penzi x Aresvuma Bara Etana)
UKU 0003650, 2007.05.26, T. S. Malinnikova, t. S. Gnilyakov

Exc. - TINA TRADING CHANG ((Mascius x Tina Trading Sharlis)
BCU 146-000074, 2009.07.03, T. Maryanovskaya E., t. Mukukin Yu.

Exc. - BERRY NEOMELE (Tusani Big Ben x Shababu Tara)
HR 10344 RR, 2010.03.17, T. Lela Trescec, t. Branimir Gotovina

Exc. - ARESVUMA HA-SHAH (Aresvuma Zulu Zuka x Harmakis Wizdom Daksha of Aresvuma),
LOE-1084143, 2010.05.29, T. S. Malinnikova, t. Jose Antonio Ballesteros Carrion

Exc. - TUSANI LORD COPYRIGHT (Copyright Reserved Nyathi x Tusani Ani White Lady)
SPKP 1485, 2010.06.14, T. Monika Tusanova, t. Iveta Kostolaniova

VG - SUNHILL RIDGES NAUR (Karoskloof Gizan Buka x Vilana Betti Rey)
RKF 2823605, 2010.05.28, T. Vesely, t. Sudoplatova

Absent - RIDGE’S STAR KING DEIMON ORLOFF (Ridge’s Star Jeremy Red x Tina Trading Zemma)
RKF 2245780, 2008.01.13, T. A. Spesivykh, t. E. Filushkina

Absent - GOLDEN MARULA’S AFRICAN HANDSOME MAN (Abutambu Aziz De Kiunqwana x Kisangani Djurigie Fever)
VDH09/1096749, 2009.05.02, T. Stefanie Lips, t. Stefanie Lips

??? - CHIVAS AYABA (Zuritamu Wingu x Twiny Ayaba)
HR 10284 RR, 2008.05.05, T.Ina Rogosic Blagojevic, t. Turcinovic Petar


Veteran male
Exc., CW, VWW-13
MATABO MOZI FOLWARK ZWIERZECY
(Munyati Zaki Kananga x Kwetu’s zizi Mafungabuzi)
PKR-VI-6775, 2001.01.13, T. Malgozata Branny, t. Joanna Borowiec


FEMALE

Baby female
VP, CW
BEZILIYA MIREYA LION CHASER
(Tina Trading Harley Leo x Akuo Baako Lion Chaser)
01U363-VI-612, 2013.01.11, T. T. Maryina, t. Carol Torr

VP, RCW
SAIMON’S PRAIDE SHADOW OF A SHADE
(Sunhill Ridges Apollon x Vayomi Shakira of Saimon’s Praide)
RKF 3479121, 2013.01.13, T. O. Obukhova, t. O. Serova


Puppy female
VP, CW
AMAZULU HINZA LIONESS
(Elangeni Lion Out of Africa x Chilolo Eko in the Wind)
LOF3594, 2012.08.23, T. Anne-Marie Marenco, t. Anne-Marie Marenco

VP, RCW
EVENING STAR OF LUANDA (Mocca De Chasse Gando x Alexic Famme Fatale Luanda)
SPKP 1695, 2012.09.21, T. Milada Krchava, t. Vladimir Vodzinsky

VP, 3 place - ARESVUMA GODERSI DELLE FAMA (Harmakis Wizdom Lynnard x Harmakis Wizdom Daksha of Aresvuma)
RKF 3438922, 2012.08.28, t. S. Malinnikova, t. S. Malinnikova

VP, 4 place - TINA TRADING URMALA (Ermak x Tina Trading Chokolina)
RKF 3460350, 2012.09.18, T. Maryanovskaya, t. Patrzyk Yvonne



Junior female
Exc. JWW, JCAC
EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
(Amber Grand Star Qwandoya x Rex Ventors Trinity)
CMKU/RR/7487/12, 2012.06.21, T. Lenka Bechova, t. Lenka Bechova

Exc., RCW, RCACJ
TUSANI O’LALA PARIS (Elangeni Lion Out of Africa x Tusani Extra Chili)
SPKP 1662, 2012.06.04, T. Monika Tusanova, t. Monika Tusanova

Exc., 3 place - RIDGE’S STAR DADA LIFE (Zlato Rusi Akim Balu x Ridge’s Star Jenevieva Queen)
RKF 3411007, 2012.06.21, T. Spesivykh A. t. Antonov Yu.

Exc., 4 place - TINA TRADING SHELTA FELICE (Tina Trading Vero Gianni Schicchi x Tina Trading Lucky Life)
RKF 3344356, 2012.05.18, T. E. Mryanovskaya, t. Maryanovskaya

Exc. - SAIMON’S PRAIDE VELLARY GREAT VALUE (Tarujen Ufahari x Saimon’s Praide My Love At First Sight)
RKF 3400867, 2012.07.11

Exc. - MAGICALLINE ALIAS PRINCESS LEIA (African Hunter’s Amazing Baskervil x Tusani Day for Magic)
VDH12/145 00967, 2012.04.14, T. Melanie Nowak, t. Melanie Nowak

Exc. - AMBER BY AIBO SZAFRANOWA POLANA (Ajani Aibo x York Fan Enya)
PKR.VI-16288, 2012.05.01, T. Isabela Pisula, t. Eva Matiaskova

Exc. - TUSANI O’LALA TIARET (Elangeni Lion Out of Africa x Tusani Extra Chili)
SPKP 1664, 2012.06.04, T. Monika Tusanova, t. Lucia Radosovska

Exc. - MAANHAAR PRIMO CREATUS BAHATI DELLA NILA FIBI (Myollnir Kyala x Podarok iz Afriki Oriel Valeri)
01U912-XIII-912, 2012.04.10, T. A. Dimitrova, t. D. Chernaya

Exc. - MAPAMBAZUKO BUUMI XARIT D’AFRIQUE (Nyumbani’s Aaron-diego x Baina Xarit D’Afrique)
SHSB 712049, 2012.06.01, T. Ativa Lamora, t. Silvia und Holder Dirr

VG - TINA TRADING ENIGMA DARK (Tina Trading Samurai Nevskiy x Tina Trading Esmeralda)
RKF 3302748, 2012.05.22, T. E. Maryanovskaya, t. M. Razinkov

VG - UWANJA’S DAFINA AMIRA AFIA (Shangani Denga Windo of Lionsilver x Athena)
FI37498/12, 2012.05.18, T. Jari Falt ja Manna Pakkas, t. Jari Falt ja Manna Pakkas

VG - NANGILA ANDRA (Bukavu-Bawu Zungu x Chobe Orumba Desta)
MET.Rhod.R.1702/12, 2012.04.01. T. Vas Kristina, t. Vagi Aniko Dora

VG - RED HOT LINE FANI TEGA OF ELE TORI (Glenaholm Taariq x Podarok iz Afriki Barra Joy)
UKU 0128263, 012.05.07, T. T. Volkova, t. T. Volkova

VG - AMINI BINGWA BAHARI MAPENZI (Tusani Big Ben x Hasta)
UKU 013724, 2012.06.08, T. Peschanskaya Yu., t. A. Skrypnik

VG - AMINI BINGWA BIZARI PRINCESS (Tusani Big Ben x Hasta),
UKU 013726, 2012.06.08, T. Peschanskaya Yu., t. Katerina Orlik

Absent - NANGILA AYLA (Bukavu-Bawu Zungu x Chobe Orumba Desta)
MET.Rhod.R.1697/12, 2012.04.01. T. Vas Kristina, t. Szabo Judit Katalin

???
- DIATA ARAFA ARIVI PAISUMI (Farmers Gardian African Akono x Ariel Ari Liberta)
LV-28714/12, 2012.04.30, T. Vija Paisuma, t. Vija Paisuma

???
- JELANY RED DIOR OLIVIA (Villagedogs Hottopic x Aresvuma Olana Red)
RKF 3391153, 2012.05.26, T. Elena Kamle, t. Elena Kamle


Intermediate female
Exc., CW, CAC, RCACIB
DAKOTA CUBO MOKA
(Myolnirr Kyala x Naitingela Moka Farastero Sinbest)
HR 10431 RR, 2011.07.10, T. I. Kushnere, t. Branimir Gotovina

Exc., RCW, RCAC
RR’SHUFFLING MOTION PRADA FASHION (RR’Shuffling Motion E’Great Gambo x Aligel Sun Schai)
RKF 3269327, 2011.11.10

Exc., 3 place -TINA TRADING TIFFANI TINSEL (Usakose Air of Success of Gondvana x Tina Trading Cherry Stone)
RKF 3193292, 2011.12.14, T. Maryanovskaya, t. Maryanovskaya

Exc., 4 place - BAYO PINKY PEARL QWANDOYA (Ypk Tropaco Troyan Argos of Coso x Bayo Kabo Slunce Zambezi)
CMKU/RR/7200/11, 2011.12.13, T. Hana Pankova, t. Hana Pankova

VG - GHIPE LOLOO DE KIUNGWANA (Glenaholm Jaidan x Maxwood Treasure)
LOF6RHORID3326/0, 2011.07.31, T. Marion Reddy, t. Patrzyk Yvonne

absent - DEMI MOORE (Pronberg Makari x Bridget Jones)
RO/22/39697, T. Silvia de Domenico, t. Vincenzo Pontone


Open female
Exc. CW, CAC
ARESVUMA ONI OZUMEIRA
(Heshimayakimba Fuku Shabalala x Vizara Iringa Aresvuma)
KF 2417306, 2009.01.18, T. S. Malinnikova, t. S. Ulanova

Exc., RCW, RCAC
SHANGANI GREAT CHUMBE CHIKADZI
(Vignons Rouge x Shangani Amageba Qhawe)
LOF3213, 2011.04.04, T. Wolfgang et Christine Blumberg, t. Wolfgang et Christine Blumberg

Exc., 3 place - CHELSEY PERLA AFRIKY (Jupiter of Parnassus x Fleur Simanga)
SPKP 1111, 2006.07.17, T. Juraj Stefun, t. Jiri Kucera

Exc., 4 place - SAIMON’S PRAIDE PATIA FURAHA (Vizara Nyambiri x Saimon’s Praide Maarika Mtimaa)
RKF 2923848, 2011.02.03, T. O. Obukhova, t. O. Orekhov

Exc. - SAIMON’S PRAIDE NAILA ONI OF RED HOT LINE (Heshima ya Kimba Grand Aquaruis x Saimon’s Praide Marini Zalira)
RKF 2834837, 2010.07.28, T. Obukhova O. t. T. Volkova

Exc
. - DREAMED YMAN BY LUANDA (Thornberry Akala x Hillvalleys Angei for Luanda)
SPKP1543, 2011.01.01, T. Milada Krchava, t. Milada Krchava

Exc
. - SHANGANI FAMOUS BESS BULALA ((Shangani Dundubala Wettevreden x Shangani Ufalme Lionless)
LOF 3066, 2010.09.09, T. Wolfgang et Christine Blumberg, t. Christine Bloomberg

Exc
. - RED HOT LINE ABARA AMARULA LEDY STAR (Heshima ya Kimba Grand Aquarius x Podarok iz Afriki Barra Joy)
UKU 0047017, 2009.10.18, T. T. Volkova, t. T. Volkova

Exc
. - ROKSANA CLEVER BRAVE (Ridge’s Star Frensis Fitzgerald x Tina Trading Sharlis)
BCU 146-000087, 2011.10.22, T. E. Pavlovskaya, t. Yu. Muljukin

Exc
. - TUSANI MISS MALAWI (Myollnir Kyala x Tusani Ani White Lady)
SPKP 1558, 2011.04.04, T. Tusanova Monika, t. Kmotrikova Miroslava and Kochan Marek

Exc
. -RR’SHUFFLING MOTION MELETA (Caprivi Tcket To Ride x RR’Shuffling Motion Estelli)
RKF 3094819, 2011.01.13, T. V.Zykova, t. N. Nefedova

VG
- CLAIRE DE LUXE BY LUANDA (Thornberry Akala x Alexis Femme Fatale Luanda)
RO/1156987, 2010.12.24, T. Milada Krchava, t. Simioni Sonia

VG -
CEENEER XARIT D’AFRIQUE (Tumalanga Aliko x Alane Xarit D’Afrique)
VDH 04/1450565, 2008.03.26, T. Silvia Und Holder Dirr, t. Silvia Und Holder Dirr

VG -
PERLINA TARA ZE SULICKE TVRZE (Hasani of Ka-Ul-lis Ridge’s x Jafara Ze Sulicke Tvrze)
SPKP 5905, 2009.05.05, T. Stanislava Jamnicka, t. Jan Chladek

VG -
RR’SHUFFLING MOTION MAIOLIKA (Caprivi Tcket To Ride x RR’Shuffling Motion Estelli)
RKF 3094820, 2011.01.13, T. V.Zykova, t. D.Dunaev

VG -
CHOBE GRUMBA DESTA (Chitonga Gombe x Chobe Drumba Chila)
MET.Rhod.R.1587/10, 2010.05.20, T. Tabori Josef, t. Vas Krisztina

VG -
SAIMON’S PRAIDE MALIKA ZURI (Heshima Ya Kimba Fuku Shabalala x Arnika Pleasure Iz Garema Valeria)
RKF 2380059, 2008.09.29, T. Obukhova, t. Yu. Knjazeva

Absent -
CARTOUCHE JEWELANIKA (Nyaka Yesekani of Cartouche x Cartouche Gina)
FI2117/09, 2009.02.05, T. Debbie van Aken t. Paivi Sormunen

Absent -
TINA TRADING NIFERTITI NEGA (Tina Trading Charchil Pride x Tina Trading Emma)
RKF 3016115, 2011.04.17, T. Maryanovskaya t. Haritonov

Absent -
SHANGANI ESHE ASANTE (Shangani Sago For a x Shangani Chinaka Ubeja)
LOF2848, 2009.11.26, T. Wolfgang et Christine Blumberg, t. Christine Bloomberg

??? -
MOYO KIDACHI CHUNA (Djambo of Mwanadongo x Moyo Kidachi Bashira)
VDH10/0172723, 2010.05.24, T. Sonja Broichgans-vercoillie, t. Dunja Wirtz

??? -
AMAZULU EYENNENGA (Ikimba Zesiro x Chilolo Eko in The Wind)
LOF 2619/468, T. Anne Marie Marenco, t. Anne Marie Marenco

???
- YOYOMA DELLE CIME BIANCHE (Elangeni Lion Out of Africa x Mdeke Delle Cime Bianche)
LOI 1180525, T. Giovanna Bacchini Carr, t. Elisabeta Mrs Grande


Champion female
Exc. CW, CAC, CACIB, WW-13
ARESVUMA OLANA RED
(Heshimayakimba Fuku Shabalala x Vizara Iringa Aresvuma)
RKF 2417303, 2009.01.18, T. S. Malinnikova, t. E. Kamle

Exc. RCW, RCAC
PODAROK IZ AFRIKI MONA MARI CHAKANYUKA
(Heshima ya Kimba Grand Aquarius x Podarok iz Afriki Bara Joy)
UKU0026504, 2008.04.23, T. E. Vasilchikova, t. T. Volkova

Exc., 3 place - NDOKI ETARA KIRUNA
(Maiden’s Kalahari Kandy x Mavunguela’s Vuana)
VDH 11/10908044, 2011.02.01, T. Claudia Korner, t. Claudia Korner

Exc., 4 place - SHANGANI ENEMA XHABBO
(Shangani Pansa Dafina x Shangani Ufalme Lioness)
LOF2609, 2009.01.21, T. Wolfgang et Christine Blumberg, t. Christine Blumberg

Exc
. - MATAKIMA DUNI (Makalali’s Amazing Bomanu x Matakima Amali Chameena)
VDH 09/1096870, 2009.05.24, T. Tanja Reumann, t. Tanja Reumann

Exc
. - ABENI ZEMA LION CHASER (Tina Trading Sharl x Konsuello Flying Legs)
UKU.0045203, 2009.07.15, T. T. Maryina, t. T. Maryina

Exc
. - KEYAH PERLA AFRIKY LOWENSCHWANZ (Chayton Perla Afriky x Asilia Lowenschwanz)
SPKP 1552, 2011.02.02, T. Lakotova Livia, t. Stefun Juraj

Exc
. - SHANGANI DANDANE WELTEVREDEN (Ye Japha Drago x Shangani Sarula Gani)
LOF 2480, 2008.04.30, T. Wolfgang et Christine Blumberg, t. Christine Blumberg

Exc
. - TUSANI EXTRA CHILI (Stenanga Great Gs Chill x Macumazahn Tusani Pearl)
SPKP-1227, 2007.07.23, T. Tusanova Monika, t. Tusanova Monika

Exc
. - UWANJA’S RUBY (Inanga Meilberg Edelrood x Athena)
FI30403/10, 2010.04.14, T. Jari Falt ja Manna Pakkas, t. Jari Falt ja Manna Pakkas

Exc
. - PODAROK IZ AFRIKI BARRA JOY (Ezop x Glenaholm Molao)
UKU005721/06, 2006.01.13, T. E. Vasilchikova, t. T. Volkova

Exc
. - TINA TRADING CHITA (Mascius x Tina Trading Sharlis)
RKV 2581833, 2009.07.03, T. Maryanovskaya E. t. Yu.Taran

Exc
. - SAIMON’S PRAIDE NEWBORN PRINCESS (Heshima ya Kimba Grand Aquarius x Saimon’s Praide Marini Zalira)
RKF 1834836, 2010.07.28, T. O. Obukhova, t. S. Rusanovich

Exc
. - ROSSO D’ORO EXTRA CLASS (Tarujen Ufahari x Askona)
RKF 2643820, 2009.10.12, T. E. Ezhova, t. G. Gaydova

absent -
TUSANI LADY MELODY (Copyright Reserved Nyathi x Tusani Ani White Lady)
SPKP-1493, 2010.06.14, T. Tusanova Monika, t.Tusanova Monika

??? -
MAKENA DAROWANY RAJ (Simon Biask Sawanny x Basma Ameba)
PKR.VI-14564, 2010.03.16, T. Kopala-giszter Jadwiga, t. Kopala-giszter Jadwiga


Veteran female
Exc., CW, VWW-13, Best veteran
TUSANI ANI WHITE LADY
(Loridge Bango x Macumazahn Tusani Pearl)
SPKP-971, 2005.05,18, T. Tusanova Monika, t.Tusanova Monika
Exc., RCW
HARMAKIS WIZDOM DAKSHA OF ARESVUMA
(Pronberg Makari x Maya Delle Cime Bianche)
RKF 1665402, 2004.03.27, T. S. Venturelli, t. S. Makinnikova

Exc., 3 place -MAVUNGUELA’s VUANA
(Ngai Samu of Ginba’s Hero x Mavunguela’s Savimbi)
OSHB RhR 658, 2004.08.07, T. Susanne Ubi, t. Claudia Korner

Exc., 4 place - MACUMAZAHN TUSANI PEARL
(Ozrhode Ari Mystic Fate x Macumazahn Pearl Jam)
SPKP-733, 2002.04.29, T. P. Edgar, t. Tusanova Monika

Exc
. - GUMI GAMBA (Vincent x Zvezda Novgorodskaya)
RKF 1647954, 2004.08.12, T. O. Lobanova, t. Claudia Korner

Absent- ALANE XARIT D’AFRIQUE (Kaboba’s Zalog-xarit x Vizara Holland Safara)
VDH 04/1450188, 2004.06.05, T. Silvia Und Holder Dirr, t. Silvia Und Holder Dirr

------------------------------------------------------------------------
Spracovala: Julia Vitkina (RU - Moskva) www.baburrr.ru - many thanks!!!

 

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2018 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:6
štatistiky
RR-shop