Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
09.09.2006 RRCO Club Show (A)
 (4881 čítané)

rozhodca: Alice Christensen (DK)
Počet prihlásených psov: 82
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Tušanová
BOB_Kinyemi Anzi ABhubezi.jpg
BOB Kinyemi Anzi ABhubezi

Psy trieda baby
VN - Mongo of Ka Ul Li's Ridges
O: Glenaholm Makatso M: Karoskloof Jubela Kibibi
CH: U. Lichtenauer, Maj: P. Meisel

VN - Morani of Ka Ul Li's Ridges
O: Glenaholm Makatso M: Karoskloof Jubela Kibibi
CH: U. Lichtenauer, Maj: S. Knefel-Benes

N - Makatso jr. of Ka Ul Li's Ridges
O: Glenaholm Makatso M: Karoskloof Jubela Kibibi
CH: U. Lichtenauer, Maj: S. Schwitter

Bez ocenenia - Utonga Kipanga
O: Chipangali's Kamani M: Kulima Shemsa of Utonga
CH: M. Weissböck Maj: H.P. Freilinger


Trieda dorast
VN1- Tusani Cool Bakari
O: Kinyemi Anzi A'Bhubesi M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: M. Tusanova,  Maj: Gorosch / Jensen

VN2 - Lisimba of Ka Ul Li's Ridges
O: Boston M: Hema of Ka Ul Li's Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: C. König

VN3 - Utonga Jamani
O: Je Japha Asali M: Mhondoro Conjali
CH: M. Weissböc, Maj: C. Scheithauer

N4- Leon of Ka Ul Li's Ridges
O: Boston M: Hema of Ka Ul Li's Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: H. Herrera -Boza

ne - Mavunguela's Wabenzi
O: Cäsar v.d. Jack Bull's Hoeve M: Mavunguela's Savimbi
CH: S. Ubl, Maj: L. Hanka

ne - Utonga Jasiri
O: Je Japha Asali M: Mhondoro Conjali
CH: M. Weissböck, Maj: U. Rosch


Trieda mladých
V1, Víťaz mladých, Najlepší mladý pes rakúskeho chovu - Tina Trading Calvin Klein
O: Cronwood Foegiele M: Tina Trading Simona
CH: E. Maryanovskaya, Maj: U. Lichtenauer

V2 - Tusani Big BB King
O: Leoridge Musafah M: Macumazahn Malawi Magic
CH: M.Tusanova, Maj: P+K. Fitko

V3 - Ayo Kumusha
O: Rex Ventors Gabon M: Urbi Sheila Ayaba
CH: M. Fleischmann, Maj: Fleischmann/Kremper

V4 - Tusani Big Ben
O: Leoridge Musafah M: Macumazahn Malawi Magic
CH: M.Tusanova, Maj: O. Srecko

V - Askeron's Miles Away
O: Camelot's Code Red M: Askeron's Faithful Promise
CH: J. Nixon, Maj: Mares/Soukupova

Bez ocenenia - Asad Kumusha
O: Rex Ventors Gabon M: Urbi Sheila Ayaba
CH: M. Fleischmann, Maj: Fleischmann/Trafoier


Trieda prostredná
V1, CACA - Wamwara Ayaba
O: Rachral Abayomi Hintza M: Titilayo Ayaba
CH: Ayaba Kennel, Maj: G. Kovacic

V2, r.CACA - Chipangali's Quadi
O: Veltry Ayaba M: Chipangali's Makhani
CH: N. Roth-Callies, Maj: I. Ivanisevic

V3 - Tusani Ani Jim Beam
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: M. Tusanova, Maj: L. Zarembova

VD4 - Tina Trading Vaspurakan
O: Tina Trading Nelson M: Tina Trading Besiz
CH: E. Maryanovskaya, Maj: Lichtenauer/Neidhart

VD - Chipangali's Purenga
O: Mbongani's Denys M: Chipangali's Jamasawazi
CH: N. Roth-Callies, Maj: M+ R Klobassa

VD - Chipangali's Quint
O: Ayaba Veltry M: Chipangali's Makhani
CH: N. Roth-Callies, Maj: S+C. Mathes

Disq - Chipangali's Quentin
O: Ayaba Veltry M: Chipangali's Makhani
CH: N. Roth-Callies, Maj: S. Eder

fehlt - Kijani of Ka Ul Li´s Ridges
O: Lihuntra Amabhele M: Hema of Ka Ul Li´s Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: T. Farthofer


Trieda otvorená
V1, CACA - Akili Löwenschwanz
O: Hasani of Ka Ul Li's Ridges M: Balda Turkana
CH: L. Laktova, Maj: I. Müller

V2, res.CACA - Dobby Nakaranga
O: African Red Stone Arnold M: Akeba Mosu Korto
CH: P.l Horvath, Maj: P+K. Fitko

V3 - Kato of Ka Ul Li´s Ridges
O: Lihuntra Amabhele M: Hema of Ka Ul Li´s Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: Lichtenauer / Gonaus

V4 - Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li´s Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: J. Mares

V - Vuma Ayaba
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Nandi Ayaba
CH: Ayaba Kenne, Maj: l A. Blagojevic

V - Wawera Ayaba of Kyala
O: Rachral Abayomi Hintza M: Titilayo Ayaba
CH: Ayaba Kennel, Maj: A. Fister

VD - Efram Goldie Red
O: Wellness delle Cime Bianche M: Danae Dinah Goldie Red
CH: V. Kanakova, Maj: B. Tegettbauer

VD - Glenaholm Makatso
O: Glenaholm Moscow of Hoerop M: Glenaholm Jesica
CH: L. Venter, Maj: M.Marek

fehlt - Mavunguela's Tangawezi
O: Kisangani Aikidu M: Fungulwe of Ka Ul Li's Rigdes
CH: S.Ubl, Maj: Fuchs / Ubl

fehlt - Shonalonga Asad-Ayodele
O: Chipangali's Kadani M: Johokowe Mara
CH: A. Jesus Cristo, Maj: A. Saßmannshausen


Trieda šampiónov
V1, CACA, BOB, Clubsieger - Kinyemi Anzi A'Bhubesi
O: Aakemba King Astor Gi'Fumo M: Zumeli's Anzika
CH: Nikolic & Kjaersgaard, Maj: Gorosch / Jensen

V2, r.CACA - Rachral Abayomi Hintza
O: Mswati´s Mwananmoetapei M: Jockular Rachral a Thamani
CH: L. Peters-Spätjens, Maj: S.+ T. Altrogge

V3 - Veltry Ayaba
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Nandi Ayaba
CH: Ayaba Kennel, Maj: B. Makaruha

V4 - Shangani Pansa Dafina
O: Ch. Umvutcha Matobo M: Ch. Sarula Chikadzi
CH+Maj: W. Blumberg

V - Bruno Waduru´s Kid
O: Chipangali´s Kadani M: Adelaide Waduru
CH+Maj: L. Hladky

V - Ihlobo of Ka Ul Li´s Ridges
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka Ul Li´s Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: Ivansich / Lichtenauer

V - Lihuntra Amabhele
O: Lionhill Ilanga of Lihuntra M: Lahestil Gracie of Lihuntra
CH: L. Badenhorst, Maj: J. Puklova

V - Nyassa Khami-Lynes
O: Rex Ventors Beks at Nyassa M: Nyassa Azizzi
CH: S.Campball, Maj: B. Ehrlitzer


Trieda veteránov
V1 - Chipangali´s Kadani
O: Tandiwe Merigal´s Mad Gamble M: Agnes Visconte de Simon
CH: N. Roth Callies, Maj: U. Pfoser

V1, Najlepší pes rakúskeho chovu - Chipangali´s Kamani of Utonga
O: Tandiwe Merigal´s Mad Gamble M: Agnes Visconte de Simon
CH: N. Roth Callies, Maj: M. Weissböck

fehlt - Umvutcha Matobo of Shangani
O: Chucklenook Chancellor M: Lionhill Maid Marion
CH: Fam. Sankey, Maj: W. Blumberg


SUKY
Trieda Baby
VN1 - Morowi Ayodele Shani
O: Rachral Abayomi Hintza M: Unika Ayaba
CH+Maj: S. Altrogge

VN2 - Msasah of Ka Ul Li's Ridges
O: Glenaholm Makatso M: Karoskloof Jubela Kibibi
CH: U. Lichtenauer, Maj: I. Müllner

N - Malaika of Ka Ul Li's Ridges
O: Glenaholm Makatso M: Karoskloof Jubela Kibibi
CH: U. Lichtenauer, Maj: K. Herrera-Boza

fehlt - Mumbi Bashira Almasi
O: Cojochripa Bahesu Kito M: Natawi Ayleen
CH: D. Schulze, Maj: A. Saßmannshausen


Trieda dorast
VN1 - Zindzhi Ayaba
O: Maran Ayaba M: Twiny Ayaba
CH: Ayaba Kennel, Maj: I. Blagojevic

VN2 - Aisha Jenseits von Afrika
O: Ihlobo of Ka Ul Li's Ridges M: Benguela Ye Kajongwe
CH+Maj: G. Ebner

N - Akilah Jenseits von Afrika
O: Ihlobo of Ka Ul Li's Ridges M: Benguela Ye Kajongwe
CH+Maj: G. Ebner

N - Lisha of Ka Ul Li's Ridges
O: Ch. Boston M: Hema of Ka Ul Li's Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: H. Lachocki

N - Lubaya of Ka Ul Li's Ridges
O: Ch. Boston, M: Hema of Ka Ul Li's Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: M. Zoric

Ne - Liwaza of Ka Ul Li's Ridges
O: Ch. Boston M: Hema of Ka Ul Li's Ridges
CH: U. Lichtenauer, Maj: W. Federspiel

Ne - Utonga Jasiria
O: Je Japha Asali M: Mhondoro Conjali of Utonga
CH+Maj: M. Weissböck


Trieda mladých
V1, Víťaz mladých, najkrajšia mladá suka rakúskeho chovu - Aisha Kumusha
O: Rex Ventors Gabon M: Urbi Sheila Ayaba
CH+Maj: Markus Fleischmann

VD 2 - Amira Kumusha
O: Rex Ventors Gabon M: Urbi Sheila Ayaba
CH: Markus Fleischmann, Maj: B. Süss

VD3 - Tusani Ani White Lady
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
CH+Maj: Monika Tusanova

VD4 - Yashangaa Abeni Pink Lady
O: Amazulu Texar of Tommys Home M: Bashira Bazoka Moravia
CH+Maj: Sabine Stremlau

Bez ocenenia - Shangani Amageba Qhawe
O: Ye Kajongwe Bhubesi-Shaka M: Ch. Shangani Pea Doya
CH+Maj: Fam. Blumberg


Trieda prostredná
V1, CACA - Adelaide Leo Gugiro
O: Mkai Leoridge M: Arca Waduru's Kid
CH: P. Guga, Maj: L. Hladky

V2, r.CACA - Aziza Huntress of Didingwe
O: Ridgesetter Oz Design M: Namilanga's Oribi
CH+Maj: Walcher

D - Chipangali's Penya
O: Mbongani's Denys M: Chipangali's Jamasawazi
CH: N. Roth-Callies, Maj: Bahula / Ibesich


Trieda otvorená
V1, CACA, Najkrajšia suka rakúskeho chovu - Mavunguela's Vuana
O: Ngai Zamu of Ginba's Hero  M: Mavunguela's Savimbi
CH: S. Ubl, Maj: C. Körner

V2, r.CACA - Karoskoof Jubela Kibibi
O: Umjumi Duma M: Karoskloof TT Thandeka
CH: A. v. Wyk, Maj: Lichtenauer / Bruck

V3 -Twiny Ayaba
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Nandi Ayaba
CH: Ayaba Kennel, Maj: I. Blagojevic

V4 - Urbi Sheyla Ayaba
O: Osei Ayaba M: Retta Ayaba
CH: AyabaKennel, Maj: M. Fleischmann

V - Hema of Ka Ul Li´s Ridges
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka Ul Li´s Ridges
CH+Maj: U. Lichtenauer

VD - Macumazahn Malawi Magic
O: Caprivi Asgood As It Gets M: Macumazahn Miss Shaqwell
CH: P.J. Edgar, Maj: M. Tusanova

VD - Namilanga's Oribi
O: Lionhunt Dayimane Umvuma  M: Namilanga's Naldani
CH: E. Hammerschmid, Maj: S. Walcher

VD - Vizara Kutsunya
O: Ye Japha Ben Shemen M: Vizara Glenara
CH: Trappel / Van der Veer, Maj: M.+C. Strolz


Trieda šampiónov
V1, CACA - Titilayo Ayaba
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Nandi Ayaba
CH+Maj: I. Blagojevic

V2, r.CACA - Unika Ayaba
O: Osei Ayaba M: Retta Ayaba
CH: I. Rogosic-Blagojevic, Maj: S. Altrogge

V3 - Shangani Ufalme Lioness
O: Ch. Pacha of Shangani M: Shangani Askari
CH+Maj: W. Blumberg

V4 - Shangani Sarula Gani
O: Ch. Umvutcha Matobo M: Ch. Sarula Chikadzi
CH+Maj: Fam. Blumberg

V - Gambia of Ka Ul Li´s Rigdes
O: Mehanna´s Mataco M: Ctoret Beni´s Ridges
CH+Maj: U. Lichtenauer

V - Macumazahn Tusani Perl
O: Ozrhode Ari Mystic Fate M: Macumazahn Pearl Jam
CH: P.J. Edgar, Maj: M. Tusanova

V - Mavunguela's Savimbi
O: Danest Tjabo Letsatsi M: Mavunguela's Pangani
CH: S. Ubl, Maj: J. De Graff-Mayer

V - Of Afrikka Cailin at Chipangali
O: Hundelridge Daily-Pleazure M: Of Afrikka's Roed Umbra
CH: C.Wistrom, Maj: J. Roth-Callies


Trieda veteránov
V1 - Chipangali’s Jamasawazi
O: Tandiwe Merigal’s Mad Gamble M: Agnes Visconte de Simon
CH+Maj: N. Roth-Callies

V2 - Ctoret Beni's Ridges
O: Mushana Mercury M: Artemis Beni's Ridges
CH: B. Kiesler, Maj: U. Lichtenauer


Chovateľská skupina
1. miesto: Ayaba I. Blagojevic
2. miesto: Kumusha M. Fleischmann
3. miesto: of Ka Ul Li's Ridges U. Lichtenauer
4. miesto: of Ka-Ul-Li's Ridges livernose U. Lichtenauer

Najkrajší pár
1. miesto: Rachral Abayomi Hintza + Unika Ayaba S. Altrogge (D)
2. miesto: Veltry Ayaba + Twinny Ayaba I. Blagojevic (HR)
3. miesto: Ayo Kumusha + Aisha Kumusha M. Fleischmann (A)
4. miesto: Bruno Wadaru´s Kid + Adelaide Leo Gugiro L. Hladky (SK)

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:33
štatistiky
RR-shop