Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
20.08.2006 CACIB Bratislava (SK)
 (5391 čítané)

rozhodca: Vladimir Piskay (SK)
Počet prihlásených psov: 67
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika TušanováMilada Krchňavá
BOB_Arengo Essence of Haika.jpg
BOB Arengo Essence of Haika
PSY
Trieda baby:
VN - TUSANI COOL CASH
O: Kinyemi Anzi A'Bhubesi M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M. Maj: Machoví K+Š

VN - DALIAN RANUA
O: Malozi Dabobo M: Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová M. Maj: Hájek M.

Trieda mladých:
V1 CAJC, BOB - ARENGO ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Hajka z Lukovského Dvora
CH: Hanáček J. Maj: Budňák T.

V2 - ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Hajka z Lukovského Dvora
CH: Hanáček J. Maj: Kárniková A.

V3 - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Leoridge Mkai M: Arca Wadaru's Kid
CH+Maj: Guga P.

V4 - CHIMALSI BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L. Maj: Zámečník M:

V - AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Leoridge Mkai M: Fabien ze Sulické Tvrze
CH: Urbánková H. Maj: Němcová V.

V - TINA TRADING CALVIN KLEIN
O: Crownwood Foegiele M: Tina Trading Simona
CH: Maryonovskaya E. Maj: Lichrenauer U.

V - TINA TRADING VASPURAKAN
O: Tina Trading Nelson M: Tina Trading Beisiz
CH: Marynovskaya E. Maj: Lichtenauer U.

V - ABASI OF SENNECA KINGS
O: Mavunguela's Tangawezi M: Agáta zo Suchého Hradu
CH: Válková I. Maj: Palsovicsová Z.

V - AKKO Z VRCHOLKU KRAKONOŠ
O: Bradley Anunnaki M: Evelyn z Udolí Rožnova
CH: Baraník A. Maj: Máčková Š.

V - KEONERUNAKO LEORIDGE
O: Rouxridge Hotstuff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
CH: Leal L. Maj: Kyncl M.

VD - ANUBAH SLUNCE ZAMBEZI
O: Calibre M'khulu Baas M: Assa Protoria Rose
CH: Bechová L. Maj: Fedorová P.

Nenastúpil - ASKERON'S MILES AWAY
O: Camelot's Code Red M: Askeron's Faithful Promise
CH: Nixon J. Maj: Mareš + Soukupová

Trieda stredná:
V1 CAC, CACIB - ATREI LEO GUGIRO
O: Leoridge Mkai M: Arca Wadaru's Kid
CH: Guga P. Maj: Wiederman E.

V2 r.CAC - AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Chipangalis Kamani M: Bena Turkana
CH + Maj: Cútová O.

V3 - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M. Maj: Zárembová + Hrivík

Trieda otvorená:
V1 CAC, r.CACIB BRUNO WADARU'S KID
O: Chipangali's Kadani M: Adelaide Wadaru
CH+Maj: Hladkí Ľ

V2 r.CAC ADONIS PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefúň J. Maj: Ondejka J.

V3 - AMALI RANUA
O: Chipangali's Kadani M: Miss Maira Ropotamo
CH: Kramolišová M. Maj: Hájek M.

V4 - INYANGA OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH: Lichrenauer U. Maj: Mareš + Soukupová

V - DEVIL VALEKANO
O: African Red Stone Arnold M: Demi Numa II.
CH: Buchlovič Š. Maj: Garaj D.


Trieda šampiónov:
V1 CAC - CH. IHLOBO OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH+Maj: Lichtenauer U.

V2 r.CAC - CH. A RAY OF LIGHT NYATHI
O: Ozrhode Dia Hot Prospect M: Terrouges Thembi
CH+Maj: Krejčová P.

V3 - AMANGO Z TATIANOVHO DVORA
O: Ador Bukama M: Cumtata Simanga
CH: Szabo Maj: Zemanovská M.

V4 - CH. FALCO Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: African Red Stone Arnold M: Betty z Údolí Rožnova
CH: Blinka B. Maj: Štefunková J.


Trieda veteránov:
V1, BEST IN SHOW VETERAN - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichovu
CH: Duchek L. Maj: Kotěra P.

SUKY
Trieda baby:
VN1 - DARDARA RANUA
O: Dabobo Malozi M: Cartouche Ceylles
CH: Kramolišová M. Maj: Nevoralová V.

Nenastúpila TUSANI COOL CORAL

Trieda dorastu:
VN HENESSY SARANGA
O: Bruno Wadaru's Kid M: Bessy Saranga
CH: Nábělek J. Maj: Sonnenscheinová H.

Trieda mladých:
V1 CAJC - HILLVALLEY'S ANGEL FOR LUANDA (L)
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ozrhode Wild Inspiration
CH: Sonnenberg K. Maj: Krchňavá M.

V2 - ABEBA CHIWITSI INGWE
O: Amal Silesian Harta M: Umjumi Chiwitsi
CH: Š. de Groot Maj: Hofferková I.

V3 - TUSANI BIG BB
O: Leoridge Musafah M: Macumazahn Malawi Magic
CH: Tušanová M. Maj: Minárová N.

V4 - ALLEGRA RUSTY MAGIC (L)
O: Leoridge Mkai M: Bendie Rusty Princess
CH + Maj: Urbánková H.


Trieda stredná:
V1 CAC r.CACIB (CACIB) - TUSANI ANI WHITE LADY
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH+Maj: Tušanová M.

V2 r.CAC - TUSANI ANI PINK LADY
O: Leoridge Bango M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová M. Maj: Helešicová J:

V3 - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul- Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
CH+Maj: Kramolišová M.

V4 - DJANGA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková E. Maj: Valentová D.

V - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského Dvora
CH+Maj: Kotěra P.

V - APRIL LEO GUGIRO
O: Leoridge Mkai M: Arca Wadaru's Kid
CH: Guga P. Maj: Bugárovci S+R

V - BINGA AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce Života
CH: Lakotová L. Maj: Szabo P.

V - BINTI AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce Života
CH: Lakotová L Maj: Beličková M.

V - BRIA RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges, M: Miss Maira Ropotamo
CH: Kramolišova M. Maj: Prokop M+I

D - GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Bessy Saranga
CH: Nábělek J. Maj: Sonnenscheinová H.


Trieda otvorená:
V1 CAC - MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Caprivi Asgood As Itgets M: Macumazahn Miss Shagwell
CH: Edgar P. Maj: Tušanová M.

V2 r.CAC - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
CH: Kolocová M. Maj: Procházková S.

V3 - CSONKAVARI REGENS BARBARA
O: African Fata Morgana Bukana M: Dorotya za Sulické Tvrze
CH: Kulcsár F. Maj: Štellerová + Kollár

V4 - LADY CHER (L)
O: Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
CH: Field Graham Maj: Kohoutkovi M+A

V - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Malozi Dabobo M: Arsina z Údolí Kalasperk
CH: Hovorková R. Maj: Šibalová A.

V - AKILAH LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová L. Maj: Zelinková L.

V - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Akawanga Ascaris sea
CH+Maj: Krajčovičová R.

V - AYMEE PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefún J. Maj: Rovenský E.

V - CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Malozi Dabobo M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková E. Maj: Helešicová J.

V - HEMA OF KA-UL-LI'S RIDGES (L)
O: Leoridge Bango M: Emba of Ka-Ul-Li's Ridges
CH+Maj: Lichtenauer U.

Nenastúpila KAROSKLOOF JUBELA KIBIBI


Trieda šampiónov:
V1 CAC, CACIB - CH. MACUMAZAHN TUSANI PAERL
O: Ozrhode Ari Mystic Fate M: Macumazahn Pearl Jam
CH: Edgar P. Maj: Tušanová M.

V2 r.CAC - CH. BOSWELI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH+Maj: Kadnárová J.

V3 - CH. HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého Údolí M: Airin Turanka
CH: Kotěra P. Maj: Hánáček J.

V4 - CH. FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Lord David Ropotamo M: Ela Mariá ze Sulické Tvrze
CH: Janická S. Maj: Urbánková H.

Nenastúpili:
CH. CARTOUCHE CEYLLES
CH. ERŽIKA BÍLÉ KARPATY

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:28
štatistiky
RR-shop