Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
08.05.2011 X. Specialna výstava CKRR (CZ)
 (1774 čítané)

rozhodca: Elisabeth Hammerschmid (A), Stanislava Janicka (CZ)
Počet prihlásených psov:
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: ČKRR

TŘÍDA ŠTĚŇAT – PSI / BABY CLASS - DOGS
VN 1 - ARIES KHAN HARRY POTTER, RKF 2880885, nar. 7.12.2010
O: Harjaselan Mustapekka M: Ajani Kiyara
Ch: Anna Vavilova Maj: Lenka Bechová

VN 2 - FAN OF MANCHESTER HELYA RIDGE, ČLP/RR/6655, nar. 24.11.2010
O: Ökesandens Poma von Yesekani M: Tusani Ani Pink Lady
Ch: Jana Helešicová Maj: Červenková Kristýna, Helešicová J.


TŘÍDA DOROSTU – PSI / PUPPY CLASS - DOGS
VN 1 - AZIZI Z IVANOVICKÉ BRÁNY, CMKU/RR/6627/10, nar. 18.9.2010
O: Ntchwaidumela Eastluis M: Namibie-JC-ze Sulické tvrze
Ch: Jaromír Horák Maj: Jaromír Horák

Nenastoupil - AMAN MANWË, ČLP/RR/6606, nar. 3.9.2010
O: Tina Trading Calvin Klein M: Tusani Extra Spice
Ch: Kateřina Novosádová Maj: Slivková Zuzana, Koubová Monika


TŘÍDA MLADÝCH – PSI / YOUTH CLASS - DOGS
V1 CAJC Nejlepší mladý - ERA CHRISTIAN HELYA RIDGE, ČLP/RR/6133, nar. 10.11.2009
O: Kuzonga´s Aurelijus M: Art Loren Helya Ridge
Ch: Jana Helešicová Maj: Andrysová Markéta, Helešicová J.

V2 - BENJI SVIT AFRIKY, ČLP/RR/6510, nar. 10.6.2010
O: Fahari Ranua M: Dardara Ranua
Ch: Věra Nevoralová Maj: Jaroslava Šedrlová

V3 - EXCALIBUR ANUNNAKI, CMKU/RR/6269/10, nar. 22.2.2010
O: Abayomi Mashanga M: Cachette Anunnaki
Ch: Šárka Štusáková Maj: Lea Klimešová

V4 - APOLLO JUPITER´S SHADOW, ČLP/RR/6376, nar. 30.04.2010
O: Al Capone Rusty Magic M: Arma z Václavovického údolí
Ch: Robert Vysloužil Maj: Robert Vysloužil

V - ACTIVE SMARAGD OČI SFINGY, ČLP/RR/6222, nar. 10.2.2010
O: Sorbonne M: CZ Chantal Rose z Masnerova
Ch: Andrea Peloušková Maj: Andrea Peloušková

V - BONGANI RIVENI, CMKU/RR/6241/10, nar. 7.2.2010
O: Lihuntra Amabhele M: Brita ze Sedmpanské farmy
Ch: Veronika Bukovanská Maj: Pavlína Kršková

V - CHORCHE OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY, CMKU/RR/6461/10, nar. 26.5.2010
O: Bandit Anunnaki M: Ja-Lisa Al Kham-Sa
Ch: Marie Háchová Maj: Martin Kuchta

VD - BAKIRI IRSANIA, ČLP/RR/6215, nar. 20.1.2010
O: Bukuru of Sambesi Waters M: Art Monroe Helya Ridge
Ch: Dana Valentová Maj: Simona Matisová

Odstoupil - BAKARI RIVENI, CMKU/RR/6237/10, nar. 7.2.2010
O: Lihuntra Amabhele M: Brita ze Sedmpanské farmy
Ch: Veronika Bukovanská Maj: Viera Papánková


TŘÍDA ŠTĚŇAT – FENY / BABY CLASS - BITCHES
VN1 Nejlepší štěně - C´HAITALI AZIBO JENY´S ZAKIMI, ČLP/RR/6695, nar. 1.1.2011
O: Karoskloof Gizan Buka M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi
Ch: Jana Malenovská Maj: Jana Malenovská

VN2 - JACKIE Z KORYCANSKÝCH SKAL, ČLP/RR/6673, nar. 13.12.2010
O: Bentley Maka-Boma M: Cattlien z Korycanských skal
Ch: Jitka Jistebnická Maj: Olga Krásová

VN3 - EGERIA HAPPY ANGEL WANDELLMERE, , nar. 3.12.2010
O: African Akono Farmers Guardian M: Basilissa Fontanesia
Ch: Dagmar Čechová Maj: Dagmar Čechová

VN4 - ESIANKIKI WANDELLMERE, ČLP/RR/6688, nar. 3.12.2010
O: Farmer's Guardian Akono M: Basilissa Fontanesia
Ch: Dagmar Čechová Maj: Hana Zachariášová


TŘÍDA DOROSTU – FENY / PUPPY CLASS - BITCHES
VN1 Nejlepší dorost - HANNAH RANUA, ČLP/RR/6617, nar. 15.9.2010
O: Copyright Reserved Nyathi M: Cassia Ranua
Ch: Monika Kramolišová Maj: Monika Kramolišová

VN2 - FARASHUU JADE DE KIUNGWANA, LOF 6 RHO.RID 3099/0, nar. 3.11.2010
O: Glenaholm Jaidan M: Lionhill Loya
Ch: Marion Reddy Maj: Jana Krajová

N3 - AIDA Z HATÍ POD BRDY, ČLP/RR/6583, nar. 27.8.2010
O: A Ray of Light Nyathi M: Bibi z Fabiánovy zahrady
Ch: Naděžda Kubíková Maj: Ladislav Kubík


TŘÍDA MLADÝCH – FENY / YOUTH CLASS – BITCHES
V1 CAJC - BREA SVIT AFRIKY, ČLP/RR/6515, nar. 10.6.2010
O: Fahari Ranua M: Dardara Ranua
Ch: Věra Nevoralová Maj: Věra Nevoralová

V2 - IZIS Z KORYCANSKÝCH SKAL, ČLP/RR/6213, nar. 16.12.2009
O: Inyanga of Ka-Ul-Li's Ridges M: Bonnie z Korycanských skal
Ch: Jitka Jistebnická Maj: Jitka Jistebnická

V3 - AWAOMI Z ÚDOLÍ DYJE, ČLP/RR/6310, nar. 13.3.2010
O: Bentley Maka-Boma M: Cyann z Valdštejnských lip
Ch: Miluše Hanková Maj: Miluše Hanková

V4 - BELLE ETANA BORANA, CMKU/RR/6409/10, nar. 27.4.2010
O: Stenänaga Great G´S Chili M: Cherrli z Oklikova
Ch: Vít Ehrenberger Maj: Daniel Karger

V - ARLETTE JORAMO, ČLP/RR/6279, nar. 18. 2. 2010
O: Sorbonne M: Moira Katama King
Ch: Švestka Josef Maj: Jiří Doktor

V - CSABA Z VYSOKÉ PECE, ČLP/RR/6160, nar. 27.11.2009
O: Fumo Karama Slunce života M: Bronte Winsome Lobkovice
Ch: Zuzana Fučíková Maj: Stanislav Matějíček

V - FLORAINIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, ČLP/RR/6485, nar. 12.5.2010
O: Copyright Reserved Nyathi M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Markéta Nováková Maj: Eva Vosáhlová

V - KOBI SARANGA, ČLP/RR/6431, nar. 15.5.2010
O: Cartouche Chinua-Rey M: Heidy Saranga
Ch: Jan Nábělek Maj: Jan Nábělek

VD - AILA BAYANGA SHANI, ČLP/RR/6422, nar. 11.5.2010
O: Myollnir Kyala M: Afrodita Africký květ
Ch: Natália Dulinová Maj: Peter Steiner

VD - AILEEN JORAMO, ČLP/RR/6280, nar. 18.2.2010
O: Sorbonne M: Moira Katama King
Ch: Josef Švestka Maj: Jiří Bauer

VD - ERA BYZANTINA HELYA RIDGE, ČLP/RR/6138, nar. 10.11.2009
O: Kuzonga´s Aurelijus M: Art Loren Helya Ridge
Ch: Jana Helešicová Maj: Jitka Ludvíková

Nenastoupila - AISHA JORAMO, ČLP/RR/6278, nar. 18.2.2010
O: Sorbonne M: Moira Katama King
Ch: Josef Švestka Maj: Ivana Nová

Nenastoupila - ARESVUMA TAMBIKA NEO, ČLP/RR/6638, nar. 7.4.2010
O: Aresvuma Zulu Zuka M: Aresvuma Desta Diara
Ch: Svetlana Malinnikova Maj: Jana Helešicová

Nenastoupila - BAIANA RIVENI, CMKU/RR/6244/10, nar. 7.2.2010
O: Lihuntra Amabhele M: Brita ze Sedmpanské farmy
Ch: Veronika Bukovanská Maj: Lukáš Oberreiter


TŘÍDA ČESTNÁ – PSI / HONOUR CLASS - DOGS
V1 - SORBONNE, CMKU/RR/37047, nar. 13.8.2004
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Tessel
Ch: A.C. Wiemer Maj: Kateřina Brychtová

V2 - HUCKLEBERRY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA, ČLP/RR/4114/06/08, nar. 3.4.2006
O: African Red Stone Arnold M: Betty z Údolí Rožnova
Ch: Blinka Břetislav Maj: Pavel Myslivec

V3 - AKOSUA BANTU JENY'S ZAKIMI, ČLP/RR/4273, nar. 11.6.2006
O: A'Dayiman Slunce života M: Kim Satanela
Ch: Jana Malenovská Maj: Petra Rákosníková


TŘÍDA VETERÁNŮ – PSI / VETERAN CLASS - DOGS
V1 Nejlepší veterán - ASCOT ALTA MIRANO, CMKU/RR/2479, nar. 20.06.2002
O: Amal Silesian Harta M: Agniezska Viva Christo
Ch: Josef Starý Maj: Marek Vlček

V2 - GIOM KATAMA KING, CMKU/2151/01/03, nar. 25.10.2001
O: Aldachír Pacifik M: Akawanga Acaris Sea
Ch: Ruďka Krajčovičová Maj: Ilona Mozolová


TŘÍDA VÍTĚZŮ – PSI / CHAMPION CLASS - DOGS
V1 CAC Vítěz speciální výstavy - ARASH SOL EILAMA, ČLP/RR/5122, nar. 27.2.2008
O: Tusani Ani Jim Beam M: Amalie Azira Boranest
Ch: Alžběta Ježková Maj: Alžběta Ježková

V2 res. CAC - COPYRIGHT RESERVED NYATHI, ČLP/RR/4620, nar. 26.2.2007
O: Rex Ventors Ikaros M: Terrouges Thembi
Ch: Petra Krejčová Maj: Kamila Janáčková

V3 - FAHARI RANUA, ČLP/RR/5005, nar. 26.10.2007
O: A Ray of Light Nyathi M: Cassia Ranua
Ch: Monika Kramolišová Maj: Jaroslava Šedrlová

V4 - BABE TOFFY HELYA RIDGE, ČLP/RR/5251, nar. 23.4.2008
O: Tarujen Mabaru M: Tusani Ani Pink Lady
Ch: Jana Helešicová Maj: Magda Aldorfová

VD - KIMANI'S LITTLE PRINCE OF MARU, CMKU/RR/5619, nar. 5.8.2008
O: Kimani's Aires Above The Ground M: Kimani's African Myst
Ch: M. Tauber Maj: Alena a Miroslav Kohoutkovi


MEZITŘÍDA – PSI / INTERMEDIATE CLASS - DOGS
V1 CAC - DR. NO NYATHI, ČLP/RR/6121, nar. 16.10.2009
O: Pronkberg Makari M: Competitive Spirit Nyathi
Ch: Petra Krejčová Maj: Kamila Janáčková

V2 res. CAC - BOET RADEKOVA, ČLP/RR/5939, nar. 17.6.2009
O: Al Capone Rusty Magic M: Daisy z Tikovického vršku
Ch: Zdeněk Řádek Maj: Martin Polach

V3 - KENNEBEC´S FINAL ANSWER, ČMKU/RR/6143, nar. 13.09.2009
O: Zingfully Good Juba Lee M: Kennebec' s Heart of Asomdwee
Ch: Monique McIlhenney Maj: Marek Vlček

VD4 - BADAWI RADEKOVA, ČLP/RR/5945, nar. 17.6.2009
O: Al Capone Rusty Magic M: Daisy z Tikovického vršku
Ch: Zdeněk Řádek Maj: Roman Jurda

VD - ERA POP ART HELYA RIDGE, ČLP/RR/6134, nar. 10.11.2009
O: Kuzonga´s Aurelijus M: Art Loren Helya Ridge
Ch: Jana Helešicová Maj: Kristýna Červenková


TŘÍDA OTEVŘENÁ – PSI / OPEN CLASS - DOGS
V1 CAC - ANTHONY JOE BAWEAN'S HOPE, ČLP/RR/5679, nar. 11.2.2009
O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s M: Bawean od Kovářovské hůrky
Ch: Kateřina Huboňová Maj: Michaela Prejzková

V2 res. CAC - ADAM ABEO MAGMABONA, ČLP/RR/5820, nar. 14.4.2009
O: Rachral Abayomi Hintza M: Aliss Brassila Zulaykha
Ch: Eva Dufková Maj: Alena a Lukáš Jiroudkovi

V3 - SHELRIDGE AUSSIE REBEL, CMKU/RR/5379, nar. 2.12.2007
O: Lionsbane Hes The Boss M: Ozrhode Divine Mystique
Ch: Dawn Redman Maj: Kateřina Brychtová

V4 - HARM Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, ČLP/RR/5577/08/10, nar. 18.11.2008
O: Mkai M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Eva Humlíčková Maj: Petr Beneš

V - ANGELLO KIM BAWEAN'S HOPE, ČLP/RR/5682, nar. 11.2.2009
O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s M: Bawean od Kovářovské hůrky
Ch: Kateřina Huboňová Maj: Antonín Kiml

V - GENESIS RANUA, ČLP/RR/5705, nar. 25.2.2009
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Cartouche Ceylles
Ch: Monika Kramolišová Maj: Michal Malík

VD - EKEWAKA BASHIRI Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, CMKU/RR/5599/08, nar. 16.11.2008
O: Masimba Bashiri M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Markéta Nováková Maj: Henrietta a Roland Filkovi

VD - GINNY RANUA, ČLP/RR/5707, nar. 25.02.2009
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Cartouche Ceylles
Ch: Monika Kramolišová Maj: Richard Temel

VD - HAGRID Z KORYCANSKÝCH SKAL, ČLP/RR/5173, nar. 20.3. 2008
O: Bentley Maka-Boma M: Bonnie z Korycanských skal
Ch: Jitka Jistebnická Maj: Kateřina Havlová

VD - HAGRID Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, ČLP/RR/5575, nar. 18.11.2009
O: Mkai Leoridge M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Eva Humlíčková Maj: Erika Vlasáková

VD - HARWEY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, ČLP/RR/5578, nar. 18.11.2008
O: Mkai M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Eva Humlíčková Maj: Kateřina Janotová

D - DAYO DAFINA DE KIUNGWANA, LOF 6 RHO.RID 2414/, nar. 18.2.2008
O: Pronkberg Manyona M: Ashanti Aisha de Kiungwana
Ch: Marion Reddy Maj: Jana Krajová

Nedostatečná - BRIAN ANBAR SHUMBA, CMKU/RR/4739/07, nar. 10.4.2007
O: Bradley Anunnaki M: Lady Cher
Ch: Miroslav Kohoutek Maj: Petr Pospíšil

Nenastoupil - ARWIN Z ÚDOLÍ ZLATÉ KORUNY, ČLP/RR/4846, nar. 28.6.2007
O: Sorbonne M: Fantasia Saranga
Ch: Pavel Hoda Maj: Jan Ambra

Nenastoupil - DASHANWAN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY, CMKU/RR/4897/07, nar. 3.8.2007
O: Arčí z Jabloňové zahrady M: Aschinte z Adarova Dvora
Ch: Marie Háchová Maj: Jana a Petr Moravcovi


TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI / WORKING CLASS - DOGS
V1 CAC - AL CAPONE RUSTY MAGIC, ČLP/RR/3857, nar. 5.8.2005
O: Mkai M: Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Helena Urbánková Maj: Veronika Němcová


TŘÍDA ČESTNÁ – FENY / HONOUR CLASS - BITCHES
V1 - BERENICA ROSE Z MASNEROVA, ČLP/RR/3799/07, nar. 6.7.2005
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Zdeňka Masnerová Maj: Zdeňka Masnerová

V2 - ERŽIKA BÍLÉ KARPATY, ČLP/RR/2923, nar. 16.6.2003
O: Gino z Africké savany M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Radomír Kavka Maj: Gabriela Cagalová

V3 - CASSIA RANUA, ČLP/RR/3481, nar. 30.8.2004
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Monika Kramolišová Maj: Monika Kramolišová

V4 - TUSANI EXTRA SPICE, cmku/rr/5047/-07/07, nar. 23.7.2007
O: Stenänaga Great G´S Chili M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Monika Tušanová Maj: Kateřina Novosádová


TŘÍDA VETERÁNŮ – FENY / VETERAN CLASS – BITCHES
V1 - CONNY BÍLÉ KARPATY, ČMKU/RR/1605, nar. 23.3.2000
O: Glenaholm Bravura M: Bwana Satanela
Ch: Radomír Kavka Maj: Gabriela Cagalová

V2 - CHASE MORAVIA ZAURAK, CMKU/RR/1446, nar. 28.7.1999
O: Apollo Moravia Zaurak M: Afrodita Pacifik
Ch: Martin Peřík Maj: Hana Zachariášová

V3 - ASSA PRETORIA ROSE, CMKU/RR/2167/01, nar. 28.10.2001
O: Simba of Bo Kama M: Bea Bohemia Gold
Ch: Dagmar Růžičková Maj: Lenka Bechová

V4 - ANDY ÚDOLÍ KALASPERK, ČLP/RR/1899/03, nar. 24.2.2001
O: Adam z Bledého údolí M: Alyssa z Leškovy samoty
Ch: Jiří Skalický Maj: Zdeňka Masnerová

V - BASILISSA FONTANESIA, ČLP/RR/2782/05, nar. 11.4.2003
O: Cleo ze Sulické Tvrze M: Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana Maj: Dagmar Čechová

Nenastoupila - AGBANI BROWN PEARL FONTANESIA, ČLP/RR/2498/04, nar. 14.7.2002
O: Chango Satanela M: Chase Moravia Zaurak
Ch: Hana Zachariášová Maj: Hana Zachariášová

Nenastoupila - FABIEN ZE SULICKÉ TVZE, CMKU/RR/2110, nar. 3.9.2001
O: Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Stanislava Janická Maj: Helena Urbánková


TŘÍDA VÍTĚZŮ – FENY / CHAMPION CLASS - BITCHES
V1 CAC - A'KENYA JAYNE OF SILAMJA, ČLP/RR/5852, nar. 19.4.2009
O: Ascot Alta Mirano M: Ambra z Roudnicka
Ch: Silvie Vácha Maj: Silvie a Jan Váchovi

V2 res. CAC - ASSIMA Z ÚJEZDA NAD LESY, ČLP/RR/5507, nar. 18.8.2008
O: Sorbonne M: Eglantine z Tikovického vršku
Ch: Zuzana Vopálenská Maj: Martina Švejdová

V3 - AIRIN OF SHINGAMONGA, CMKU/RR/5468/-08/08/10, nar. 4.4.2008
O: Chimalsi Balda Löwenschwanz M: Chobe Orumba Bara
Ch: Tóth Ákos Maj: Ivana Machová

V4 - ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP, ČMKU/RR/5606, nar. 16.11.2008
O: Masimba Bashiri M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta Maj: Markéta Nováková

V - ATYIA NONI JENY´S ZAKIMI, ČLP/RR/4277/08, nar. 11.6.2006
O: A´Dayiman Slunce života M: Kim Satanela
Ch: Jana Malenovská Maj: Jana Malenovská


MEZITŘÍDA – FENY / INTERMEDIATE CLASS – BITCHES
V1 CAC Vítěz speciální výstavy BOB - DESTINY'S CHILD NYATHI, ČLP/RR/6125, nar. 16.10.2009
O: Pronkberg Makari M: Competitive Spirit of Nyathi
Ch: Petra Krejčová Maj: Petra Krejčová

V2 res. CAC - REX VENTORS TRINITY, CMKU/RR/6141, nar. 30.5.2009
O: Tolasana's Sitanka M: Rex Ventors Iving
Ch: Veronica Thorén Maj: Lenka Bechová

VD3 - SHABA AL KHAM-SA, CMKU/RR/6234/10, nar. 14.1.2010
O: Lihuntra Ndiza M: Faizah Al Kham-Sa
Ch: Jarmila Puklová Maj: Šárka a Petr Bravencovi

VD4 - CHANTAL Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, ČLP/RR/6202, nar. 19.12.2009
O: Al Capone Rusty Magic M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Eva Humlíčková Maj: Eva Humlíčková

VD - AISHA MOZAMBIQUE STAR, CMKU/RR/5927/09, nar. 17.6.2009
O: Leoridge Mkai M: Bahati Slunce Zambezi
Ch: Lucie Tomášková Maj: Kamila Bažantová

D - CHELSEA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU, ČLP/RR/6201, nar. 19.12.2009
O: Al Capone Rusty Magic M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Eva Humlíčková Maj: Karel Mareš


TŘÍDA OTEVŘENÁ – FENY / OPEN CLASS – BITCHES
V1 CAC - ASHANTI SOUTH MORAVIA, ČLP/RR/5614, nar. 29.11.2008
O: Glenaholm Makatso M: Eržika Bílé Karpaty
Ch: Gabriela Cagalová Maj: Gabriela Cagalová

V2 res. CAC - FREYA RANUA, ČLP/RR/5018, nar. 26.10.2007
O: A Ray of Light Nyathi M: Cassia Ranua
Ch: Monika Kramolišová Maj: Ladislava Vašková

V3 - TUSANI HAPPY ZIPPY, cmku/rr/5667/-09/08, nar. 13.11.2008
O: Musafah M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Monika Tušanová Maj: Kateřina Novosádová

V4 - CHELSEA Z KORYCANSKÝCH SKAL, ČLP/RR/5872, nar. 6.5.2009
O: Bentley Maka-Boma M: Cattlien z Korycanských skal
Ch: Jitka Jistebnická Maj: Jitka Jistebnická

V - AFRICAN BEAUTY SOUTH MORAVIA, ČLP/RR/5613, nar. 29.11.2008
O: Glenaholm Makatso M: Eržika Bílé Karpaty
Ch: Gabriela Cagalová Maj: Gabriela Cagalová

V - AFRICAN ELZA BAWEAN´S HOPE, ČLP/RR/5683, nar. 11.2.2009
O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s M: Bawean od Kovářovské hůrky
Ch: Huboňová Kateřina Maj: Kateřina Huboňová

V - ARTEMIS WANDELLMERE, ČLP/RR/4284, nar. 26.6.2006
O: Glenaholm Makatso M: Basilissa Fontanesia
Ch: Dagmar Čechová Maj: Dagmar Čechová

V - MAYA KATAMA KING, ČLP/RR/4630, nar. 21.2.2007
O: Glenaholm Makatso M: Julia Katama King
Ch: Ruďka Krajčovičová Maj: Šárka Pártlová

V - NAMIBIE-JC-ZE SULICKÉ TVRZE, ČLP/RR/4866, nar. 10.7.2007
O: Jahari of Ka-Ul-Lis Ridges M: Jafara ze Sulické tvrze
Ch: Stanislava Janická Maj: Jaromír Horák

VD - ANETKA MORANA, ČLP/RR/5200/10, nar. 31.3.2008
O: Jabulani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Archy Chelona Barbata
Ch: Ludmila Hanyšová Maj: Jan Bukovský

VD - C'HIWITSI CHIWITSI INGWE, ČLP/RR/5429, nar. 17.6.2008
O: Vizara Jukati M: Umjumi Chiwitsi
Ch: Šárka de Groot Maj: Šárka de Groot

VD - DREAM OF GLORY HELYA RIDGE, ČLP/RR/5777, nar. 10.4.2009
O: Aresvuma Vividjo Makini M: Tusani Ani Pink Lady
Ch: Jana Helešicová Maj: Denisa Milošová

Nenastoupila - CHIRA Z KORYCANSKÝCH SKAL, CMKU/RR/5876, nar. 6.5.2009
O: Bentley Maka-Boma M: Cattlien z Korycanských skal
Ch: Jitka Jistebnická Maj: Romana Vokolková


TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY / OPEN CLASS - BITCHES
V1 CAC - AMBRA Z ROUDNICKA, ČLP/RR/3175/06, nar. 5.3.2004
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Markéta Kolocová Maj: Silvie a Jan Váchovi

V2 res. CAC - LADY CHER, CMKU/RR/3015, nar. 30.1.2003
O: Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
Ch: Graham Field Maj: Alena a Miroslav Kohoutkovi

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:44
štatistiky
RR-shop