Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
11.05.2008 Špeciálna klubová výstava KCHRR (CZ)
 (4149 čítané)

rozhodca psy: Monika Tusanova (SK)
rozhodca suky: Veroslav Herian (CZ)
Počet prihlásených psov:
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Markéta Nováková
BOB_Allegra_Rusty_Magic.jpg
BOB Allegra Rusty Magic

PSI (judge: Monika Tusanova)

tř. dorostu

VN 1 – Australioa Idol Ozrhode
O: Believe it Ornot Ozrhode, M: Congo Secret Shelridge
Chov: Cameron S. Maj: Vlček + Pozlerová

VN 2 – Ever for you Ranua
O: Ascot Alta Mirano, M: Cartouche Ceylles
Chov: Kramolišová M. Maj: Samek Martin

VN 3- Fahari Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Šedrlová Jaroslava

VN 4 – Bakari Wandellmere
O: Glenaholm Makatso, M: Basilissa Fontanesia
Chov: Čechová D., Maj: Jobánek Drahomír

VN - Ayo Leon Manzili
O: Stenanga G´S Chili M: Alva z vrchu Horka
Chov: Šibalová A. Maj: Slivoňová Aneta


tř. mladých
V1, CAJC – Farahani Mosi Slunce Života
O: Akili, M: C´haniya Nayla Slunce Života
Chov: Klápová I. Maj: Kratochvílová Kateřina

V2 – Corgan Jakell Anunnaki
O: Stenanga G ´S Chili , M: bhubezi Anunnaki
Chov: Štusáková Š. Maj: Gebrová A.

V3 – Arwin z Údolí zlaté koruny
O: Sorbonne, M: Fantasia Saranga
Chov: Hoda P. Maj: Ambra Jan

V4 – Goody z Tikovického vršku
O: Chinua Rey Cartouche, M: Ami z Tikovického vršku
Chov: Mumlíčková E. Maj: Leoš Adolf

V – Farid Simba Slunce Života
O: Akili, M: C´haniya Nayla Slunce Života
Chov: Klápová I. Maj: Lahulek R + E


mezitřída
V1, CAC – Ador od řeky Novohradky
O: Argon Igneus, M: Carrie z Korycanských skal
Chov: Tichá M. Maj: Smetana Viktor

V2, r.CAC – Assim od řeky Novohradky
O: Argon Igneus, M: Carrie z Korycanských skal
Chov + maj: Tichá Markéta


tř. otevřená
V1, CAC – Adargo Zulaykha
O: Musafah, M: Ella Saranga
Chov: Matyášová K. Maj: Havlanová Lenka

V2, r.CAC - Hucklberry z Údolí Rožnova
O: Bradley Anunnaki, M: Betty z údolí Rožnova
Chov: Blinka B. Maj: Myslivec Pavel, Ing.

V3 - Gabazo Darma
O: Amango z Tatianovho dvora, M. Evelyn Darma
Chov: Dlouhá D. Maj: Audová Monika

V4 - Camill Pali Lookout
O: Bradley Anunnaki, M: Anah Africký lovec
Chov: Končelík L. Maj: Adamová Barbora

V – C´Hester Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Aubrechtová Lucie

V – Dent du Géant Fontanesia
O: Ye Japha Banjoko, M: Agbani Brown Pearl Fontanesia
Chov: Zachariášová H. Maj: Chalupa Jaroslav

VD – Akim z Pastvin
O: Musafah, M: Basta z Werwa
Chov: Vařeková P. maj: Kovalská Bohumila


tř. pracovní
V1,CAC, vítěz speciální výstavy – Askeron´s Miles Away
O:Code Red Camelot´s , M: Faithful Promise Askeron´s
Chov: Jeanne Nixon, Maj: Mareš Jan a Soukupová Marta

V2, r.CAC – Al Capone Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické Tvrze
Chov: Urbánková H. Maj: Němcová Veronika


tř. vítězů
V1, CAC – Bruno Wadaru´s Kid
O: Chipangali´s Kadani, M: Adelaide Wadaru
Chov + maj: Hladký L´ubomír

V2, r.CAC – Dream Come True Kennebec
O: Zor Oridgenal, M: Queen of Heart Kennebec´s
Chov: Mc Ilhenney Monique maj: Vlčkovi M+K


FENY (judge: Věroslav Herian)

tř. baby
VN 1 – Mara Al Kham - Sa
O: Amabhele Lihuntra, M: Faizah Al Kham - Sa
Chov: Puklová J. Maj: Valentíková Lucie, MVDr

VN 2 - Izzy Iff od Cykasu
O: Vizara Jukati, M: Ennie od Cykasu
Chov + maj: Janouškovcová Renata


tř. dorostu
VN 1 – Farisha Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Plíšková Daniela

VN 2 – Farrah Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Zelenková Jana


tř. mladých
V1, CAJC – Extra Spice Tusani
O: Stenanga Great G´S Chili, M: Macumazahn Tusani Pearl
Chov: Tušanová M. Maj: Novosádová Kateřina

V2 – Benneta Tara Maliteni
O: Arčí z Jabloňové zahrady, M: Antara Anach Holpraj
Chov: Ševčík L. Maj: Žárská Michaela

V3 – Arleta Hvězda života
O: Sorbonne M: Bashira z Adarova dvora
Chov + maj: Kojetín Aleš

V4 – Arma z Václavovického údolí
O: Jupiter of Parnasus, M: Azila z Tyrského údolí
Chov: Belas P. Maj: Vysloužil Robert


mezitřída
V1, CAC – Atyia Noni Jeny´s Zakimi
O: A Dayimane Slunce života, M: Kim Satanela
Chov + maj: Malenovská Jana

V2, r.CAC – Tarujen Stacey
O: Great Gatsby Spring Valley´s, M: Osei Tarujen
Chov: Sassi Anne Maj: Konečná Drahomíra

V3 – Artemis Wandellmere
O: Glenaholm Makatso, M: Basilisa Fontanesia
Chov + maj: Čechová Dagmar

V4 – Beira Fabayo African dream
O: Ascot Alta Mirano, M: Beira Sofala Sedmý vršek
Chov: Kajánková V. Maj: Dadák František

V – Mariah Jafi ze Sulické tvrze
O: Jahari of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Jafara ze Sulické tvrze
Chov: Janická S. Maj: Prejzková Michaela

V – Arnika Wandellmere
O: Glenaholm Makatso, M: Basilisa Fontanesia
Chov: Čechová D. Maj: Vaculínová Barbara


tř. otevřená
V1, CAC – Aliss Brassila Zulaykha
O: Musafah, M: Ela Saranga
Chov: Matyášová K. Maj: Dufková Eva

V2, r.CAC – Beawen od Kovářovské hůrky
O: Amabhele Lihuntra, M: Cassinga Al Kham – sa
Chov: Háchová M. Maj: Leipertová Kateřina

V3 – Adina Anbar Shumba
O: Calibre M ´Khulu Baas, M: Lady Cher
Chov: Kohoutkovi A+M Maj: Hloušek Milan

V4 – Basilissa Fontanesia
O: Cleo ze Sulické tvrze, M: Chase Moravia Zaurak
Chov: Zachariášová H. Maj: Čechová Dagmar


tř. pracovní
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB – Allegra Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické tvrze
Chov + maj: Urbánková Helena

V2, r.CAC – Miss Maira Ropotamo
O: Farawel Ropotamo, M: Hennessy Ropotamo
Chov: Viktorinová M. Maj: Kramolišová Monika

V3 – Ann Lily Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické tvrze
Chov: Urbánková H. Maj: Zemánkovi A + M.


tř.mimo konkurenci
V1 – Pretty Polly Ropotamo
O: Lord David Ropotamo, M: Bessi z Lukovského dvora
Chov + maj: Viktorinová Martina

V2 – Cartouche Ceylles
O: Macumazahn Tragicaly Hip E.T., M. Nayka Yoti of Cartouche
Chov: D.van Aken Maj: Kramolišová Monika


tř. vítězů
V1,CAC – Cassia Ranua
O: Cassia Ranua, M: Miss Maira Ropotamo
Chov + maj: Kramolišová Monika

V2, r.CAC – Lady Cher
O: Chikundo Nomvuyo, M: Anbar Shumba
Chov: Gr. Field Maj: Kohoutkovi M + A

V3 – Adelaide Leo Gugiro
O: Mkai M: Arca Wadaru´s Kid
Chov: Guga P. Maj: Hladký L´ubomír


tř. veteránů
V1, nejlepší veterán – Chic Maribel Ropotamo
O: Gavenda Jaypr , M: Merigal´s Elanda
Chov + maj: Viktorinová Martina


Soutěže:
Nej. dítě a pes: Kynclová Linda
Nej.pár: Farid Simba Slunce života + Benetta Tara Maliteni – Žárská Michaela

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2018 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:50
štatistiky
RR-shop