Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
30.09.2006 ŠV KCHRR Sadská (CZ)
 (5191 čítané)

rozhodca: Martina Viktorinova (CZ)
Počet prihlásených psov: 70
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Markéta NovákováMilada Krchňavá
BOB_Bruno Wadarus Kid a naj_fena Querida Ropotamo.jpg
BOB Bruno Wadarus Kid a naj fena Querida Ropotamo

PSI – tř.baby
VN1, vítěz třídy – Amir Africký květ
O: Amali Ranua M: Afra z Bavoja
Chov + maj: Čapčuchová Zuzana

VN2 – C´Hester Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Aubrechtová Lucie

VN3 - C´Himani Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Hartlová Pavla

VN4 – C´Hioke Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Drusanová Lucie

VN – C´Handler Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Maxová Markéta

VN– C´Hinedu Musafah z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Šormová Naďa

VN – Balou African Dream
O: Ascot Alta Mirano M: Beira Sofala Sedmý vršek
Chov: Kajánková Vladimíra Maj: Jelenová Zdeňka

VN – Bongani African Dream
O: Ascot Alta Mirano M: Beira Sofala Sedmý vršek
Chov: Kajánková Vladimíra Maj: Jelenová Zdeňka

VN – Cassius Libami
O: Amali Ranua M: Gretta ze Sulické Tvrze
Chov: Kyncl Michal Maj: Suchomelovi


Tř. dorostu
VN 1 – Dalian Ranua
O: Dabobo Malozi M: Cartouche Ceylles
Chov: Kramolišová Monika Maj: Hájek Miroslav

VN2 – Hardy od Cykasu
O: Cartouche Chinua Rey M: Ennie od Cykasu
Chov: Janouškovcová Renata Maj: Drobná Lenka


Tř. mladých
V1, CAJC – Al Capone Rusty Magic
O: Mkai Leoridge M: Fabien ze Sulické Tvrze
Chov: Urbánková Helena Maj: Němcová Veronika


Mezitřída
V1, CAC – Gary od Cykasu
O: Dabobo Malozi M: Ennie od Cykasu
Chov: Janouškovcová Renata Maj: Bár Pavel

V2, r.CAC – Gyr od Cykasu
O: Dabobo Malozi M: Ennie od Cykasu
Chov: Janouškovcová Renata Maj: Kubíčková Markéta


Tř. otevřená
V1, CAC – Quirinus Ropotamo
O: Lord David Ropotamo M: Kincsem Ropotamo
Chov: Viktorinova Martina Maj: Chmátal Pavel, Ing.

V2, r.CAC – Jabulani of Ka-Ul-Li´s Ridges
O: Baganda Hale Bopp M: Chitonga of Ka-Ul-Li´s Ridges
Chov: Lichtenauer Maj: Carba Jan

V3 – Dream Come True Kennebec
O: Oridgenal Zor M: Queen of Heart Kennebec´s
Chov: Monique Mcilhenney

V4 – Asset Princess Arwen
O: Chipangallis´ Kadani M: Benjie Rusty Princess
Chov: Manová Marcela Maj: Zoufalý Kamil

V – Appeal z Valdštejnských lip
O: Adar z Lukovského Dvora M: Fatima Bohemia Checko
Chov: Nováková Markéta Maj: Čížek / Bubeníčková

V – Art Amablet
O: Adar z Luženských vrchů M: Jess Satanela
Chov: Odvárková Aranka Maj: Jirsa Pavel

V – Bond z Valdštejnských lip
O: Palatin Ropotamo M: Fatima Bohemia Checko
Chov: Nováková Markéta Maj: Cidoráková Iveta

VD – Ashley Gold Infinity
O: Babadan Magdahor M: Cangombe od Křemence
Chov: Davidová Hana Maj: Konopásková Monika

VD – Aziz ze Sitin
O: Angel od Křemence M: Blondy Africká záře
Chov: Spirit Tomáš Maj: Bejšák David

Absent: Jasper ze Sulické Tvrze
Absent: Valencio Ropotamo


Tř. pracovní
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB – Bruno Wadaru´s Kid
O: Chipangali´s Kadani M: Adelaide Wadaru
Chov + maj: Hladký Lubomír

V2, r.CAC – Ch. Derick Saranga
O: Lord david Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Chov: Nábělek Jan Maj: Zedník Igor

V3 – Giom Katama King
O: Aldachír Pacifik M: Akawanga Ascaris Sea
Chov: Krajčovičová Ruďka Maj: Mozolová Ilona


Tř. vítězů
V1, CAC – Multich. Ascot Alta Mirano
O: Amal Silesian Harta M: Agnieszka Viva Christo
Chov: Starý Josef Maj: Vlček Marek

V2, r.CAC – Ch. Alwin African Sun
O: Calibre M´Khulu Baas M: Benguela Sedmý vršek
Chov: Dronski Patrik Maj: Eyer Martin

V3 – Ch. Stenanga Great Gs Chili
O: Great Gatsby Spring Valley´s M: Good Enouch Madahiro´s
Chov: Lantz Margareta Maj: Carba Jan

V4 – Ch. Amali Ranua
O: Chipangali´s Kadani M: Miss Maira Ropotamo
Chov: Kramolišová Monika Maj: Hájek Miroslav

V – Ch. Ekevu od Křemence
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského Dvora
Chov: Lednová Helena Maj: Novák Jiří


Tř. mimo konkurenci
V1, vítěz třídy – Ch. Keston Rhodana
O: Simba of Bo Kama M: Briga Rhodana
Chov: Poláková Marta Maj: Foubík Jan

V2 – Multich. A ´Dayiman Slunce života
O: Lionhunt Dayimane Umwuma M: Kirby Bohemia Checko
Chov + maj: Klápová Iveta


FENY
Tř. baby
VN1, vítěz třídy – Caisee Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Eyer Martin

VN2 – C´Haitali Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Jobbová Lucie

VN3 – Carrie Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Netušilová Danuše

VN4 – Bahyia African Dream
O: Ascot Alta Mirano M: Beira Sofala Sedmý vršek
Chov: Kajánková Vladimíra Maj: Vlček Marek

VN – Atyia Noni Jeny´s Zakimi
O: A´Dayiman Slunce života M: Kim Satanela
Chov + maj: Malenovská Jana

VN – C´Helsea Ann z Valdštejnských lip
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejnských lip
Chov: Nováková Markéta Maj: Kaulfuss Ilona

Absent: Beira Fabayo African Dream


Tř. dorostu
VN1 - Aika Anbar Shumba
O: Calibre M´Khulu Baas M: Lady Cher
Chov + maj: Kohoutkovi

VN2 – Yasawa Ropotamo
O: Calibre M´Khulu Baas M: Bessi z Lukovského Dvora
Chov: Viktorinová Martina maj: Soukup Jan

VN3 – Dardara Ranua
O: Dabobo Malozi M: Cartouche Ceylles
Chov: Kramolišová Monika Maj: Nevoralová Věra

VN4 – Ahrsa Saharis Czech
O: Matopos A´unkas M: Radislava Ropotamo
Chov: Beck Hynek Maj: Mik Tomáš

Tř. mladých
V1, CAJC – Hillvalley´s Angel of Luanda
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Wild Inspiration Ozrhode
Chov: Sonnenberg Katrin maj: Krchňavá Milada

V2 – Berenica Rose z Masnerova
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Chov + maj: Masnerová Zdeňka

V3 – Heidy Saranga
O: Bruno Wadaru´s Kid M: Bessy Saranga
Chov + maj: Nábělek Jan

V4 – Anunni Banjoko Ra-Lis
O: Ye Japha Banjoko M: Jessy z Lukovského Dvora
Chov + maj: Šilarovi

V- Beawen od Kovářovské hůrky
O: Amabhele Lihuntra M: Cassinga Al Kham – Sa
Chov: Háchová Marie Maj: Leipertová Kateřina

V – Bhambha od Kovářovské hůrky
o: Amabhele Lihuntra M: Cassinga Al Kham – Sa
Chov: Háchová Marie Maj: Dvořák Jaroslav

Absent: Tusani Anni White Lady
Absent: Ann Lilly Rusty Magic
Absent: Aelian od Kovářovské hůrky


Mezitřída
V1, CAC – C´Hanyia Nayla Slunce života
O: Witches Lecreme´s Trick M: Kirby Bohemia Checko
Chov + maj: Klápová Iveta

V2, r.CAC – Adelaide Leo Gugiro
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
Chov: Guga Peter Maj: Hladky Lubomír

V3 - Darja z Tikovického vršku
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Chov: Humlíčková Eva Maj: Svobodová Jana

V4 – Deniss Bohemia Vampirelli
O: Angel od Křemence M: Bel´ Bekila Saleisius
Chov: Herčíková Ivana Maj: Sýkora Jan


Tř. otevřená
V1, CAC - Airin Imana Erevu
O: Danest Tjabo Letsatsi M: Collé Černý Dix
Chov: Králová Sabina Maj: Mandlík Petr

V2, r.CAC – Gandia ze Sulické Tvrze
O: Elmali of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Ela María ze Sulické Tvrze
Chov: Janická Stanislava Maj: Lískovcová Lenka

Absent: Macumazahn Malawi Magic


Tř. pracovní
V1, CAC – Ella Saranga
O: Angel od Křemence M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Chov: Nábělek Jan Maj: Matyášová Kamila

V2, r.CAC – Asissi z Masnerova
O: Giom Katama King M: Andy Údolí Kalasperk
Chov + maj: Masnerová Zdeňka

V – Ambra z Roudnicka
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
Chov: Kolocová Markéta Maj: Procházková Silvie

Tř. vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy – Ich. Querida Ropotamo
O: Lord David Ropotamo M: Kincsem Ropotamo
Chov: Viktorinova Martina Maj: Dronski Patrik

V2, r.CAC –Ch. Barbara z Valdštejnských lip
O: Palatin Ropotamo M: Fatima Bohemia Checko
Chov: Nováková Markéta Maj: Netušilová Danuše

Absent: Macumazahn Tusani Pearl


Tř. mimo konkurenci
V1, vítěz třídy – Ich.Ann z Valdštejnských lip
O: Adar z Lukovského Dvora M: Fatima Bohemia Checko
Chov + maj: Nováková Markéta


Tř.veteránů
V1, nejlepší veterán – Ich.Fatima Bohemia Checko
O: Dino Rhodana M: Arieta Malženická rovina
Chov: Městková Iveta maj: Nováková Markéta


SOUTĚŽE

Dítě a pes
1. Viktorka Drusanová a C´Hioke Musafah z Valdštejnských lip

Nejlepší pár
1. Alwin African Sun x Caisee Ann z Valdštejnských lip – Eyer Martin
Ascot Alta Mirano x Bahyia African Dream – Vlčkovi
A´Dayimane Slunce života x C´Hanyia Nayla Slunce života – Klápová Iveta

Nejlepší chovatelská skupina
1. z Valdštejnských lip – Nováková Markéta
2. Saranga – Nábělek Jan

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:26
štatistiky
RR-shop