Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
14.10.2006 Jahrhundert Siegerschou Dortmund (D) 
 (2401 čítané)

rozhodca psy: Miroslav Zidar (Slo)
rozhodca suky: Hans Lehtinen (Fin)
Počet prihlásených psov: 162
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Kramolišová

dorast a triedy mladých posudzoval Luis M. Da Pinto Teixeira (P)

PSI
Třída veteránů
V1 – REX VENTORS AKERON
O: Djungelkattens Imbue Ridged Isak, M: Bearstar Diamond Willow
Ch: Thoren, M: Lundstrom/Kierkegaard

V2 – KAPOBA´S ZALOG – XARIT
O: Zumelis Ajabu, M: Elanda von Furstenbach
Ch: Pointner, M: Dilk Holger


Třída dorostu
VN – HALVENBOOM CHOUKS
O: Gunthwaite Alombaleo, M: Ukunda Felice
Ch: Puttgen, M: Puttgen/Lowis

VN – MOROWI AYODELE BENHAZIN
O: Rachal Abayomi Hintza, M: Unika Ayaba
Ch: Altrogge, M: Hausmann

VN – BANJOKO ASANI OF FARADOFAY
O: Angel od Křemence, M: Danntrig Serafina
Ch: Biedermann, M: Eichhorn

VN – ZUMARANI CARLOS
O: Malozi Charaza, M: Candy
Ch: Granz, M: Domnik

VN – ABUU IHLOBO JENSEITS VON AFRIKA
O : Ihlobo of Ka Ul Lis Ridges, M: Benguela Ye Kajongwe
Ch: Exner, M: Hansmann

N - MOROWI AYODELE SIMBA
O: Rachral Abayomi Hintza, M: Unika Ayaba
Ch: Altrogge, M: Rathay


Třída mladých
V1 Jahrhunderjugendsieger 2006 – MAKAO NGUMO NAMBI
O: Crownwood Foegiele, M: Tsvetik Ritsa
Ch: Sorokina, M: Miakotkina

V2 – MATAKIMA AJANI
O: Kuzonga´s Aurelius, M: Mairangi Fakima
Ch: Pohl, M: Witkowski

V3 – MERANGA GRANDE BOMA
O: Chipangali´s Kamani, M: Thokoza Meranga
Ch: Marek G., M: Schroder

V4 - MERANGA GRANDE BONITO
O: Chipangali´s Kamani, M: Thokoza Meranga
Ch: Marek G., M: Feige

V – ARESVUMA VIVIDJO MAKINI
O: Vincent, M: Iringa of Aresvuma
Ch: Mallinikova, M: Veldman

V – MATAKIMA AMANI CHIOKE
O: Kuzonga´s Aurelius, M: Mairangi Fakima
Ch: Pohl, M: Kirmizi

V – ZUMARANI BADU
O: Malozi Charaza, M: Debbie von Helresiek
Ch: Ganz, M: Lagna

V – TINA TRADING MARTIN
O: Boston, M: Tina Trading Josefina
Ch: Maryanovskya, M: Spesivykh

VD – BAKARI VON DER SESEKE
O: Tokoza to Sambo, M: Seraya´s Skira Dibale
Ch: Riex, M: Menge

VD - TSCHURINGA FATOKA TABARI
O: Nyangwa Mana´s Akela, M: Tschuringa Akela Kimba
Ch: Lugebuter, M: Bartels

VD – HILLVALLEY´S AFRICAN BHANUZULU
O: Cheyenne of Ka-Ul Lis Ridges, M: Ozrhode Wild Inspiration
Ch: Sonneberg, M: Schinkels

VD – BAXTER VON DER SESEKE
O: Thokoza to Sambo, M: Saraya´s Shira Dibah
Ch: Riex, M: Robert

VD – SHANGANI AWANI QONDA
O: ?, M: ?
Ch: Blumberg, M: Rudell


Mezitřída
V1 CAC res.CACIB – ZURITAMU YADI
O: Glenaffric Ulanyo of Zuritamu, M: Zuritamu Takima
Ch: Spengler, M: Keil

V2 res.CAC – BAKARI BOMANI OF KIMBERLAY´S DIAMONDS
O: Chipangali´s Kadani, M: Zungwini Diara Quabela
Ch: Riedel, M: Riedel

VD3 – AKEWA CHINELO MNA TAZANA
O: Mhondoro Chipoko Katunka, M: Akewa Baghira
Ch: Stolz, M: Winkler

VD4 – BWANA SAM VON LANGENROTH
O: Shangani RahimuEfendi, M: Mavindo Damira
Ch: Biedermann, M: Himbert

VD – TUMALANGA CHEREKO
O: Ahali Fani´s Akali, M: Boojani Chenzira
Ch: Bald, M: Krebs

VD – BOWON
O: Helderzdge Chivi, M: Umvuma Wangai
Ch: Steine, M: Vennemann

VD – RUACANA CHIGANI
O: Zuritamu Ritani, M: Umvuma Wamai
Ch: Brůniny, M: Meaer-Hassfurther

VD – HESHIMA YA KIMBA FUKU SHABALALA
O: Thau Gawie of Nuloval
M: Heshima ya Kimba Chakanyuka
Ch: Wijk, M: Spesivykh

Třída šampionů
V1 CAC Jahrhundert sieger 2006 CACIB BOB – IKIMBA WAITIMU
O: CapriviColl Hand Luke, M: Ikimba Sambamba
Ch: Marianne Gellin, M: Goerg Marek

V2 res.CAC – RIJSTONE AUSSIE RULES
O: Kargnieulan Hugo A Gogo, M: Rijstone Mtilda O Samara
Ch : Stoneham, M: Lundstrom

V3 – ABUYA BALOU VAN HET MAASJESFLES
O: Zumeli´s Arabu, M: Dipsie Bor-Marzoe
Ch: Butselaar, M: van Bes

V4 – ASCOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta, M: Agniezka Viva Christo
Ch: Stary, M: Vlček

V – A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ozrhode Dia Hot Prospekt, M: Terrouges Thembi
Ch+M: Krejčovi

V – ADANO NAVARROS VON DER BURG WIDUKIND
O: Chipangali´s Kadani, M: Uvuma Ikuna
Ch: Ludewig, M: Stock

V – AMASHUTU WAT ABOUT ME
O: Rijstone War Lord, M: Skiska Lakota Spirit
Ch: McVilly, M: Sleegers

VD – AMAZULU JEXAR OF TOMMYS HOME
O: Chicolo Super Coll, M: Ntola
Ch: Marenco, M: Thomas

VD – RACHRAL ABAYOMI HINTZA
O: Mswatis Mwanamoetapa, M: Jockular Rachral a Thamani
Ch: RogosicBlagojevic, M: Altrogge

VD – JOMEJA LORD OF THE RING
O: Camelots Code Red, M: Karguienlau Moutana
Ch: Johansen, M: Lautem

VD – INKULULEKU BANDHU
O: Cartouche E´shumba, M: Inkululeku Yavanna
Ch+ M : Rosiers-Pauwels

VD – NYASSA KHAMI LYNES
O: Rex Vntors Beks, M: Nyassa Azizzi
Ch: Campball, M: Ehrlitzer

VD – KAROSKLOOF TT SIMPLY RED
O: Pronkberg Timba, M: Nomvuyo Zuru Thandi of Karoskloof
Ch: Van Wyk, M: Schmidt


Třída otevřená
V1 CAC – GLENAFFRIC ULANZO OF ZURITAMU
O: Usakose the Boy from Oz at Roodedraai, M: Entle Neliswa of Glenaffric
Ch: Hoare, M: Mach

V2 res.CAC – CHIKOMO MUNDA AMANI
O: Nomvuyo Fanzi Leeu, M: Chikwambo Aimee
Ch: Heinrich, M: Hagedorm

V3 – A TWIST OF MAIC NYATHI
O: Ozrhode Dia Hot Prospekt, M: Terrouges Thembi
Ch: Krejčovi, M: Cruse

V4 – MHONDORO CHIPOKO KATUNGA
O: Chipangali´s Kamani, M: Kulima Shaya
Ch: Basilius, M: Stephanny

V – AJANI Z PISKOVCOVYCH SKAL
O: Banjoko Ye Japha, M: Assysa Viva Christo
Ch: Laurin, M: Bohning

V – MASIMBA BASHIRI
O: Johokwe Kofie, M: Zuritamu Onyesha N´doto of Masimba
Ch+M: Behr

V – DARELL VAN DE JACK BULLS HOEVE
O: Drnčel, M: Chilla v. Aemburen
Ch: Meijer, M: Hulsebos

V – KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Oridgenal Zor, M: Kennebec´s Queen of Heart
Ch: McIlhenney, M: Vlčkovi

V – TINA TRADING ZAUR
O: Boston, M: Cinia
Ch: Maryanovskaya, M: Spesivykh

V - M´GONGO TASU A´MWISHO
O: Kinyemi Anzi A´Bhubesi, M: Dashiki Mandinka
Ch: Lambaek, M: Vilhemsen

VD – WA KISHUJA AMETEFE
O: Notho Araba, M: Kamene Ijumaa
Ch: Pohlmann, M: Hanke

VD – TSCHURINGA ERONGO SHAKIR
O: Nyngwa Mana´s Akela, M: Tschuringa Akela Kimba
Ch: Lutgubuter, M: Bossio

VD – EKEVU VOM MOERSER SCHLOOS
O: Zungwini Flash, M: Aluma vom Moerser Schloos
Ch: Gieger, M: Nowak

VD – CIGAJI BOMANI
O: Tsanga of Bo Kama, M: Zaza delle Cime Bianche
Ch: Muhle, M: Secci

VD – CHIOKY ZUBERI
O: Jockular Kamau, M: Kinta van der Sikkenhoeve
Ch: Sauwens, M: Loon

VD - UVUOY MHONDORO
O: Calibre Winds of Change of Nomvuyo, M: Aisha
Ch: Maingard, M: Basilius

VD – TISISIT DUKE
O: Ukukhanya Scout the Red Baron, M: Maxwood Tara
Ch: Vanparijs, M: Vercruysse


FENY
Třída veteránů
V1 – AKIBA VON DOLLNITZTAL
O: Dorian Ropotamo M: Feny z Afriské savany
Ch: Payer M: Thielebeule


Třída dorostu
VN – DASHIMA AKINVOLEEZAH RANUA
O: Malozi Dabobo M: Cartouche Ceylles
Ch: Kramolisova M: Waschbuesch

VN – ZUMARANI CIRA ASHIMA
O: Malozi Charaza M: Cubango Bagundi
Ch: Granz M: Sachmann

VN – FATALE FROM SPIRIT OF ISHTAR
O: Remus M: Shangani Patana Dunia
Ch: Toneman M: Sodemann

VN – MOROWI AYODELE SHANI
O: Rachral Abayomi Hintza M: Unika Ayaba
Ch+M: Altrogge

VN - MOROWI AYODELE ZERA
O: Rachral Abayomi Hintza M: Unika Ayaba
Ch: Altrogge M: Corovic


Třída mladých
V1 Jahrhundertjungend sieger 2006 – KAZUNI EL- FAIYUM
O: Ascot Alta Mirano M: Kamene El-Gouna
Ch+M: Slag

V2 – HAIBA KAISOON CEIJU
O: Ikimba Tumomak Sheikh M: Haiba Kaisoon A Sun Beams Gentle
Ch +M: Foschum

V3 – ZUNGWINI INA-IWANA
O: Malozi Charaza M: Zungwini Gwendy
M: Zuhlke M: Hagedorn

V4 – AMAKHOSI OUR AUSSI DIVA
O: Kargnieulan Tenessee M: Amakhosi Bahati Makena
Ch: Reálky M: Brauer

V – RIJSTON WHAT A FAIRRAY
o: Amashutu Wat About me M: Rijstone Cheeky Girl
Ch: Stoneham M: Sleegers

V – LA SIMBA OUT OF N´GAI ZAMU
O: Riginal Do U Get Excited M: Starridge Kamili Zenith
Ch: Long M: Mateboer

V – ALUNA ADUMADAN DE KIUGWANA
O: Bukuru of sambesi Waters M: Shangani Tambuzi de Kiungwana
Ch: Reddy M: Secci

V – RIDGE´S STAR JENEVIEVA QUEEN
O: Ngai Zamu of Ginba´s Hero M: Rebeca Ridge´s Star
Ch+M: Spesivykh

VD – TSCHURINGA FEMIYA KHIMA
O: Nyaangwa Mana´s Akela M: Tchuringa Akela Kimba
Ch: Lutebuter M: Grummel

VD – DHAKIYA VOM KARIBA-SEE
O: Heshima Ya Kimba Energy of Red M: Bia Bambilie vom Kariba-see
Ch: Thielebeule M: Stibbe

VD – FANA ZULU HAINA KIANGA
O: Lionhunt Fana Simba M: Kijasaman Hloni of Djungelktten
Ch: Puszicha M: Brennenstuhl

VD – HAIBA KAISOON CHENAYA
O: Ikimba Tumomak Sheikh M: Haiba Kaisoon Hloni of Djungelkatten
Ch: Foschum M: Schlag

VD – SHAKILA VAN HET MAASJESFLES
O: Abuya-Balou v.m. Massjesfles M: Nkunde karuba
Ch: Butselaar M: Wohlfarth

VD – BANGUEULU EL-FAIYUM
O: Ascot Alta Mirano M: Kamene El-Gouna
Ch: Slag M: Duijn

VD – FAYA SEDMY VRSEK
O: Amal silesian harta M: Carubal Sedmy vršek
Ch: Kohoutova M: Hackenbracht


Mezitřída
V1 CAC res.CACIB – RUACANA CHANGA
O: Zuritamu Ritani M: Umvuma Wamai
Ch: Bruning M: Jungmann

V2 res.CAC – KYALA VAN DE BORGERHOEVE
O: Jockular Ovambo M: Beaushine van de Borgerhoeve
Ch: Houtum M: Bauman

V3 – TINA TRADING ALESSO
O: Boston M: Anais Fine Lady
Ch: Maryanovskaya M: Zvereva

V4 – CHANI DODO VON DER BURG WIDUKIND
O: Ascot Alta Mirano M: Umvuma Ikuna
Ch: Ludewig M: Wehmayer

VD – AKINA FUTUSHA CHATANGA
O: Thakatza to Sambo M: Merigal´s Pendeka
Ch: Brosig-Mohr M: Potschka

VD – NAVARROS AMATONGA
O: Adani Navaros von der Burg Widukind M: Caprice vom Rothen
Ch: + M: Stock

VD – CHENZIRA AZANA VON DER BURG WIDUKIND
O: Ascot Alta Mirano M: Umvuma Ikuna
Ch: Ludewig M: Fuchs

VD – KUZONGA´S CIRKELINE
O: Masithela´s Irresistible Chango M: Hunting Choirs Issa
Ch+M: Nielsen

VD – UKUKHANYA MIDSUMMERNIGHT´S DREAM
O: Globe´s Mitea Scout Honor M: Ukukhanyas Amazibulo
Ch: Gugreff M: McGoldrick

VD – IMARA JABALI IMPRESSION OF LUCK
O: Chipangali´s Kadani M: Imara Jabali Excalibur Mystery
Ch: Beerbom M: Gaedicke

VD – KALAKAMATI AMINALA
O: Gomoimba Bantu M: Aboyomiv.d.Burg W.
Ch+M: Kircher

D – ZURITAMU YAANI
O: Glenaffric Ulanyo of Zuritamu M: Zuritamu Takima
Ch: Springler M: Behr

D – VIZARA LIKOZI KARAMU
O: Ye Yapha Ben Shemmen M: Vizara Glenara
Ch: Veer M: Herder

D – DAHOMA VON DER KALAHARI WUSTE
O: Ya Yapha Banjoko M: Chani von der Kalahari W.
Ch: Stietz M: Vogt


Třída šampionů
V1 CAC – ZVISHOMA BVA MERTEN BAMARA
O: African Reds Eros M: Nioba
Ch: +M: Weinmann

V2 res.CAC – KAROSKLOOF MACKS KHAYA
O: Thau Gawie of Nullgai M: Nomvuyo Zuru Thandi of Karoskloof
Ch: Wyk M: Dressel

VD3 – CARTOUCHE CEYLLES
O: Macumazahn Tragicaly Hip E.T. M: Nyaka Yoti of cartouche
Ch: Aken M: Kramolisova

VD4 – UNIKA AYABA
O: Osei Araba M: Retta Ayaba
Ch: Blagojevic M: Altrogge


Třída otevřená
V1 CAC CACIB Jahrhundert sieger 2006 – CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch+M: Kramolisova

V2 res.CAC – ALANE XARIT D´AFRIQUE
O: Kapoba´s Zalog Xarit M: Vizara Holland Safara
Ch+M: Dilk

V3 – MWENYEZI MTAWALA DANJUMA
O: Karoskloof TT Simply Red M: Heshima Ya Kimba Chiva
Ch: Ridder M: Schmidt

V4 – A´BHUVANA AT TOMMY´ S HOME OF SIMBA TANGS
O: Lionhunt fana Simba M: Alisha from Tommy´s Home
Ch: Neufeld M: Thomas

V – KIBALI EL-FAIYUM
O: Bukuru of Sambesi Waters M: Kamnene El-Gouna
Ch+M: Slag

V – ZIMAZAA BAADA YA KASKASI
O: Rex Vntors Akeron M: Daphne Kimba von Muller´s Wonda
Ch+M: Overhage

V – ASABI FROM MISTERY CASTLE
O: Pacha of Shangani M: Kidogo Ajabu Bweka
Ch+M: Rudell

VD – AZIZA HUNTERESS OF DIDINGWE
O: Ridgessetter oz Design M: Namilanga´s Oribo
Ch +M: Walcher

VD – KHANGA ROODEDRAAI
O: Umjumi Duma M: Tatsifeld Moroccan Magic of Rooderaai
Ch: Pršet M: Jager

VD – MADZINZA BASHEERA NKOSAZANA
O: Shangani Pansi Dafina M: Vizara Gachira
Ch: Tuinstra M. Veldman

VD – WA KISHUJAA AYOKA
O: Notho Araba M: Kamnene Ijumaa
Ch: Pohlman M: Trompka

VD – TISISIT DISA
O: Ukukhanya Scout M: Maxwood Tara
Ch: Vanparijs M: Kulowany

VD – ROODEDRAAI MNANDY
O: von Luc Zephyr of R. M: Roodedraai Nugget
Ch: Preez M: Seibel

VD – MUSAMBANI CHAMENA
O: Kamani M: Bokima Lohowoo
Ch: Schattery M: Dillim

VD – ASABI VON DER SESEKE
O: Rydgeway African Hunter M: Seraya´s Shira Dibah
Ch+M: Riex

VD – TAU TSOMA HISANI
O: Johokwe Kofie M: Tau Tsoma Darby
Ch+M: Klopsch

VD – ZURITAMU XHARINA OF INKULULEKU
O: Cartouche E Shuma M: Zuritamu Limara
Ch: Spengler M: Rosiers-Pauwels

VD – KUZONGA´S BAYANA J´ADORE
O: Ceasar V.d. jack Bulls M: Hunting Choir´s Issa
Ch+M: Nielsen

VD – TUMALONGA BOOJANI-CHENZIRA
O: San van Het Maasjesfles M: Chariff Tugela
Ch+M: Bald

VD – TINA TRADING HANNA
O: Boston M: Valensia Light
Ch: Maryanovkaya M: Spesivykh

VD – MHONDORO DACIA
O: Rex Ventors Akeron M: Kulima Shaya
Ch: Basilius M: Sass

VD – ISILWANE INJA ABELA
O: Kinyemi Anzi A´Bhubesi M: Monserrato April
Ch: Poulen M: Vilhelmsen

D – BAKIMBA OF SAVAGE STONE
O: Nomvuyo Fanzi Leeu M: Bo Kimba of Atala´s Dawn
Ch: Horstmann M: Hoff

D – SAMANA ROD-RIDZ
O: Chipangali´s Kadani M: Pasja Pufajaca Radosc
Ch+M: Winkler

D – CHAMEENA-COSMA TECUMSEH
O: Lionhunt Fana Simba M: Gloria Ayla Rhodana Tecumseh
Ch: Seifert M: Caspari

D – KISANGANI DENGEROUS MIND
O: Eilack Tshombe M: Kisangani African Red Ruby
Ch: Kaveren M: Dressel

D – TINA TRADING OCTAVIA
O: Boston M: Belinda
Ch: Maryanovskaya M: Spesivykh

D - KISANGANI DJUNGLE FEVER
O: Eilack Tshombe M: Kisangani African Red Ruby
Ch+M : Klaveren

D – DANNTRIG SERAFINA OF FARADOEAY
O: Sa Son of Vignons M: Danntrig Phoembi
Ch: Louw M: Biedermann

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:24
štatistiky
RR-shop