Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
17.09.2006 1. KV ČKRR Svojanov (CZ)
 (5729 čítané)

rozhodca: Orit Nevo (Izrael)

rozhodca psy: Janet Wang (SAF)
Počet prihlásených psov: 165
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Kramolišová
BOB_Naj pes Bruno Wadaruskid a Naj suka Bazyrah Ranua.jpg
BOB Naj pes Bruno Wadaruskid a Naj suka Bazyrah Ranua

PSI
TŘÍDA ČESTNÁ
V - ICH., CHCH 05 - ASCOT ALTA MIRANO
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Agnieszka Viva Christo
Ch: Starý Josef M: Vlček Marek

absent - CH. MALOZI DABOBO
O: Ch. Savanos Boss Quentin M: Ch. Malozi Amiwa
Ch: Miettinen Tuija M: Kramolišová Monika

absent – ICH ORIX RHODANA
O: Calibre MKhuluu Baas M: Angie z Ranche B
CH: Poláková Marta M: Ťavodová Katarina


TŘÍDA VETERÁNŮ
V1 N.V. - CH. ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr. M: Kotěra Petr Ing.

VD 2 - ICH. CALIBRE M'KHULU BAAS
O: Lionhill Lesto M: Nomvuyo Jabu Miss T of Calibre
Ch: Stramrood Duprecia M: Kohoutek Miroslav JUDr. a Alena


TŘÍDA VÍTĚZŮ
V1 CAC - ICH. HASANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike M: Konečná Drahomíra MUDr.

V2 res.CAC - CH. IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike M: Lichtenauer Ulrike / Ivansich

V3 - CH. IKIMBA WAITIMU
O: Ch. Caprivi Cool Hand Luke M: Ch. Ikimba Sambamba
Ch: Gellin Mariane M: Marek Georg-Johannes

V4 - CH. A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ich. Ozrhode Dia Hot Prospect M: Ich., WW 03 Terrouges Thembi
Ch: Krejčová Petra M: Krejčová Petra

V - CH. VELTRY AYABA
O: WW 03 Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Nandi Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Makaruha Bogdan

V- CH. AMALI RANUA
O: Ich. Chipangali's Kadani M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

V - CH. BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka M: Konečná Drahomíra MUDr

V – CH. DAKAR Z WERWA
O: WW 03 Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna Ing. M: Spyra Ewa Mgr

VD - CH. EKEVU OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena M: Novák Jiří

VD - CH. AMABHELE LIHUNTRA
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra M: Lanestil Gracie of Lihuntra
Ch: Badenhorst Linda M: Puklová Jarmila

VD - CH. MKAI LEORIDGE
O: Ch. Rhodys Pride Leoridge Mufasa M: Ch. Rouxridge Nala of Leoridge
Ch: Leal Leonora M: Ozimek Katarzyna


TŘÍDA ŠTĚŇAT
VN1 BEST BABY - DJUBA LEE PEPEE VON DER BURG LITERMONT
O: Ich. Ascot Alta Mirano M: Ich. Ashari von der Burg Litermont
Ch: Leidinger Gisela M: Zdráhalová Barbora

VN2 – C´HANDLER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKŹCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ch. Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Maxová Markéta

VN3 - DALIAN RANUA
O: Ch. Malozi Dabobo M: Ch. Cartouche Ceylles
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

VN4 - C'HESTER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ch. Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Aubrechtová Lucie

VN - ADARGO ZULAYKHA
O: Musafah Leoridge M: Ella Saranga
Ch: Matyášová Kamila M: Havlanová Lenka

N – ALF HANAHO
O: Butch Cassidy Magdahor M: Angie Marpha
Ch : Holešovská Hana M: Hrbková Kamila

absent - ANUK UNIQUE SARACIA
O: Cartouche Chinua-Rey M: Bazyrah Ranua
Ch: Zabová Lucia DiS M: Laudát Martin


TŘÍDA DOROSTU
VN1 - ARIF ANBAR SHUMBA
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas M: Jch. Lady Cher
Ch: Kohoutek Miroslav JUDr. M: Černá Jarmila

VN2 - TUSANI COOL CASH
O: Ich. Kinyemi Anzi A'Bhubesi M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Mach Kamil a Šárka

VN3 - DESMOND FONTANESIA
O: Ich. Banjoko Ye Japha M: Ch. Agbani Brown Pearl Fontanesia
Ch: Zachariášová Hana Ing. M: Venhrynovyčová Nikol

VN4 – HARDY OD CYKASU
O: Cartouche Chinua-Rey M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Drobná Lenka Ing


TŘÍDA MLADÝCH
V1 CAJC - ARENGO ESSENCE OF HAIKA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Haika z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Budňák Tomáš

V2 - AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Ch. Mkai Leoridge M: Ch. Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Urbánková Helena M: Němcová Veronika

V3- TINA TRADING CALVIN KLEIN
O: Crownwood Foegiele M: Tina Trading Simona
Ch: Maryanovskaya Elena M: Lichtenauer Ulrike

V4 - CHIMALSI BALDA LÖWENSCHWANZ
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ch. Balda Turkana
Ch: Lakotová Lívia M: Zámečník Miloš

V - CAMILL PALI LOOKOUT
O: Ch. Bradley Anunnaki M: Anah Africký lovec
Ch: Končelík Luděk M: Adamová Barbora

V - HASAN SARANGA
O: Bruno Wadaru's Kid M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Stárek Miloslav

V - ASKERON'S MILES AWAY
O: Ch. Camelot's Code Red M: Askeron's Faithful Promise
Ch: Nixon Jeanne M: Mareš Jan + Soukupová Marta

V - BENTLEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal Josef M: Janáčková Kamila Mgr.

V - AKKO Z VRCHOLKU KRKONOŠ
O: Ch. Bradley Anunnaki M: Evelyn z Údolí Rožnova
Ch: Baraník Aleš M: Máčková Štěpánka

V - BULAWAYO BAOBAB BEMBA
O: Ich. Ascot Alta Mirano M: African Berbera Ango
Ch: Kertész Melinda / Gödény Ferenc M: Pichler Alexandra

VD - ANABE CHIWITSI INGWE
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Umjumi Chiwitsi
Ch: de Groot Šárka M: Rohanová Eva

VD - AYO CHIWITSI INGWE
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Chiwitsi Umjumi
Ch: de Groot Šárka M: Novákovi Eva a Petr

VD - BARNEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal Josef M: Gašperák Pavel

VD - KEONRUNAKO LEORIDGE
O: Rouxridge Hotstuff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
Ch: Leal Leonora M: Kyncl Michal

VD - AMASHUTU COOL AUSSIE
O: Ch. Rijstone War Lord M: Ch. Skiska Lakota Spirit
Ch: McVilly Barbara M: Grünthal Anu

absent - ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Haika z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Kárniková Alexandra


MEZIŤŘÍDA
V1 CAC - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Ch. Bango Leoridge M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Zárembová Lubica / Hrivík Rudolf

V2 res.CAC - GARY OD CYKASU
O: Ch. Malozi Dabobo M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Bár Pavel

V3 - GERONIMO DARMA
O: Ch. Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Stříž Ilja MUDr

V4 - TINA TRADING VASPURAKAN
O: Ch. Tina Trading Nelson M: Tina Trading Beisiz
Ch: Maryanovskaya Elena M: Lichtenauer Ulrike / Neidhart

V - AFURA AFRICAN SAND
O: Aaron z Luženských vrchů M: Asanta African Sun
Ch: Horník Jakub M: Halamka Jaroslav

V - DJANGO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Burešová Michaela

VD - WAMWARA AYABA
O: Ich. Rachral Abayomi Hintza M: Ch. Titilayo Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Galinac Marin a Gorana

absent - AGIR CHELONE BARBATA
O: Edy z Bledého údolí M: Aime Anach Holpraj
Ch: Smetanová Ivana M: Hojgrová Jana


TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1 CAC - VUMA AYABA
O: Ich. Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Nandi Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Pintar Mladena / Antic Gordan

V2 res.CAC - JCH. SORBONNE
O: Ich. Jockular Jamal Aquamarin M: Tessel
Ch: Wiemer C. Arina M: Brychtová Kateřina

V3 - JCH. KROKUS KRASNY MLYN
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Ch. Aria z Werwa
Ch: Kuszwara Malgorzata M: Kuszwara Malgorzata

V4 - AMADU IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi M: Collé Černý Dix
Ch: Králová Sabina Mgr. M: Štruncová Eva

V - ASSET PRINCESS ARWEN
O: Ich. Chipangali's Kadani M: Benji Rusty Princess
Ch: Manová Marcela M: Zoufalá Lenka

V - AFRIK IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing. M: Prokop Jaroslav

V - ARGON IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing. M: Hlista Marián Ing. a Zdenka

vyloučen - AJAX IGNEUS
O: Ich. Bantu Gomoimba M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing. M: Gotschyová Věra

absent - AKIMM AMABLET
O: Adar z Luženských vrchů M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka M: Odvárka Pavel Ing.

absent - KVM KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Ch. Oridgenal Zor M: Ch. Kennebec's Queen of Heart
Ch: Mc Ilhenney Monique M: Vlček Marek


TŘÍDA PRACOVNÍ
V1 CAC Nejkrásnější pes BOB - BRUNO WADARU'S KID
O: Ich. Chipangali's Kadani M: Ich. Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír M: Hladký Lubomír

V2 res.CAC - FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Pelc Norbert

V3 - INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike M: Mareš Jan + Soukupová Marta

V4 - CH. DERICK SARANGA
O: Ch. Lord David Ropotamo M: Ch. Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábělek Jan M: Zedník Igor

VD - ARČÍ Z JABLOŇOVÉ ZAHRADY
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas M: Ambra Farský dvůr
Ch: Ešnerová Stanislava M: Kubíčková Alena

odstoupil - KV, JCH. GIOM KATAMA KING
O: Aldachír Pacifik M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Mozolová Ilona


FENY
TŘÍDA ČESTNÁ
V - ICH. ASARAH WANKIE
O: Ferox z Africké savany M: Gina z Africké savany
Ch: Brož Robert M: Brož Robert a Veronika

V - CH. MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Ch. Caprivi Asgood As Itgets M: Ch. Macumazahn Miss Shagwell
Ch: Edgar P. J. M: Tušanová Monika

V - CH. ENNIE OD CYKASU
O: Ch. Chipangali's Kamani M: Clea z Brodu nad Tichou
Ch: Janouškovcová Renáta M: Janouškovcová Renáta


TŘÍDA VETERÁNŮ
V1 BIS veterán- CTORET BENI'S RIDGES
O: Mushana Mercury M: Artemis Beni's Ridges
Ch: Kisler Beni M: Lichtenauer Ulrike

V2 - CLEA Z BRODU NAD TICHOU
O: Ch. Mennystones Shingi M: Arvika Katama
Ch: Ládr Rudolf M: Janouškovcová Renáta


TŘÍDA VÍTĚZŮ
V1 CAC - ICH. FRANSI SARAH ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M: Hošík Radomil

V2res. CAC - CH. FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ch. Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M: Urbánková Helena

V3 - CH. TITILAYO AYABA
O: WW 03 Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Nandi Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Blagojevic Ina

V4 - CH. CARTOUCHE CEYLLES
O: Ch. Macumazahn Tragicaly Hip E.T. M: Ch. Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: van Aken Debie M: Kramolišová Monika

V - KV CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ch. Malozi Dabobo M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Helešicová Jana

V - ICH. MACUMAZAHN TUSANI PEARL
O: Ch. Ozrhode Ari Mystic Fate E.T. M: Ch. Macumazahn Pearl Jam
Ch: Edgar P. J. M: Tušanová Monika

V - ICH. QUERIDA ROPOTAMO
O: Ch. Lord David Ropotamo M: Ch. Kincsem Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Dronski Patrik BA.

V - NV, JCH. LADY CHER
O: Ch. Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
Ch: Field Graham M: Kohoutek Miroslav JUDr. a Alena

V - ICH. HARJASELÄN KARPALO
O: Ch. Bearstar Ko M: Ich. Ikimba Marimba
Ch: Alkio Sanna M: Grünthal Anu

V - KV CHIWITSI UMJUMI
O: Ch. Assegai Kimani Voyager M: Ch: Cartouche Dineo
Ch: Mallinger Melanie M: de Groot Šárka

V - ICH. BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ich. Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka M: Štusáková Šárka

V - CH. ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké savany M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír M: Kavka Radomír

VD - CH. KOBRA KRASNY MLYN
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Ch. Aria z Werwa
Ch: Kuszwara Malgorzata M: Kuszwara Malgorzata

VD - CH. C'HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme's Trick M: Ich. Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta M: Klápová Iveta

D - CH. JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-li's Ridges M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Šilar Jiří

absent - ICH. HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Ch. Adam z Bledého údolí M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Hanáček Jindřich


TŘÍDA ŠTĚŇAT
VN1 - DARDARA RANUA
O: Ch. Dabobo Malozi M: Ch. Cartouche Ceylles
Ch: Kramolišová Monika M: Nevoralová Věra

VN 2 - ATYIA NONI JENY'S ZAKIMI
O: Ich. A'Dayiman Slunce života M: Kim Satanela
Ch: Malenovská Jana M: Malenovská Jana

VN3 - AMIRA ILANGA JENY'S ZAKIMI
O: Ch. A'Dayiman Slunce života M: Kim Satanela
Ch: Malenovská Jana M: Kubínová Marie

VN4 - LAURA KATAMA KING
O: Ich. Amabhele Lihuntra M: Fakira Katama King
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Krajčovičová Ruďka

VN - ANGIE GINGER SARACIA
O: Cartouche Chinua-Rey M: Bazyrah Ranua
Ch: Zabová Lucia DiS M: Rambousková Petra

VN - C'HELSEA ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ch. Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Kaulfuss Ilona

absent - ARRIA RIANT SARACIA
O: Cartouche Chinua-Rey M: Bazyrah Ranua
Ch: Zabová Lucia DiS M: Černá Lenka


TŘÍDA DOROSTU
VN1 - CHELSEA Z OKLIKOVA
O: Jabulani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Queen Dandelion Bohemia Checko
Ch: Knytl Lubomír M: Sazima Jan

VN2 - ADINA ANBAR SHUMBA
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas M: Jch. Lady Cher
Ch: Kohoutek Miroslav JUDr. M: Hloušek Milan

VN3 - HONEY OD CYKASU
O: Cartouche Chinua-Rey M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Maxa Josef

VN4 - ANUNNI BANJOKO RA-LIS
O: Ich. Banjoko Ye Japha M: Ch. Jessy z Lukovského dvora
Ch: Šilar Jiří M: Šilar Jiří

VN - TUSANI COOL CORAL
O: Ich. Kinyemi Anzi A'Bhubesi M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Čepková Petra

VN - FEE-BEE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Jahari of Ka-Ul-Li's Ridges M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Hostašová Elsa

VN - AIKA ANBAR SHUMBA
O: Ich. Calibre M'Khulu Baas M: Jch. Lady Cher
Ch: Kohoutek Miroslav JUDr. M: Kohoutek Miroslav JUDr. a Jiří

absent - HARRIET OD CYKASU
O: Cartouche Chinua-Rey M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Vašíčková Jana


TŘÍDA MLADÝCH
V1 CAJC - HENESSY SARANGA
O: Bruno Wadaru's Kid M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Sonnenscheinová Hana

V2 - HILLVALLEY'S ANGEL FOR LUANDA,
O: Chenyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ch. Ozrhode Wild Inspiration
Ch: Sonennberg Kathrin M: Krchňavá Milada

V3 - ANN LILY RUSTY MAGIC
O: Ch. Mkai Leoridge M: Ch. Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Urbánková Helena M: Zemánek Martin a Alena

V4 - ALLEGRA RUSTY MAGIC
O: Ch. Mkai Leoridge M: Ch. Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Urbánková Helena M: Urbánková Helena

V - BERENICA ROSE Z MASNEROVA
O: Ch. Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Masnerová Zdeňka Mgr.

V - KVM. TUSANI ANI WHITE LADY
O: Ch. Bango Leoridge M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Tušanová Monika

V - BAZZI MIA MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal Josef M: Kyncl Michal

V - HEIDY SARANGA
O: Bruno Wadaru's Kid M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Nábělek Jan

VD - BELLA MIA MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li's Ridges M: Angela Kirinyamga
Ch: Sehnal Josef M: Kupková Hana


MEZITŘÍDA
V1 CAC - JCH. TUSANI ANI PINK LADY
O: Ch. Bango Leoridge M: Ich. Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Helešicová Jana

V2 res.CAC - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Kotěra Petr Ing

V3 - GLADYS OD CYKASU
O: Ch. Malozi Dabobo M: Ch. Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renáta M: Pečmanová Sabina

V4 - ADELAIDE LEO GUGIRO
O: Ch. Mkai Leoridge M: Ich. Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. Arch. M: Hladký Lubomír

V - WANGAI AYABA
O: Ich. Rachral Abayomi Hintza M: Ch. Titilayo Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Majandžic Katarina

V - AKIMA AFRICAN SAND
O: Aaron z Luženských vrchů M: Asanta African Sun
Ch: Horník Jakub M: Hollá Lucie

V - DREENY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Salát Stanislav

V - GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Ch. Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Sonnenscheinová Hana Mgr

VD - BINTI AALIYAH LÖWENSCHWANZ
O: Ch. Bradley Anunnaki M: Ch. Aaliyah Slunce života
Ch: Lakotová Lívia M: Beličková Monika

D - DENIEN Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Hálová Naďa

absent - DAISY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Ich. Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Řádek Zdeněk
.

TŘÍDA OTEVŘENÁ
V1 CAC - FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Aisha Mikšová
Ch: Bagar Martin / Olšinská Zuzana M: Bagarová Jana a Rastislav

V2 res.CAC - JCH. CASSIA RANUA
O: Ich. Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Kramolišová Monika

V3 - TWINY AYABA
O: WW 03 Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Nandi Ayaba
Ch: Blagojevic Ina M: Blagojevic Ina

V4 - JCH. ALVA Z VRCHU HORKA
O: Ch. Malozi Dabobo M: Arsina Údolí Kalasperk
Ch: Hovorková Renata MUDr. M: Šibalová Andrea Ing.

V - KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI
O: Ch. Umjumi Duma M: Ch. Karoskloof TT Thandeka
Ch: van Wyk Arno M: Lichtenauer Ulrike

V - JCH. DANCING REVUE Z WERWA
O: Ich. Jockular Jamal Aquamarin M: Ch. Na'Nouska Passia de Teufelsort
Ch: Ozimek Katarzyna M: Ozimek Katarzyna

V - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Krajčovičová Ruďka

V - BEZAWIT Z ADAROVA DVORA
O: Arčí z Jabloňové zahrady M: Cassinga Al Kham-Sa
Ch: Hácha Josef M: Kessler Jiří

V - HEMA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Ch. Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike M: Lichtenauer Ulrike

V - CONNY BÍLÉ KARPATY
O: Glenaholm Bravura M: Bwana Satanela
Ch: Kavka Radomír M: Kavka Radomír

V - ESHE OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena M: Brabec Josef

VD - ANGIE MARPHA
O: Chango Satanela M: Aida od Lechova kamene
Ch: Šefl Jan Ing. M: Holešovská Hana

D - HANNAH ELI ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ich. Rydgeway African Hunter M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M: Macková Vendula

absent - AFRICA PUSTYNNY ZEW
O: Ich. Casper Bohemia Gold M: Szakira Survival
Ch: Lapczuk Marcin M: Wasowski Andrzej


TŘÍDA PRACOVNÍ
V1 CAC Nejkrásnější fena - BAZYRAH RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Zabová Lucia DiS / Boháč Jaroslav

V2 res.CAC - ASSISI Z MASNEROVA
O: Jch. Giom Katama King M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Masnerová Zdeňka Mgr.

V3 - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Procházková Silvie Ing.

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:55
štatistiky
RR-shop