Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
05.08.2006 Klubová výstava KCHRR (CZ)
 (5966 čítané)

rozhodca: Frantisek Simek (CZ)
Počet prihlásených psov: 60
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika KramolišováMilada Krchňavá
BOB_Amali Ranua.jpg
BOB Amali Ranua

PSI
Třída baby
VN1 – C´HANDLER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Vladštějnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Maxová Markéta

VN2 – C´HINEDU MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Vladštějnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Šormová Naďa

VN3 – DALIAN RANUA
O: Malozi Dabobo M: Ceylles Cartouche
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

VN4 – C´HIMANI MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Vladštějnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Hartlová Pavla

VN – C´HESTER MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Vladštějnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Aubrechtová Lucie

VN – C´HIOKE MUSAFAH Z VALDŠTEJNSKYCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Vladštějnských lip
Ch: Nováková Markéta M: Drusanová Lucie

N – TUSANI COOL COOPER
O: Kinyemi Anzi A´Bhubesi M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Jůzová Martina


Tř.mladých
V1 CAJC – CHIMALSI BALDA LOWENSCHWANZ
O: hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Balda Turkana
Ch: Lakotová Livie M: Zámečník Miloš

V2 – ARENGO ESSENCE OF HAJKA
O: hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Hajka z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Budňák Tomáš

vyloučen: ACHIGARU SLUNCE ZAMBEZI


Mezitřída
V1 CAC – SORBONE
O: Jackular Jamal Aquamarin M: Tessel
Ch: Wiemer M: Brychtová Kateřina

vyloučen: VALENCIO ROPOTAMO


Tř.otevřená
V1 CAC BOB – AMALI RANUA
O: Chipangali´s Kadani M: Miss Maira Ropotamo
Ch: kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

V2 res.CAC – APPEAL Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Adar z Lukovského dvora M: Fatima Bohemia checko
Ch: Nováková Markéta M: Čížek Milan

VD3 – ASHLEY GOLD INFINITY
O: Babadan Magdahor M: Cangombe od Křemence
Ch: Davidová Hana M: Konopásková Monika


Tř.vítězů
V1 CAC – C´HIOKE YANKEE SLUNCE ŽIVOTA
O: Witches Lecreme´s Trick M: Kirby Bohemia Checko
Ch: Klápová Iveta M: Vávra Pavel

V2 res.CAC – DERICK SARANGA
O: Lord David Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábělek Jan M: Zedník Igor


Mimo konkurenci
V1 – ALWIN AFRICAN SUN
O: Calibre M´Khuluu Baas M: Benguela Sedmý vršek
Ch: Dronski Patrik M: Eyer Martin


Tř.veteránů
V1 N.V – SARULA FOROSI
O: Mushana Shava M: Munyoro of Sarula
Ch: Costa Linda M: Zimmerman Franz


FENY
Tř.dorostu
VN1 – DARDARA RANUA
O: Malozi Dabobo M: Ceylles Cartouche
Ch: Kramolišová Monika M: Nevoralová Věra

VN2 – CARRIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Netušilová Danuše

VN3 – CASIEE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Eyerovi

VN4 – C´HELSEA ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Kaulfuss Illona

VN – CATHY ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah Leoridge M: Ann z Valdštejsnkých lip
Ch: Nováková Markéta M: Hojsáková Sylva

VN – ADINA ANBAR SHUMBA
O: Calibre M´Khuluu Baas M: Lady Cher
Ch: Kohoutkovi M: Hloušek Milan

VN – AHRSA SAHARIS CZECH
O: Matopas Aúnkas M: Radislava Ropotamo
Ch: Beck Hynek M: Mik Tomáš

N – YOKOMONNA ROPOTAMO
O: Calibre M´Kuulu Baas M: Bessi z Lukovského dvora
Ch: Viktorinová Martina M: Rousová Ivana


Tř.mladých
V1 CAJC – ANGEL FOR LUANDA HILLVALLEY´S
O: Cheyenne of Ka-Ul-Lis Ridges M: Ozhrode Willd Insiration
Ch: Sonnenberg M: Krchňavá Milada

V2 – BAWEAN OD KOVÁŘOVSKÉ HURKY
O: Amabhele Lihuntra M: Cassinga Al Kham Sa
CH: Háchová Marie M: Leipertová Kateřina

V3 – LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa M: Haaja z Lukovského dvora
Ch+M: Kotěra Petr

V4 – TUSANI ANI WHITE LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch+M: Tušanová Monika


Mezitřída
V1 - DANIEN Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Hálová Naďa

V2 – DARJA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Svobodová Jana

VD3 – DJANGA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Valentová Dana

VD4 – WICHITA ROPOTAMO
O: Calibre M Khuluu Baas M: Pretty Polly Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Procházka Miloš


Tř.otevřená
V1 CAC – JAFARA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Malozi Dabobo M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch+M: Janická Stanislava

V2 res.CAC – MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Caprivi Asgood As Itgets M: Macumazahn Miss Shagwell
Ch: Paula Edgar M: Tušanová Monika

V3 – CARRIE Z KORYČANSKYCH SKAL
O: Delel Rodyry M: Molly Bohemia Checko
Ch: Krajánková Jitka M: Tichá Markéta

V4 – FANTASIA SARANGA
O: Delel Rodyry M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek jan M: Hoda Petr

V – RADISLAVA ROPOTAMO
O: Sarula Forosi M: Chick Maribel ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Beck Hynek

VD – AMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal silesian harta M: Amazonka Viva Christo
Ch+M: Humlíčková Eva

VD – BORGIA MARY KAY
O: Angel od Křemence M: Cookei Kosovská Vila
Ch+M: Skulová Marie

VD – JUSTŹNA ZE SULICKÉ TVZE
O: Malozi Dabobo M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M: Šimonic Josef


Tř.pracovní
V1 CAC – AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Udolí rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Procházková Silvie


Tř.vítězů
V1 CAC – MACUMAZAHN TUSANI PEARL
O: Ozhrode Mystic Fate M: Macumazahn Pearl Jam
Ch: Paula Edgar M: Tušanová Monika

V2 res.CAC – QUERIDA ROPOTAMO
O: Sarula Forosi M: Kincsem ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Patrik Dronski

V3 – C´HANIYA NAYLA SLUNCE ŽIVOTA
O: Witsches Leckreme´s Trick M: Kirby BohemiaChecko
Ch+M: Klápová Iveta

V4 – BETY AFRICAN RED STONE
O: Sarula Forosi M: African Fata Morgana Tara
Ch: Boti Joszef M: Zimmerman Franz

V – BARBARA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Palatin Ropotamo M: Fatima Bohemia Checko
Ch: Nováková Markéta M: Netušilová Danuše


Mimo konkurenci
V1 V.T. – PRETTY POLLY ROPOTAMO
O: Lord David Ropotamo M: Bessi z Lukovského dvora
Ch+M: Viktorinová Martina

V2 – ANN Z VLADŠTEJSKÝCH LIP
O: Adar z Lukovského dvora M: Fatima Bohemia Checko
Ch+M: Nováková Markéta


Tř.veteránů
V1 Nej Veterán – CHICK MARIBEL ROPOTAMO
O: Gavenda Jayprr of Janak M: Elanda Merigals
Ch+M: Viktorinová Martina

V2 – FATIMA BOHEMIA CHECKO
O: Dino Rhodana M: Arieta Malženická Rovina
Ch: Městková Iveta M: Nováková Markéta


SOUTĚŽE

Nejlepší chovatelská skupina:
1.místo: ROPOTAMO
2.místo: Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

Nejlepší pár:
Alwin African Sun+Caisee Ann z Valdštejských lip

Nejlepší ridge:
1.LILLY z lukovského dvora
2.AMALI Ranua
3.PRETTY Polly Roptamo

Nejlepší hlava:
PSI
1.Arengo Essence of Hajka
2.Derick saranga
3.Sorbone

FENY
1.Ann z Vladštejských lip
2.Pretty Polly Ropotamo
3.Macumazahn Tusani Pearl

Nejlepší pohyb
1.Ambra z Roudnicka
2.Arengo Essence of Hajka
3.C´Haniya Nayla Slunce Života

 

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:46
štatistiky
RR-shop