Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
02.09.2006 CACIB Mladá Boleslav (CZ)
 (4314 čítané)

rozhodca: Damir Skok (CRO)
Počet prihlásených psov: 71
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Kramolišová
BOB_Karoskloof Macks Khaya.jpg
BOB Karoskloof Macks Khaya

PSI
Tř.dorostu
VN1 – HARGO OD CYKASU
O: Chinua Rey of cartouche M: Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Matoušková Anna


Tř.mladých
V1 CAJC – ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Hajka z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Karníková Alexandra

V2 – ARENGO ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Hajka z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Budňák Tomáš

V3 – AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Akai M: Fabien ze Sulické tvrze
Ch: Helena Urbánková M: Veronika Němcová

V4 – BENTLEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of ka-Ul-lis Ridges M: Angela kiriyanga
Ch: Sehnal Josef M: Janáčková Kamila

V – AGI HOTEMAJA
O: Arčí z jabloňové zahrady m: Anabell Stříbrná orchidej
Ch: Horáková Jana M: Prexler Libor

V – KEONRUNAKO LEORIDGE
O: Rouxridge Hotstuff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
Ch: Lean L. M: Kyncl Michal

VD – ARCHIE HOTEMAJA
O: Arčí z jabloňové zahrady m: Anabell Stříbrná orchidej
Ch: Horáková Jana M: Poděbradská Alice

VD - AKKO Z VRCHU KRKONOŠ
O: Bradley Anunnaki M: Evelyn z Udolí Rožnova
Ch: Barník Aleš M: Máčková Štěpánka

VD – CAMILL PALI LOOKOUT
O: Bradley Annunaki m:Anah Africký lovec
Ch:Končelík Luděk M: Adamová Barbora

VD - MILES AWAY
O: Code red Camelot´s M: Faithful Promise Askeron´s
Ch: Jeane M: Jan Mareš


Mezitřída
V1 CAC – ARCHIE Z PÍSKOVCOVÝCH SKAL
O: Banjoko Ya Japha M: Assysy Viva Christo
Ch : Laurin Jaromír M: Laurin Michal


Třída otevřená
V1 CAC res.CACIB - SORBONE
o: Jockular Jamal Aquamarin m: Tesel
Ch: Wiemer Arina m: Brychtová Kateřina

V2 res.CAC – ARGON IGNEUS
O: Bantu Gamoimba M: Agáta Pali Lookout
Ch+M: Hlistová Zdenka

V3 – AFRIN URUNGWE
O: Aaron z Luženských vrchů M: Doris z Bukovského dvora
Ch: Gotfird Roman M: Němec Jarsolav

V4 – ARČÍ Z JABLOŇOVÉ ZAHRADY
O: Kalibre M Khuluu Baas M: Ambra Farský dvůr
Ch: Ešnerová Stanislava M: Kubíčková Alena

VD - INYANGA OF KA-UL LI´TS RIDGES
o: Bango Leoridge m:Emba of Ka-Ul-Li´ts Ridges
Ch: Lichtenauer Ulrike m:Mareš Jan+Soukupová Marta

VD – AMALI RANUA
O: Chipangalis Kadani M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

VD – AKIM Z BAVOJA
O: Amala Silesian harta M: Cinderella Quena Iand
Ch: Cigán Bernard M: Hána Vladimír

VD – BELLI VELVET DARLINGS
O: Ebro Pregowcw z Jasienia M: Aili Brownies of Vinohrady
Ch: Kavalír Miroslav M: Suchánková Renata

VD – Cleo Ranua
O:Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Mikezovi

VD – FLOYD DARMA
O: Argus Shinianga M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Vágner Josef

VD – DREAM COME TRUE KENNEBEC
O: Zor Oridgenal M: Queen of Heart Kennebec´s
Ch: Monique Mcilhenney M: Marek Vlček


Tř.šampionů
V1 CAC CACIB - ASCOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta M: Agniezska Viva Christo
Ch: Starý Josef M: Marek Vlček

V2 res.CAC – EKEVU OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch : Lednová Helena M: Novák Jiří

V3 – A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ozrhode Dia Hot Prospekt M: Terrouges Thembi
Ch+M: Krejčová Petra

V4 – C´HIOKE YANKEE SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Letcreme Trick M: Kirbi Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta M: Vávra Petr

VD – ALWIN AFRICAN SUN
O: Calibre M Khuluu Baas M: Benguela sedmý vršek
Ch: Dronski Patrik M: Eyer Martin


Tř.veteránů
V1 N.V. - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
o: Harubah Mashaba´s m:Astra z Brodu nad Tichou
ch: Duchek Lukáš m:Kotěra Petr

V2 – SARULA FOROSI
O: Mushana Ohava M: Munyoro of sarula
Ch: Costa Linda M: Zimmerman Franz


SUKY
Tř.dorostu
VN1 – ANUNNI BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ye Japha M: Jessy z Lukovského dvora
Ch+M: Šilar jiří

VN2 – AIKA ANBAR SHUMBA
O: Calibre MKhuluu Baas M: Lady Sher
Ch: Kohoutkovi M: Majerová/Kohoutek

VN3 – AKABA BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ye Japha M: Jessy z Lukovského dvora
Ch: Šilar Jiří M: Slívko Tomáš

VN4 – HARRIET OD CYKASU
O: Chinua Rey of Cartouche M. Ennie od cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Vašíčková Jana


Třída mladých
V1 CAJC – ANN LILY RUSTY MAGIC
O: Mkai Leoridge M: fabien ze Sulické tvrze
Ch: Urbánková Helena M: Zemánkovi

V2 - ALISA Z VRCHU KRKONOŠ
O: Bredley Anunnaki M: Evelyn z udolí rožnova
Ch: Braník Aleš M: Nezenová Eva

V3 - BERENICA ROSE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch+M: Masnerová Zdenka

V4 – AURIL OD ALBERTOVA JEZERA
O: Aaron z Luženských vrchů M: alma African Sun
Ch: Farkasová Barbora M: Švarcová Helena

V – BOANA FLEUR Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora m:Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka M: Gondolová Milena

V – HEIDY SARANGA
O: Bruno Wadaru´s Kid M: Bessy Saranga
Ch+M: Nábělek jan

V – BAZZI MIA MAKA-BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Lis Ridges M: Angela Kirianga
Ch: sehnal Josef M: Kyncl Michal

VD – BEKY GOLDIE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdenka M: Šindlauer Jiří


Mezitřída
V1 CAC - DJANGA TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Valentová Dana

V2res.CAC – DÁRJA TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M:Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Svobodová Jana

V3 - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyanagwa Mana´s M: Haaja z Lukovského dvora
ch+m: Kotěra Petr

V4 – BINTI AALIYAH LOWENSCHWANZ
O: Bredley Annunaki M: Aaliyah slunce Života
Ch: Lakotová Livia M: Beličková Monika

V – LAFRA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyanagwa Mana´s M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr M: Šmahaj Petr


Třída otevřená
V1 CAC res.CACIB - BAZYRAH RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Zábová/Boháč

V2 res.CAC - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch+M: Kramolišová Monika

V3 - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Malozi Dabobo m: Arsina Údolí Kalasperk
Ch: Hovorková Renata M: Šibalová Andrea

V4 – ESHE OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena M: Brabec Josef

V – JAFARA ZE SULICKE TVRZE
O: Malozi Dabobo M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch+M : Janická Stanislava

V – ALENNY AMABLET
O: Adar z Luženských vrchů M: Jess Satanela
Ch: Odvárková Aranka M: Jakubínková Valerie

V – ARANCA Z PUTIMSKÝCH VRCHU
O: Arčí z Jabloňové zahrady M: Densi Lesní Samota
Ch: Štibrániová Irena M: Zelenková Eva

V – ASATTI IMANA EREVU
O: Danest Tjabo Letsatsi m: Collé Černý dix
Ch+M: Králová Sabina

V – KISANGANI DANGEROUS MIND OF CAU
O: Eilack Tshombe M: Kisangani African Red Ruby
Ch: van Klaveren Katrin M: Dressel Nancy

V – ANNIE MARPHA
O: Chango satanela M: Aida od Lechova Kamene
Ch : Šefl Jan M: Krumpová Eva


Tř.šampionů
V1 CAC CACIB BOB - KAROSKLOOF MACK´S KHAYA
O: Than Gawie of Nullgai M: Nomvuyo Zuru Thandi of Karosklof
Ch: Arno van Wyk M: Dressel Nancy

V2 - JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-lis Ridges M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr M: Šillar Jiří

V3 - C´HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme´s Trick M: Kirby Bohemia Checko
Ch+M: Klápová Iveta

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:30
štatistiky
RR-shop