Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
04.11.2006 CACIB Nitra
 (5882 čítané)

rozhodca: Jesper Pedersen (DK)
Počet prihlásených psov: 63
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Jozef MachoMilada Krchňavá
BOB_Belisse Vega Solipse.jpg
BOB Belisse Vega Solipse

PSY
Trieda baby:
VN1 - AMIR AFRICKÝ LOVEC
O: Amali Ranua, M: Afra z Bavoja
CH + Maj: Čapčuchová Zuzana

VN2 - ATREY ADOR LIMPOPO
O: Ch. David Aquila Bojnice, M: Beverly z Tatianovho Dvora
CH: Jagnešáková Jana, Maj: Fajnor Ján

N – DJUBA LEE PEPE V.D. BURG LITERMONT
O: Ich. Ascot Alta Mirano, M: Ashari v.d. Burg Litermont
CH: Leidenger Gisela, Maj: Zdráhalová Barbora

absent: AGENT LIMPOPO


Trieda dorastu:
VN1 – ALIGHT AJANI UKEREWE
O: Ch. Malozi Dabobo, M: Ajani A´M Busy
CH: Valáková Dagmar, Maj: Majdiak Ľudovít

VN2 – TUSANI COOL CASH
O: Kinyemi Anzi A´Bhubesi, M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová Monika, Maj: Mach Kamil

N – DALIAN RANUA
O: Ch. Malozi Dabobo, M: Ch. Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová Monika, Maj: Hájek Miroslav

absent: HODARI SIMANGA


Trieda mladých:
V1 CAJC – CHIMALSI BALDA LOWENSCHWANZ
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Ich. Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Zámečník Miloš

V2 - AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Mkai Leoridge, M: Fabien ze Sulické Tvrze
CH: Urbánková Helena, Maj: Němcová Veronika

Diskvalifikovaný: JCh. ASANI ESSENCE OF HAIKA

absent: DHAKYI BILBOO SOLIPSE


Trieda stredná:
V1 bez titulu – BANJOKO LIVINGSTOE RHODESIAN
O: Ajani Aibo, M: Alli od Jezerních Mokřin
CH: Kolcun František, Maj: Psotková Zuzana

V2 bez titulu – TUSANI ANI JIM BEAM
O: Ch. Bango Leoridge, M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová Monika, Maj: Zárembová + Hrivík

diskvalifikovaní:
TUSANI BIG BB KING
BAKIRI AALIYAH LOWENSCHWANZ

absent:
ARENGO ESSENCE OF HAIKA
BONDI PERLA AFRIKY
GARY OD CYKASU


Trieda otvorená:
V1 CAC CACIB – Ch. ACHIGARU LOWENSCHWANZ
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Ich. Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Dokoupil Jiří

V2, r.CAC – DOBBY NAKARANGA
O: African Red Stone Arnold, M: Akeba Mošu Korto

V3 – JCh. AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Ch. Chipangali´s Kamani, M: Bena Turkana
CH + Maj: Cútová Oľga

VD – ASSET PRINCESS ARWEN
O: Chipangali´s Kadani, M: Benjie Rusty Princess
CH: Manová Marcela, Maj: Zoufalý Kamil

Diskvalifikovaný: DEVIL VALEKANO


Trieda šampiónov:
V1 CAC r. CACIB – Ch. AMALI RANUA
O: Ch. Chipangali´s Kadani, M: Ch. Miss Maira Ropotamo
CH: Kramolišová Monika, Maj: Hájek Miroslav

V2, r.CAC – KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Ch. Oridgenal Zor, M: Ch. Kennebec´s Queen of Heart
CH: McIllheney Monique, Maj: Vlček Marek

V3 – Ch. AJANI AIBO
O: Ch. Aleut Bukama, M: Ich. Milady
CH: Petrova Olga, Maj: Mullerová Dana


Trieda veteránov:
Diskvalifikovaný: ICh. CALIBRE M´KHULU BAAS


FENY:
Trieda baby:
VN1 – AMIE LIMPOPO
O: Ch. David Aquila Bojnice, M: Beverly z Tatianovho Dvora
CH: Jagnešáková Jana, Maj: Dugasová Kvetoslava

VN2 – LAURA KATAMA KING
O: Ich. Lihuntra Amabhele, M: Fakira Katama King
CH + Maj: Krejčovičová Ruďka

VN3 – BAYO KABO SLUNCE ZAMBEZI
O: Ich. Karoskloof TT Simply Red, M: Assa Pretoria Rose
CH: Bechová Lenka, Maj: Pánková Hana


Trieda dorastu:
VN1 – AYARA GRACE SARACIA
O: Cartouche Chynua Rey, M: Bazyrah Ranua
CH: Zábová Lucia, Maj: Bezáková Zuzana

VN2 – DARDARA RANUA
O: Ich. Malozi Dabobo, M: Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová Monika, Maj: Nevoralová Věra

VN3 – TUSANI COOL CORAL
O: Ch. Kinyemi Anzi A Bhubezi, M: Ich. Mnacumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová Monika, Maj: Čepková Petra

N – GESSY AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Elphigie Aquila Bojnice
CH: Bagar Martin, Maj: Eckertová Lucia

Diskvalifikované:
ABA WITTY AJANI UKEREWE
AUDACITY AJANI UKEREWE

absent: ADINA ANBAR SHUMBA


Trieda mladých:
V1 CAJC – BENDY KRÁSNY RIDGE
O: Ch. Ajani Aibo, M: Connie Agátový Kvet
CH: Pišta Jaroslav, Maj: Sandánus Ivan

V2 – HENESSY SARANGA
O: Ch. Bruno Wadaru´s Kid, M: Bessy Saranga
CH: Nábělek Ján, Maj: Sonnenscheinová Hana

V3 – BRIA KRÁSNY RIDGE
O: Ch. Ajani Aibo, M: Connie Agátový Kvet
CH: Pišta Jaroslav, Maj: Keszelyová + Fabo

VD – JCh. HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Ch. Ozrhode Wild Inspiration
CH: Sonnenberg Kathrin, Maj: Krchňavá Milada

D – MASHAMA MAZI RUS GIMBYA
O: Maxwood Tsabo, M: Afra Rodezia
CH: Lebedev Alexander, Maj: Štellerová + Kollár


Trieda stredná:
V1 CAC – BEJIDE FLY LIVINSTON RHODESIAN
O: Ch. Ajani Aibo, M: Allis od Jezerních Mokřin
CH: Kolcun František, Maj: Černáková + Čerňanský

V2 r. CAC – GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare, M: Bessy Saranga
CH: Nábělek Jan, Maj: Sonnenscheinová Hana

D – BASHAAM LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ch. Ajani Aibo, M: Allis od Jezerních Mokřin
CH + Maj : Kolcun František

absent:
DARJA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
TUSANI ANI PINK LADY


Trieda otvorená:
V1 CAC CACIB BOB res. BIG – BELISE VEGA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga, M: Bajka Agátový Kvet
CH: Kadnárová Jana, Maj: Macho + Kadnárová

V2 r. CAC – BUKAWU BAWU KIANGA
O: Malozi Charaza, M: Bukavu Bashaba
CH + Maj: Acsay Lajos

V3 – ALVA Z VRCHU HORKA
O: Ch. Malozi Dabobo, M: Arsina Údolí Kalasperk
CH: Hovorková Renata, Maj: Šibalová Andrea

V4 – JCh. CASSIA RANUA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Ch. Miss Maira Ropotamo
CH + Maj: Kramolišová Monika

V – CONNIE BÍLÉ KARPATY
O: Glenaholm Bravura, M: Bwana Satanela
CH + Maj: Kavka Radomír

V – JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické Tvrze, M: Akawanga Ascaris Sea
CH + Maj: Krejčovičová Ruďka

VD – AKILAH LOEWENSCHWANZ
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Ich. Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Zelinková Ľudmila

VD – FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Aisha Mikšová
CH: Bagar Martin, Maj: Bagar Rastislav

D – LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo, M: Anbar Shumba
CH: Graham Field, Maj: Kohoutek Miroslav

absent: CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU


Trieda šampiónov:
V1 CAC r. CACIB – Ch. CARTOUCHE CEYLLES
O: Macumazahn Tragicaly Hip, M: Nyaka Yoti of Cartouche
CH: van Aken Debbie, Maj: Kramolišová Monika

V2 r. CAC – Ch. ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké Savany, M: Conny Bílé Karpaty
CH + Maj: Kavka Radomír

V3 – ICh. BOSWELI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga, M: Bajka Agátový Kvet
CH + Maj: Kadnárová Jana


Trieda čestná:
V1, res. BIS – CSONKAVÁRI RÉGENS BARBARA
O: African Fata Morgana Bukana, M: Dorottya za Sulické tvrze
CH: Kulcsár František, Maj: Štellerová + Kollár

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:35
štatistiky
RR-shop