Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
10.05.2008 Klubová výstava KCHRR (CZ)
 (3756 čítané)

rozhodca psy: Veroslav Herian (CZ)
rozhodca suky: Monika Tusanova (SK)
Počet prihlásených psov:
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Markéta Nováková
BOB_Farhani_Mosi_Slunce_zivota.jpg
BOB Farhani Mosi Slunce zivota
foto: Markéta Nováková

PSI (judge V. Herián)

tř. baby
VN – Arrny z Krajíčkovy stráně
O: Keonrunako, M: Annika Ann Bonarest
Chov: Havlíčková Ž. Maj: Hoffmanová Helena

tř. dorostu
VN 1- Fahari Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Šedrlová Jaroslava

VN 2 – Australioa Idol Ozrhode
O: Believe it Ornot Ozrhode, M: Congo Secret Shelridge
Chov: Cameron S. Maj: Vlček + Pozlerová

VN3 – Butch Chili Ra-Lis
O: Chili Great G´S Stenanga, M: Jessy z Lukovského Dvora
Chov: Šilar J. Maj: Fryaufová Věra


tř. mladých
V1, CAJC, BOB – Farahani Mosi Slunce Života
O: Akili, M: C´haniya Nayla Slunce Života
Chov: Klápová I. Maj: Kratochvílová Kateřina

V2 – Goody z Tikovického vršku
O: Chinua Rey Cartouche, M: Ami z Tikovického vršku
Chov: Mumlíčková E. Maj: Leoš Adolf

V3 – East Luis Ntchwaindumela
O: Karoskloof Ntchwaindumela, M: Audacia Minora Ntchwaindumela
Chov: Hofstaedt S. Maj: Bechová Lenka

V4 – Farid Simba Slunce Života
O: Akili, M: C´haniya Nayla Slunce Života
Chov: Klápová I. Maj: Lahulek R + E


mezitřída
V1, CAC – Ador od řeky Novohradky
O: Argon Igneus, M: Carrie z Korycanských skal
Chov: Tichá M. Maj: Smetana Viktor

V2, r.CAC – Assim od řeky Novohradky
O: Argon Igneus, M: Carrie z Korycanských skal
Chov + maj: Tichá Markéta

VD3 – Adonis Wandellmere
O: Glanaholm Makatso, M: Basilissa Fontanesia
Chov: Čechová D. Maj: Pešková Veronika

VD4 – Harley Darma
O: Glenaholm Makatso, M: Evelyn Darma
Chov: Dlouhá D. Maj: Lacina Jaroslav


tř. otevřená
V1, CAC – C´hioke Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Drusanová Lucie

V2, r.CAC - Camill Pali Lookout
O: Bradley Anunnaki, M: Anah Africký lovec
Chov: Končelík L. Maj: Adamová Barbora

V3 – C´hester Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Aubrechtová Lucie

V4 – Adargo Zulaykha
O: Musafah, M: Ella Saranga
Chov: Matyášová K. Maj: Havlanová Lenka

V – Akim z Pastvin
O: Musafah, M: Basta z Werwa
Chov: Vařeková P. maj: Kovalská Bohumila

V – Arif Anbar Shumba
O: Calibre M ´Khulu Baas, M: Lady Cher
Chov: Kohoutek M + A Maj: Černá Jarmila

V – Dent du Géant Fontanesia
O: Ye Japha Banjoko, M: Agbani Brown Pearl Fontanesia
Chov: Zachariášová H. Maj: Chalupa Jaroslav

V – Gabazo Darma
O: Amango z Tatianovho dvora, M. Evelyn Darma
Chov: Dlouhá D. Maj: Audová Monika


PSI tř. pracovní
V1, CAC – Al Capone Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické Tvrze
Chov: Urbánková H. Maj: Němcová Veronika


PSI tř. mimo konkurenci
V – Dabobo Malozi
O: Boss Quentin Shavano´s , M: Amiwa Malozi
Chov: Miettinen Tuija Maj: Kramolišová Monika


tř. vítězů
V1, CAC, klubový vítěz – C´Handler Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Maxová Markéta


FENY (judge: Monika Tusanova)

tř. baby
VN 1 - Izzy Iff od Cykasu
O: Vizara Jukati, M: Ennie od Cykasu
Chov + maj: Janouškovcová Renata

VN 2 – Mara Al Kham - Sa
O: Amabhele Lihuntra, M: Faizah Al Kham - Sa
Chov: Puklová J. Maj: Valentíková Lucie, MVDr.


tř. dorostu
VN 1 – Freya Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Vašková Ladislava

VN 2 – Farrah Ranua
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Chov: Kramolišová M. Maj: Zelenková Jana

VN 3 – Ayo Saffi Manzili
O: Stenanga G´S Chili, M: Alva z vrchu Horka
Chov + maj: Šibalová Andrea

VN4 – Basha Wandellmere
O: Glanaholm Makatso, M: Basilissa Fontanesia
Chov: Čechová D. Maj: Hejlová Veronika

VN – Arleta Hvězda života
O: Sorbonne, M: Bashira z Adarova dvora
Chov + maj: Kojetín Aleš

VN – Bessy Mery Rouse
O: Inyanga of Ka-Ul-L´is Ridges, M: Baghira Magdahor
Chov: Růžičková M. Maj: Barinková Jana


tř. mladých
V1, CAJC – Art Monroe Helya Ridge
O: Akali Fani´s Ahali, M: Connie z Tikovického vršku
Chov: Helešicová J. maj: valentová D.

V2 – Cachette Anunnaki
O: Stenanga G´S Chili, M: Bhubezi Anunnaki
Chov: Štusáková Š. Maj: Štusáková + Lazárková Zdena

V3 – Fathiya Nina Slunce života
O: Akili, M: C´haniya Nayla Slunce života
Chov: Klápová I. Maj: Králová Jolana

V4 – Bibi z Fabiánovy zahrady
O: Ascot Alta Mirano, M: Agáta Marpha
Chov: Šebek T. Maj: Kubíková Naděžda

V – Angel Proxima Malaika za Afrika
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Kessy z Lukovského dvora
Chov + maj: Krepsová I + J.

V – Benetta Tara Maliteni
O: Arčí z Jabloňové zahrady, M: Antara Anach Holpraj
Chov: Ševčík L. Maj: Žárská Michaela

V – CZ Chantal Rose z Masnerova
O: Ascot Alta Mirano, M: Assisi z Masnerova
Chov: Masnerová Z. Maj: Peloušková A.

VD – Arma z Václavovického údolí
O: Jupiter of Parnasus, M: Azila z Tyrského údolí
Chov: Belas P. Maj: Vysloužil Robert

VD - Bellinda Ropotamo
O: Glenaholm Makatso, M: Pretty Polly Ropotamo
Chov: Viktorinová M. Maj: Svobodová Iveta


mezitřída
V1, CAC, klubový vítěz – Tarujen Stacey
O: Great Gatsby Spring Valley´s, M: Osei Tarujen
Chov: Sassi Anne Maj: Konečná Drahomíra

V2, r.CAC – Atyia Noni Jeny´s Zakimi
O: A Dayimane Slunce života, M: Kim Satanela
Chov + maj: Malenovská Jana

V3 – Beira Fabayo African dream
O: Ascot Alta Mirano, M: Beira Sofala Sedmý vršek
Chov: Kajánková V. Maj: Dadák František

V4 – Mariah jafi ze Sulické tvrze
O: Jahari of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Jafara ze Sulické tvrze
Chov: Janická S. Maj: Prejzková Michaela

VD – Artemis Wandellmere
O: Glenaholm Makatso, M: Basilisa Fontanesia
Chov + maj: Čechová Dagmar

VD - Baghira Slunce Zambezi
O: Karosloof TT Simply Red, M: Assa Pretoria Rose
Chov: Bechová Lenka Maj: Ryzá Andrea


tř. otevřená
V1, CAC – Aliss Brassila Zulaykha
O: Musafah, M: Ela Saranga
Chov: Matyášová K. Maj: Dufková Eva

V2, r.CAC – Caisee Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Eyerovi M + B.

V3 – Dardara Ranua
O: Dabobo Malozi, M: Cartouche Ceylles
Chov: Kramolišová M. Maj: Nevoralová Věra

V4 – Basilissa Fontanesia
O: Cleo ze Sulické tvrze, M: Chase Moravia Zaurak
Chov: Zachariášová H. Maj: Čechová Dagmar

V - Anita Demuto ranch
O: Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Anabel Alta Mirano
Chov: Demuth R. Maj: Novotná Alena

V – Beawen od Kovářovské hůrky
O: Amabhele Lihuntra, M: Cassinga Al Kham – sa
Chov: Háchová M. Maj: Leipertová Kateřina

VD – Adina Anbar Shumba
O: Calibre M ´Khulu Baas, M: Lady Cher
Chov: Kohoutkovi A+M Maj: Hloušek Milan

VD – Ariana Demutho ranch
O: Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Anabel Alta Mirano
Chov: Demuth R. Maj: Filip Rostislav

VD – Cathy Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková M. Maj: Hojsáková Sylva

VD – Yokomonna Ropotamo
O: Calibre M ´Khulu Baas, M: Bessi z Lukovského dvora
Chov: Viktorinová M. Maj: Rousová Ivana


tř. pracovní
V1, CAC – Allegra Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické tvrze
Chov + maj: Urbánková Helena

V2, r.CAC – Ann Lily Rusty Magic
O: Mkai, M: Fabien ze Sulické tvrze
Chov: Urbánková H. Maj: Zemánkovi A + M.

V3 – Miss Maira Ropotamo
O: Farawel Ropotamo, M: Hennessy Ropotamo
Chov: Viktorinová M. Maj: Kramolišová Monika


tř.mimo konkurenci
V1 – Cartouche Ceylles
O: Macumazahn Tragicaly Hip E.T., M. Nayka Yoti of Cartouche
Chov: D.van Aken Maj: Kramolišová Monika

V2 – Pretty Polly Ropotamo
O: Lord David Ropotamo, M: Bessi z Lukovského dvora
Chov + maj: Viktorinová Martina


tř. vítězů
V1, CAC – Lady Cher
O: Chikundo Nomvuyo, M: Anbar Shumba
Chov: Gr. Field Maj: Kohoutkovi M + A

V2, r.CAC – Cassia Ranua
O: Cassia Ranua, M: Miss Maira Ropotamo
Chov + maj: Kramolišová Monika


tř. veteránů
V1, nejlepší veterán – Chic Maribel Ropotamo
O: Gavenda Jaypr , M: Merigal´s Elanda
Chov + maj: Viktorinová Martina

V2 – Fatima Bohemia Checko
O: Dino Rhodana, M: Arieta Malženická rovina
Chov: Městková I, Maj: Nováková Markéta


Soutěže:
Nej. dítě a pes: Terezka Smetanová + Harley Darma
Nej. pár: Dabobo Malozi + Cartouche Ceyles – Kramolišová Monika
Nej. CHS – Ranua – Kramolišová Monika

Nej. hlava pes – Adargo Zulaykha – Havlanová Lenka
Nej. hlava fena – Allis Brasilla Zulaykha – Dufková Eva

Nej. ridge pes – C´handler Musafah z Valdštejnských lip – Maxová Markéta
Nej. ridge fena – Izzy Iff od Cykasu – Janouškovcová Renáta

Nej. pohyb pes – Ntchwaindumela East Luis - Bechová Lenka
Nej. pohyb fena – Cachette Anunnaki – Štusáková Š. + Lazárková Z.

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2018 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:12
štatistiky
RR-shop