Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
18.11.2006 CACIB Praha
 (5270 čítané)

rozhodca psy: Lisbeth Mach (CH)
rozhodca suky: Jaroslav Matyas (SK)
Počet prihlásených psov: 111
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Kramolišová
BOB_A Ray of Light Nyathi.jpg
BOB A Ray of Light Nyathi

TŘÍDA DOROSTU
VN1 – C´HANDLER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Maxová Markéta

VN2 - DJANGDE FONTANESIA
O: Banjoko Ye Japha M: Agbani Brown Pearl Fontanesia
Ch: Zachariášová Hana M: Sudová Martina

VN3 – ADARGO ZULAYKHA
O: Musfah M: Ella Saranga
Ch: Matyášová Kamila M: Havlanová Lenka

VN4 - – C´HIOKE MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Drusanová Lucie

VN - DALIAN RANUA
O: Malozi Dabobo M: Ceylles Cartouche
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

VN – DENT DU GEANT FONTANESIA
O: Banjoko Ye Japha M: Agbani Brown Pearl Fontanesia
Ch: Zachariášová Hana M: Chalupa Jaroslav

VN – TUSANI COOL COOPER
O: Kinyemi Anzi A´Bhubezi M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Jůzová Martina

N – C´HIMANI MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Hartlová Pavla

N – DESMOND FONTANESIA
O: Banjoko Ye Japha M: Agbani Brown Pearl Fontanesia
Ch: Zachariášová Hana M: Venhrynovyčová Nikol

N – C´HESTER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Aubrechtová Lucie

N – AZEKEL AFRICKÉ SLUNCE
O: Inyanga of Ka-Ul-Lis Ridges M: Eshe od Křemence
Ch: Brabec Josef M: Beerová Tereza

N – CYRANO Z BANÁNOVÉ REPUBLIKY
O: Amango z Tatianovho dvora M: Beltine z banánové republiky
Ch: Dobešová eva M: Mlčochová Vendula

N – TUSANI COOL CASH
O: : Kinyemi Anzi A´Bhubezi M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Machovi


TŘÍDA MLADÝCH
V1 CAJC – CHIMALSI BALDA LOWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M:Balda Turkana
Ch: Livia Lakotová M: Zámečník Miloš

V2 - BENTLEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Lis Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal Josef M: Janáčková Kamila

V3 – HARDY OD CYKASU
O: Chinua Rey of Cartouche M: Ennie od cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Drobná Lenka

V4 - KEONRUNAKO LEORIDGE
O: Rouxridge Hotstuff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
Ch: Leal Leonora M: Kyncl Michal

V – ARCHIE HOTEMAJA
O: Arčí z jabloňové zahrady M: Anabell Stříbrná orchidej
Ch: Horáková Jana M: Poděbradská Alice

V – HARGO OD CYKASU
O: Chinua Rey of Cartouche M: Ennie od cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Matoušková Anna

VD – CHASID BALDA LOWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M:Balda Turkana
Ch: Livia Lakotová M: Lakotová Livia

VD – CHIMANGI BALDA LOWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M:Balda Turkana
Ch: Livia Lakotová M: Kohler Sabrina

VD – ARNY DEMUTO RANCH
O: Inyanga of Ka-Ul-Lis Ridges M: Anabel alta Mirano
Ch: Demulth Robert M: Pallová Nikol

VD – CAMILL PALI LOOKOUT
O: Bredley Anunnaki M: Anah Africký lovec
Ch: Končelík Luďek M: Adamcová Barbora


MEZIŤŘÍDA
V1 CAC res.CACIB - ASSANI ESSENCE OF HAIKA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Haika z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Kárníková Alexandra

V2 res.CAC - ARENGO ESSENCE OF HAIKA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Haika z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Budňák Tomáš

V3 - GARY OD CYKASU
O: Ch. Malozi Dabobo M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Bár Pavel

V4 – ALL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Akai M: Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Urbánková Helena M: Němcová Veronika

V – DJANGO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Hulíčková Eva M: Burešová Michaela

VD – GERONIMO DARMA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Stříž Ilja


TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1 CAC – ASSET PRINCESS ARWEN
O: Chipangali´s Kadani M: Benjie Rusty Princess
Ch: Manová Marcela M: Zoufalý Kamil

V2 res.CAC – AFRIN URUNGWE
O: Aaron z Luženských vrchů M: Doris z Lukovského dvora
Ch: Gotfríd Roman M: Němec jaroslav

V3 – INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike M: Mareš Jan + Soukupová Marta

V4 – GIOM KATAMA KING
O: Aldachir Pacifik M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krejčovičová Rudka M: Mozolová Ilona

VD – ABRAHAM Z VADŠTEJSKÝCH LIP
O: Adra z Lukovského dvora M. Fatima Bohemia checko
Ch: Nováková Markéta M: Vítek Josef

VD – AMADU IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi M: Collé Černý dix
Ch: Sabina Králová M: Štruncová Eva

VD – ARGON IGNEUS
O: Bantu Gomoimba M: Agáta Palli Loukot
Ch: Hlista Marián M: Hlistovi

VD – BOND Z VALDŠTEJNSKĆH LIP
O: Palatin Ropotamo M: Fatima Bohemia checko
Ch: Nováková Markéta M: Cidoráková Iveta

VD – ARGO Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Udolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Vebrová Hana


TŘÍDA ŠAMPIONU
V1 CAC, CACIB, BOB, res.BIG – A RAY OF NYATHI
O: Ozhrode dia Hot Prospekt M: Terrouges Thembi
Ch+M: Krejčovi

V2 res.CAC – AMALI RANUA
O: Kadani Chipangali´s M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

V3 – IKIMBA WAITIMU
O: Caprivi Cool Hand Luke M: Ikimba Sambamba
Ch: Marianne Gelling M: Georg Marek

V4 - BRUNO WADARU´S KID
O: Kadani Chipangali´s M: Adelaide Wadaru
Ch+M: Hladký Luboš

V - CH. EKEVU OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena M: Novák Jiří

V – AMANGO Z TATIANOVHO DVORA
O: Ador Bukama M: Cumtata Simanga
Ch: Szabo Stefan M: Zemanovská Monika


TŘÍDA VETERÁNŮ
V1 NV res. BIS veterán - CH. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr. M: Kotěra Petr Ing.

V2 – CALIBRE M´KHULU BAAS
O: Lionhill Lesto M: Nomvuyo Jabu Miss T of Calibre
Ch: Stramrood D. M: Kohoutkovi


FENY
TŘÍDA DOROSTU
VN1 – CARRIE ANN Z VADŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann Z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Netušilová Danuše

VN2 – ANGIE GINGER SARACIA
O: Chinua Rey of Cartouche M: Bazyrah ranua
Ch: Zábová Lucka M: Rambousková Petra

VN3 – DARDARA RANUA
O: Malozi Dabobo M: Ceylles Cartouche
Ch: Kramolišová Monika M: Nevoralová Věra

VN4 – TUSANI COOL CORAL
O: Kinyemi Anzi A´bhubesi M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Čepková Petra

VN – DEBORAH Z KORYČANSKÝCH SKAL
O: Agis Velvet Glare M: Bonnie z Koryčanských skal
Ch: Jistebnická Jitka M: Lipš Petr

VN – C´HAITALI ANN Z VADŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann Z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Jobbová Lucie

N – CATHY ANN Z VADŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah M: Ann Z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Hojsáková Silvia


TŘÍDA MLADÝCH
V1 CAJC - HILLVALLEY'S ANGEL FOR LUANDA
O: Chenyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ch. Ozrhode Wild Inspiration
Ch: Sonennberg Kathrin M: Krchňavá Milada

V2 – ANUNNI BANJOKO RA-LIS
O: Ich. Banjoko Ye Japha M: Ch. Jessy z Lukovského dvora
Ch+M : Šilar Jiří

V3 – HENNESSY SARANGA
O: Bruno wadarus Kid M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Sonnenscheinová Hana

V4 – ANN LILY RUSTY MAGIC
O: Akai M: Fabien ze Sulické tvrez
Ch: Urbánková Helena M: Zemánkovi

V - BAZZI MIA MAKA BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li´s ridges M:Angela Kyrinyanga
Ch:Sehnal Josef M:Michal Kyncl

V - AIKA ANBAR SHUMBA
O: calibre m Khulu Baas M: Lady cher
Ch: Kohoutek Miroslav M: Kohoutek Miroslav+Jiří

V – ANITA RANCH DEMUTO
O: Inyanga of ka-Ul-Lis ridges M: Anabel Alta Mirano
Ch: Demuth Robert M: Novotná Alena

V – CHEKESHA BALDA LOWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M:Balda Turkana
Ch+M : Livia Lakotová

V – BOANA FLEUR Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr M: Gondová Milena

V – BAWEAN OD KOVÁŘOVSKÉ HURKY
O: Lihuntra Amabhele M: Cassinga Al Kham sa
Ch: Háchová Marie M: Leipertová Kateřina

VD – ADDIS ABEBA ZE ŠEVEVA
O: Amal Silesian harta M: Bettis Sevila sedmý vršek
Ch: Ševčíková Eva M: Balysová Světluška

VD – ARIANA RANCH DEMUTO
O: Inyanga of ka-Ul-Lis ridges M: Anabel Alta Mirano
Ch: Demuth Robert m: Filip Rostislav

VD – ANABEL RANCH DEMUTO
O: Inyanga of ka-Ul-Lis ridges M: Anabel Alta Mirano
Ch: Demuth Robert M: Kurel Jiří

VD – ARIEL OD ALBERTOVA JEZERA
O: Aaron z Luženských vrchů M: Alma African Sun
Ch: Farkasová Barbora M: Žlkovanov Markéta

VD – BAKY GOLDIE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr M: Šindleur Jiří

VD – AIME Z VINICKÉ HÁJENKY
O: Adar z Luženských vrchů M: Anabell Anach Holpraj
Ch: Machata Petr M: Jenšíková Veronika


MEZITŘÍDA
V1 CAC res.CACIB - BERENICA ROSE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Masnerová Zdeňka Mgr

2 res.CAC - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Kotěra Petr Ing.

V3 – AVRIL OD ALBERTOVA JEZERA
O: Aaron z Luženských vrchů M: Alma African Sun
Ch: Farkasová Barbora M: Švarcová Helena

V4 – AKITA Z VRCHU KRKONOŠ
O: Bredley Anunnaki M: Evelyn z Udolí Rožnova
Ch: Baraník Aleš M: Šolc David

V – TUSANI ANI PINK LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: helešicová Jana

V – LAFRA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Šmahaj Petr

V – AKIMA AFRICAN SAND
O: Aaron z Luženských vrchů M: Asanta African Sun
Ch: Horník jakub M: Holá Lucie

V – BINGA AALIYAH LOWENSCHWANZ
O: Bredley Anunnaki M: Aaliyah Slunce Života
Ch+M : Lakotová Livia

V - BRITA ZE SEDMPANSKÉ FARMY
O: Aron od Mohyle M: Alexa z Jabloňové zahrady
Ch: Sysová Miroslava M: Niklová Veronika

VD – WHISKY ROPOTAMO
O: Calibre MKhulu Baas M: Pretty Polly Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Hošková Jitka

D – GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Bessy saranga
Ch: Nábělek jan M: Sonnenscheinová Hana


TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1 CAC - CASSIA RANUA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Kramolišová Monika

V2 res.CAC – CATTLIEN Z KORYČANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry M: Molly Bohemia checko
Ch: Krajánková Jitka M: Jistebnická Jitka

V3 – HUNTERESS ZE SULICKÉ TVRZE
O: Rydgeway African Hunter M: Ela Maria Ze Sulické tvrze
Ch: Janická stanislava M: Pavlíčková Lucie

V4 – LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
Ch: Filip Gramam M: Kohoutkovi

V – AIRIN IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi M: Collé Černý dix
Ch: Sabina Králová M: Mandlík Petr

VD – ATIFA RIMASSO
O: Calibre MKhulu Baas M: Nimaima Ropotamo
Ch+M:Fencl Ondřej

VD – ANGEL RIMASSO
O: Calibre MKhulu Baas M: Nimaima Ropotamo
Ch:Fencl Ondřej M: Jůna Ladislav

VD – BONNIE Z KORYČANSKÝCH SKAL
O: Delel Rodyry M: Molly Bohemia checko
Ch: Krajánková Jitka M: Jistebnická Jitka


TŘÍDA ŠAMPIONU
V1 CAC, CACIB – BOSWELLI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Shimanga M: Bajka Agátový kvet
Ch+M: kadnárová janka

V2 res.CAC - CH. C'HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme's Trick M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta M: Klápová Iveta

V3 – AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Udolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Procházková Silvie

V4 – BARBARA Z VALDŠTEJNSKĆH LIP
O: Palatin Ropotamo M: Fatima Bohemia checko
Ch: Nováková Markéta M: Netušilová danuše


JUNIOR HANDLING
1.místo- LUCIE KOTĚROVÁ

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:33
štatistiky
RR-shop