Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
10.11.2006 WORLD DOG SHOW Poznaň (PL)
 (12363 čítané)

rozhodca psy: Gael Morrison (JAR)
rozhodca suky: Rafael de Santiago (PR)
Počet prihlásených psov: 266
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Tušanová
BOB_WW-06 Tina Trading Martin.jpg
BOB WW-06 Tina Trading Martin

Psy / Dogs

Puppy class - Judge: Tibor Havelka
  Shangani BAMUTHI RAI, Wolfgang Blumberg, Francia very promising
  CHARAS GORDON NAMIB Exotic Dog, Gueorgui Mkheidze, Rusia very promising 2
  Tusani COOL BAKARI, . Gorosch N., Jensen P.H., Denmark very promising 3
  Tusani COOL CASH, Kamil, Sarka Machovi, Czech promising
  DALIAN Ranua, Miroslav Hajek, Czech promising
  Heshima Ya Kimba GRAND AQUARIUS, Tatyana Volkova, Ukraina promising
  Malozi JUMOKE, Tuija Miettinen, Finlandia very promising 1
  Rex Ventors MOSCOW MAJESTY, G. Kotov, Rusia very promising 4
  SAFIR Blask Sawanny, Iwona Kobyłczyk very promising

Junior class - Judge: Tibor Havelka
  ADAD BANUOKO Ra-Lis, . Stroncer K, Jasikova J., Czech very good
  Matakima/FCI/ AJANI, Karolina Witkowski, Germany very good
  AKKO z Vrcholku Krkonoś, Stepanka Mackova, Czech absent
  Matakima AMANI CHIOKE, Benjamin Kirmizi, Germany very good
  Makalali's AMAZING BOHANI, Christina Witting, Germany excellent
  Tusani ANI JIM BEAM, . Zarembova L., Hrivik R., Slovakia excellent
  ANI JOHNIE W. Tusani, Vladimira Dubovan, Sweden absent
  ANUNNAKI BANJOKO Ra-Lis, Josef Brazda, Czech absent
  ASANI Essence of Haika, Alexandra Karnikova, Czech excellent 3
  Shangani AWANI QONDA, Stephanie Rudell, Germany excellent 4
  Kumusha AYO, . Fleischmann M., Kremper C., Austria excellent
  BAKARI BOMANI of Kimberley's Diamonds, Ariane Riedel, Germany excellent
  BENTLEY Maka-Boma, . Janackova K., Urbanek T., Czech very good
  Tusani BIG BEN, Srecko Osrecak, Croatia excellent
  Tina Trading CALVIN KLEIN, Ulrike Lichtenauer, Austria very good
  CHIMPALSI BALDA Löwenschwanz, Milos Zamecnik, Slovakia excellent
  Amashutu COOL AUSSIE BOY, Anu Grünthal, Estonia very good
  DANTES, V. Kostetskaya, Rusia excellent
  Ridge`s Star JEREMY RED, Elena Kamle, Rusia excellent 2
  KIPENZI Kituko Simba, Agnieszka Bodych very good
  Tina Trading MARTIN, A. Kovalenko, Rusia excellent 1, JWW
  Askeron's MILES AWAY, . Soukupova M., Mares J., Czech absent
  Dikaya Staya NAPOLEON, T.E. Maryina, Ukraina excellent
  Aresvuma VIVIDJO MAKINI, E. Uddman, Holandia absent

Intermediate class - Judge: Gael Morison
  AKIMO ABU'SIMBEL Clever Brove, Tatiana Papikhailik, Białoruś excellent 2
  ARENGO Essence of Haika, Tomas Budnak, Czech excellent 1, CAC
  BONDI Perla Afriky, Lenka Badova, Slovakia absent
  CAR Guernica, Julian Szałkiewicz absent
  CYRYL Guernica, Paulina Nowacka excellent
  ELZAR ENON, Anna Korban, Estonia absent
  Harmakhis Winsdom ENEA, Zane Chiara-Federica, Italia absent
  Harmakhis Wisdom FARAJI, . Venturelli S., Anselmi F., Italia excellent
  JOSZKO JUZI Folwark Zwierzęcy, Bożena Woźniak-Pachota very good
  JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy, Agata, Paweł Malinowscy excellent
  KARIUKI KEZU Safari-Kadamba, Beata Gargas excellent 3
  MAKAO NGUMO NAMDI, Miakotkina, Rusia excellent
  N'NGORO TOGO Kananga, Małgorzata Karaszewska-Prokocka excellent 4
  NOLDOR Majestic Sinbest, Jana Sedasheva, Estonia excellent
  RUSŁAN Krasny Młyn, Andrzej Stelmach excellent
  WAWERU Ayaba of Kyala, Andrej Fister, Słowenia excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gael Morison
  ACHIGARU Löwenschwanz, Jiri Dokoupil, Czech excellent 4
  ADIMU-VUMBA Xarit d'Afrique, Yavuz Yilmaz, Germany excellent
  AMINI-SION MAWASILI z Piskovcovych skal, Paula, Bruno Boucher, Francia excellent
  ASSET Princess Arwen, Kamil Zoufaly, Czech excellent
  Rijstone AUSSIE RULES, . Kierkegaard M., Lundstrom R., Sweden excellent1, CAC
  BALIFICO RUDO, Martina Calvietti, Italia excellent
  Masimba (FCI) BASHIRI, Dirk, Michaela Behr, Germany excellent
  Fairray BENJI, . Waser D., Sleegers H., Szwajcaria excellent 3
  Cigaji BOMANI (PINO), Secci, Germany excellent
  BOSS Guernica, Paweł Jabłczyński excellent
  BRADLEY Anunnaki, Drahomira Konecna, Czech excellent
  CENTURION DIAMOND, O. Pruzhanskaya, Rusia excellent
  CZARDASZ z Werwą, Jacek Romankiewicz excellent
  CZYNGIS Bratnia Dusza, Janusz Tyszkiewicz excellent
  Kennebec DREAM COME TRUE, Marek Vlcek, Czech excellent
  Tisisit DUKE, Tanja Vercruysse, Belgia very good
  FREDERICK Saranga, Norbert Pelc, Czech very good
  Heshima ya Kimba FUKA SHABALALA, Anna Spesivykh, Rusia excellent 2
  INYANGA of Ka Ul Li's Ridges, . Soukupova M., Mares J., Czech excellent
  Tina Trading KOLINS, M. Strelnikova, Rusia excellent
  KROKUS Krasny Młyn, Małgorzata Kuszwara excellent
  MADI Dialekt, Krzysztof Szweda very good
  SORBONNE, Katerina Brychtova, Czech excellent
  Shangani THABO KIBURI, Linda Eitner, Germany excellent
  VUMA Ayaba, . Blagojevic I., Pintar M., Croatia excellent
  YE JAPHA GEBALI, Norbert Lehmeyer, Germany excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gael Morison
  Rachral ABAYOMI HINTZA, Sylvie Altrogge, Germany excellent 3
  ABUYA-BALOU van het Maasjesfles, Stella Katharina Strackbein, Germany excellent
  von der Burg Widukind ADANI NAVARROS, Gerhard Stöck, Germany absent
  The Ridged Viking ADORES ME, . Lantz M., Jönsson M., Sweden absent
  Rex Ventors AKERON, . Kierkegaard M., Lundstrom R., Sweden excellent 4
  ALF ARGUS Afrazja, Miroław Dobrowolski excellent
  ALWIN African Sun, Barbora, Martin Eyerovi, Czech excellent
  Lihuntra AMABHELE, Jarmila Puklova, Czech excellent
  AMALI Ranua, Miroslav Hajek, Czech excellent
  AMANGO z Tatianovho Dvora, Monika Zemaanovska, Slovakia absent
  ANGELO Mungo Park, Giulio del Mastro Aldo, Italia absent
  Kinyemi ANZI A'BHUBESI, . Gorosch N., Jensen P.H., Denmark excellent
  ASCOT Alta Mirano, Marek Vlcek, Czech excellent
  Walamadengie AWESOME, G., J. Cunningham, Anglia excellent
  BART Mazunga, Katarzyna Pentak excellent
  RR`s Shufling Motion BASIL VASILEK, O. Sergeeva, Rusia excellent
  Tina Trading BISER, I. Kifa, Rusia excellent
  BOLERO z Werwą, Agnieszka Pulnar excellent
  BONGO Simba Mutapa, Leszek Salamon absent
  BRUNO Wadaru`s Kid, Lubomir Hladky, Slovakia excellent
  DAKAR z Werwą, Ewa Spyra excellent
  DERICK Saranga, Igor Zednik, Czecha excellent
  EBRO Pręgowce z Jasienia, Piotr Sobierajewicz excellent
  EKEVU od Kremence, Jiri Novak, Czech excellent
  Heshima Ya Kimba ENERGY OF RED, Klaus Kantelberg, Germany excellent
  HASANI of Ka-Ul-Li's Ridges, Drahomira Konecna, Czech excellent 2, res.CACIB
  IHLOBO of Ka-Ul-Li's Ridges, . Lichtenauer, Ivansich, Austria excellent
  Rex Ventors IKAROS, . Thoren V., Ohgami J., Sweden excellent
  Rolling`s JUNGLE BALOO, Felix, Asa Bonnier, Francia excellent
  JUPITER of Parnassus, Małgorzata Branny excellent
  Pronkberg MAKARI, Sara Venturelli, Italia excellent
  MALTO, . Berni F., di Fabio F., Italia excellent
  MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy, Joanna Borowiec excellent
  MIRAGE RICH Exotic, I. Lukasheva, Rusia excellent
  Leoridge MKAI, Katarzyna Ozimek excellent
  Tana Trading NELSON, B. Goldberg, Rusia excellent 1, WW, CAC, CACIB, BOB
  NGAI ZAMU of Ginba's Hero, Katja Mateboer-Siebers, Holandia excellent
  PACHA of Shangani, Christine Blumberg, Francia absent
  Shangani PANSA DAFINA, Wolfgang Blumberg, Francia excellent
  Chipangali's QUADI, Ivor Ivanisevic, Croatia excellent
  RAMSES Beni's Ridges, Benjamin, H. Kiesler, Izrael absent
  Bawabu RUNINURA RAFIKI, . Laakso S., Kekki J.-K., Finlandia excellent
  SEVERNY STRAZH, Yu.O. Poryadina, Rusia excellent
  Shangani SHANAL HESHINA, Claudia, Thorsten Fallbach, Germany absent
  Sangoma SISI, Wojciech Ossowski excellent
  SZOGUN Survival, Katarzyna Ratuszny excellent
  Bawabu TEWELDE TAU, . Laakso S., Lievola J.-P., Finlandia excellent
  Karoskloof TT SIMPLY RED, Michael Schmidt, Germany excellent
  Ikimba WAITIMU, Marek Georg-Johannes, Germany excellent
  WAMWARA Ayaba, . Blagojevic I., Galinac, Croatia excellent
  Amashutu WAT ABOUT ME, Hans Sleegers, Italia excellent
  ZAKI ZIMO Folwark Zwierzęcy, Waldemar Kowalczuk excellent
  Kapoba's ZALOG-XARIT, S., H. Dilk, Germany excellent

Veteran class - Judge: Gael Morison
  ADAM z Bledého Udoli, Petr Kotera, Czech excellent 1
  Umvuchta MATOBO, Wolfgang Blumberg, Francia excellent 2

Suky / Bitches

Puppy class - Judge: Tibor Havelka
  APASZKA ZIJU Folwark Zwierzęcy, Małgorzata Branny very promising  3
  ASTA ZIJU Folwark Zwierzęcy, Piotr Morawiecki promising
  Morowi AYODELE SHANI, Sylvia Altrogge, Germany very promising  1
  Tina Trading BEATRICHE, Elena A. Maryanovskaya, Rusia absent
  Tusani COOL CORAL , Petra Cepkova, Czech promising
  DARDARA Ranua, Véra Nevoralová, Czech promising
  Malozi JASIRKA, Tuija Miettinen, Finlandia very promising  2
  NEYJA ASALI van het Maasjesfles, Nike Lakerveld, Belgia very promising  4
  SHAKIRA Blask Sawanny, Joanna Michalak promising

Junior class - Judge: Tibor Havelka
  Kumusha AISHA, Markus Fleischmann, Austria excellent
  ALUNA ADUMADAN de Kiungwana, Secci, Germany good
  Shangani AMAGEBA QHAWE, Wolfgang Blumberg, Francia absent
  Matakima AMALI CHAMEENA, Tanya Pohl, Germany very good
  Tusani ANI WHITE LADY, Monika Tuśanová, Slovakia excellent  3
  ANUNNI BANJOKO Ra-Lis, Jiri Silar, Czech excellent
  BAHIYA Edeni z Bielan, Jarmila Nahalkova, Sweden excellent
  BANGWEULU El-Faiyum, A.J. van Duijn, Holandia very good
  BARBARELLA Pustynny Zew, Izbella Krasowska Salamon absent
  Podarok iz Afriki BARRA YOU, Tatyana Volkova, Ukraina excellent
  Stenänga BINTZA EBONY, Margareta Lantz, Sweden excellent
  Malozi HABIBA, Tuija Miettinen, Finlandia excellent  1, JWW
  HEIDY Saranga, Jan Nabelek, Czech excellent
  HENESSY Saranga, Hana Sonenscheinová, Czech excellent
  I AM MISS SABINGA Blomsterängen, Eva Anesten Haglind, Sweden excellent
  IMAKANA-KIANGA Ye Japha, Paula, Bruno Boucher, Francia very good
  Ridge`s Star JENEVIEVA QUEEN, Anna Spesivykh, Rusia excellent  4
  KAZUNI El-Faiyum, N.A.C.M. Slag, Holandia excellent
  Lo Bianco KEY TO A VICTORY, E. Ezhova, Rusia excellent
  LASIMBA OUT of N'Gai Zamu, Katja Mateboer-Siebers, Holandia excellent
  MYORI Sarnia Przełęcz, Magdalena Kaźmierczak excellent
  VAMOYA WAMWERU Bawabu, . Laakso S., Korhonen K., K., Finlandia excellent  2
  ZAM ZAM Ayaba, . Blagojevic I., Vinsek T., Croatia very good
  ZINDZHI Ayaba, Ina Blagojevic, Croatia absent

Intermediate class - Judge: Rafael de Santiago
  ADELAIDE LEO Gugiro, Lubomir Hladky, Slovakia excellent  1, CAC
  Tana Trading ALLEGRA, T. Baykina, Rusia very good
  Navarros AMATONGA, Gerhard Stöck, Germany absent
  Tusani ANI PINK LADY, Jana Heleśicová, Czech very good
  Shangani ASKARI OSEYE, Claudia, Thorsten Fallbach, Germany absent
  BERENICA ROSE z Masnerova, Zdeńka Masnerová, Czech excellent
  CELA Guernica, Stanisław Murawski very good
  Akina Furusha CHATANGA, Bernhard Potschka, Germany very good
  CHIANI DODO von der Burg Widukind, Gabriele, Matthias Wehmeyer, Germany excellent
  African Fata Morgana ELZA, Monika Perecz, Węgry excellent  2
  GLADYS od Cykasu, Sabina Pecmanova, Czech excellent
  GWEN od Cykasu, Wojciech Szweda very good
  JAMILA JUZI Folwark Zwierzęcy, Beata Gargas excellent
  JULIA JUZI Folwark Zwierzęcy, Alicja Bodziony very good
  JUN JUZI Folwark Zwierzęcy, Jerzy Wesołowski excellent  3
  JUZIA JUZI Folwark Zwierzęcy, Edyta Gwarda-Gruszczyńska very good
  KIMANI KEZU Safari Kadamba, Karolina Walczak absent
  KIMYA KEZU Safari-Kadamba, Ieva Popena, Łotwa excellent
  LILLY z Lukovského Dvora, Petr Kotera, Czech excellent  4
  MIDSUMMERNIGHT'S DREAM Ukukhanya, Dorothy McGoldrick, Belgia excellent
  NEILA Sinbest, A. Kairys, Litwa excellent
  Zuritamu YAANI, Dirk, Michaela Behr, Germany very good
  ZHIONI KANTSO Exotic, E. Maryuina, Rusia excellent

Open class - Judge: Rafael de Santiago
  Pandeza`s ABEDEMI FASILI, Veronica Zetterberg, Sweden excellent
  ALANE Xarit d' Afrique, S., H. Dilk, Germany excellent
  ALVA z vrchu Horka, Andrea Sibalova, Czech excellent
  ANNIE Marpha, Eva Krumpova, Czech very good
  ANTHIGONA Bor-Marzoe, Benjamin, H. Kiesler, Izrael absent
  ARISA Pustynny Zew, Wojciech Wydmuch very good
  AROHAIANGA, S.N. Weitkamp, Holandia very good
  ASABI From Mistery Castle, Stephanie Rudell, Germany good
  ASHANTI Mankala, Jarosław Prokop excellent  2
  BAHATI Umguza, Hanna Purcha excellent
  Madzinza BASHEERA NKOSAZANA, E. Veldman, Holandia absent
  BULA Nie Dla Każdego, Stefan Kraszewski very good
  CAMILLA, . Venturelli S., Rorato M., Italia excellent
  CASSIA Ranua, Monika Kramolisova, Czech excellent
  CONNIE z Tikovického Vrśku, Jana Heleśicová, Czech excellent
  CONNY Bilé Karpaty, Radomir Kavka, Czech excellent
  DAKOTA z Werwą, Małgorzata Nowak very good
  z Werwą DANCING REVUE, Katarzyna Ozimek excellent
  Kisangani DANGEROUS MIND, Nancy Dressel, Germany excellent
  Mwenyezi Mtawala DANJUMA, Verena, Michael Schmidt, Germany excellent  3
  Tisist DISA, Roswitha Kulowany, Belgia very good
  DULCAMARA, . De Sanctis V., Di Fabio F., Italia very good
  ESHE od Kremence, Josef Brabec, Czech excellent
  Mairangi FAKIMA, Tanya Pohl, Germany absent
  HEMA of Ka-Ul-Li's Ridges, Ulrike Lichtenauer, Austria very good
  JULIA Katama King, Rudka Krajcovicova, Czech excellent
  KABISA Masi-Bindi, Manfred Kroll, Germany absent
  KARIA Krasny Młyn, Dorota Pożarska very good
  KHANGA Roodedraai, Andrea Jager, Germany excellent
  KIBALI El-Faiyum, N.A.C.M. Slag, Holandia excellent
  KIBIBI Karoskloof Jubela, Ulrike Lichtenauer, Austria very good
  Macumazahn MALAWI MAGIC, Monika Tuśanová, Slovakia excellent
  MASHAMA MAZI RUS BAHATI, Y. Maevskaya, Rusia very good
  SEQUALA AFRICAN SUN Afrazja, Jacek Makowski very good
  SHONA Sangoma, Magdalena Buczyńska very good
  Bawabu SUDI SHANGILIWA, Johanna Roselli, Finlandia very good
  Tina Trading TAISA, Elena A. Maryanovskaya, Rusia excellent
  TISISIT COURA Mbely, Marleen Caubergs, Belgia excellent
  TWINY Ayaba, Ina Blagojevic, Croatia excellent
  Shangani UFALME LIONESS, Wolfgang Blumberg, Francia excellent  4
  VENDA Ayaba, Agnieszka Białowiejska-Mokot excellent
  Mavunguela's VUANA, Claudia Körner, Germany excellent 1, WW, CAC, CACIB
  ZAFNE z Łęczyńskiego Pojezierza, Dorota Konieczna good
  ZARINA OF ZURITAMU Vignons, Kirsten Eickhoff, Germany excellent

Champion class - Judge: Rafael de Santiago
  AFRA RODEZIA, A. Lebedev, Rusia excellent
  ARNIKA PLEASURE iz Garema Valeria, Olga Obukhova, Rusia very good
  BASHA, Sara Venturelli, Italia very good
  BENA Guernica, Monika Rembowska excellent  4
  Solipse BOSWELLI BEA, Jana Kadnarova, Slovakia absent
  Cartouche CEYLLES, Monika Kramolisova, Czech very good
  Malozi CHEKELEA ZULA, Jolanta, Malte Schwien absent
  EDENI Pręgowce z Jasienia, Witold Czarnota absent
  ERŻIKA Bilé Karpaty, Radomir Kavka, Czech excellent
  Malozi FAHAMIKA, Tuija Miettinen, Finlandia excellent
  Stenänga GHALI BINTI M'FALME, Margareta Lantz, Sweden excellent
  Malozi GHALIMIKA, Tuija Miettinen, Finlandia excellent
  HAIKA z Lukovskeho dvora, Jindrich Hanacek, Czech very good
  Rex Ventor HELINN, . Dogan C., Thoren V., Sweden excellent  1, CAC, res.CACIB
  JESSY z Lukovskeho Dvora, Jiri Silar, Czech absent
  Vizara JODI JINGA, . Van der Borght G., Grammet, Belgia excellent  3
  KAROSKLOOF MACK'S KHAYA, Nancy Dressel, Germany excellent  2
  KONSUELLO Flying Legs, T.E. Maryina, Ukraina excellent
  Walamadengie LADY ELEGANCE, G., J. Cunningham, Anglia excellent
  Shangani PEA DOYA, Wolfgang Blumberg, Francia absent
  QUERIDA Ropotamo, Patrik BA. Dronski, Czech very good
  Shangani RANZI ETOSHA, Wolfgang Blumberg, Francia absent
  REBECCA Ridge's Star, Anna Spesivykh, Rusia very good
  SAMANA Rod-Ridz, Diane Winkler, Germany very good
  Shangani SARUZA GANI, Wolfgang Blumberg, Francia excellent
  SIMBA Survival, Aneta Szewińska very good
  Bawabu SMAMA SAYIDANA, . Laakso S., Korhonen K., K., Finlandia very good
  Bawabu TEKELEZA TARAJA, Satu Laakso, Finlandia excellent
  TINA TRADING OCTAVIA, Karen Papoyan, Rusia excellent
  TITILAYO Ayaba, Ina Blagojevic, Croatia excellent
  Macumazahn TUSANI PEARL, Monika Tuśanová, Slovakia excellent
  UNIKA Ayaba, Sylvia Altrogge, Germany excellent
  YE-JAPHA-DJUBA, . Gebhardt J., Górska N., Germany absent
  Kwetu`s ZIZI MAFUNGABUSI, Małgorzata Branny absent
  ZULIA ZIMO Folwark Zwierzęcy, Małgorzata Branny very good

Veteran class - Judge: Rafael de Santiago
  Shangani ASKARI, Wolfgang Blumberg, Francia absent

 


Záverečné súťaže:
Best Junior
1. miesto: MALOZI HABIBA, maj: Tuija Miettinen (Fínsko)

photo: Karl Donvil - www.123dog.net

Best Breeder's Group
3. miesto: TINA TRADING kennel, maj: Elena A. Maryanovskaya (Rusko)

photo: Karl Donvil - www.123dog.net

Best Progeny Group – Bitch (Suka a potomstvo)
3. miesto: KWETU`S ZIZI MAFUNGABUSI, maj: Małgorzata Branny (Poľsko)

photo: Karl Donvil - www.123dog.net

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:24
štatistiky
RR-shop