Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
21.05.2006 Klubová výstava SKCHR Piatrová (SK)
 (6285 čítané)

rozhodca: Vladimir Piskay (SK)
Počet prihlásených psov: 64
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Irena HofferkováMonika Tušanová
Klubový víťaz pes
Bruno Wadaru's kid
Klubový víťaz suka
ICH, Ch, Multi BISS Macumazahn Tusani Pearl
Klubový víťaz mladých pes, BOB
Artuš Leo Gugiro
Klubový víťaz mladých suka
Tusani Ani White Lady

 

THAJSKÝ RIDGEBACK
FENY
Trieda otvorená
V1, CAC, klub CAC, KV, BOB - DAWANAH THAI OL-A-MI MORAVIA
O: Pho-Ngoen of Nhunnan Fam M: M.Thai Ridg. Dog Call'Khwantaz
Ch: Grochová Milena M: Rajcsányiová Sylvia

RHODÉSKÝ RIDGEBACK
PSI
Trieda veteránov
V1, klub CAC, Nejlepší veterán - ICH. CALIBRE M'KHULU BAAS
O: Lionhill Lesto M: Nomvuyo Jabu Miss of Calibre
Ch: Stramrood Duprecia M: Kohoutek Miroslav JUDr.

Trieda čestná
V1, klub CAC - LEORIDGE MUSAFAH
O: Rhodys Prode Musafa Leoridge M: Rouxridge Nala of Leoridge
Ch: Leal Leonora M: Tušanová Monika

V2, r. klub CAC - DAVID AQUILA BOJNICE
O: Calibre M'Khulu Baas M: Elab ze Sulické tvrze
Ch: Ondrejmiška + Bagár M: Zámečník Miloš

Trieda šampiónov
V1, CAC, klub CAC - CH. FALCO Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: African Red Stone Arnold M: Betty z Údolí Rožnova
Ch: Blinka Břetislav M: Štefunková Jana Ing.

V2, r. CAC, r. klub CAC - CH. DERICK SARANGA
O: Lord David Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábělek Jan M: Zedník Igor

V3 - CH. ARAT WADARU'S KID
O: Amal Silesian Harta M: Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír Ing. M: Souhrada Richard

V4 - CH. YE JAPHA DRAGO
O: Jukskeiriver Jason of Watermill M: Glenaholm Jolly Jinx
Ch: Obsechrnicat Peter M: Marcinkowski Mike + Hošeková Petra


Trieda dorastu
VN1, Najkrajší dorast - ABASI OF SENNECA KINGS
O: Mavunguela's Tangawezi M: Agáta zo Suchého hradu
Ch: Válková Petra M: Palsovicsová Zita

VN2 - ADOR RATSCHISCHDORFER WEINBAV
O: David Aquila Bojnice M: Areta Kay-Rod
Ch: Suhányová Erika M: Hill Henrich a Zuzana

Trieda mladých
V1, CAJC, klub CAC, KVM, BOB - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Leoridge Akai M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Guga Peter Ing. arch.

V2, r. klub CAC - CHIMALSI BALDA LÖWENSCHWANZ
O: Hasani od Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
Ch: Lakotová Lívia M: Zámečník Miloš

V3 - CHASID BALDA LÖWENSCHWANZ
O: Hasani od Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
Ch: Lakotová Lávka M: Lakotová Lívia

V4 - BAKIRI AALIAH LÖWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
Ch: Lakotová Lávka M: Martinček Martin

V - ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Haika z Lukovského dvora
Ch: Hanáček Jindřich M: Kárníková Alexandra

V - ATREI LEO GUGIRO
O: Leoridge Akai M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Wiedermann Erik

V - BANJOKO LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních mokřin
Ch: Kolcunová Dana M: Psotková Zuzana

V - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Banjoko Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Zárembová L'ubica MUDr. + Hrivík Rudolf Ing.

VD - AFRO LEO GUGIRO
O: Leoridge Akai M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Guga Peter Ing. arch.

VD - TUSANI BIG BB KING
O: Banjoko Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Fitko Peter a Katarína

Trieda prostredná
V1, CAC, klub CAC - DEVIL VALLEKANO
O: African Red Stone Arnold M: Demi Numa II
Ch: Buchlovič Štefan M: Garaj Dušan

VD2 - AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Chipangali's Kamani M: Bena Turkana
Ch: Cútová Olga M: Cútová Olga

VD3 - BONDI PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
Ch: Štefúň Juraj M: Badová Lenka

Trieda otvorená
V1, CAC, klub CAC, KV - BRUNO WADARU'S KID
O: Chipangali's Kadani M: Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír Ing. M: Hladký Lubomír Ing.

V2, r. CAC, r. klub CAC - BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges M: Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka M: Konečná Drahomíra

V3 - DOBBY NAKARANGA
O: African Red Stone Arnold M: Akeba Košu Korto
Ch: Horváth Pavel M: Fitko Peter

V4 - BAJIMBA RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ranua
Ch: Kramolišová Monika M: Minárová Nikoleta

V - AJANI AIBO
O: Aleut Bukama M: Milady
Ch: Petrová Olga M: Müllerová Dana

V - ARANTES Z VESELSKÉHO VRŠKU
O: Calibre M'Khulu Baas M: Dendy Goldie Red
Ch: Bednařík Radim M: Lehuta Róbert

VD - AMAL Z ADAROVHO DVORA
O: Amal Silesian Harta M: Cassinga Al Kham-sa
Ch: Hácha Josef M: Danišovská Jana

VD - ARCHIE PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefúň Juraj M: Šesták Jozef Ing.

VD - ARTHUR LIONKING GUARDIAN
O: Calibre M'Khulu Baas M: Lionking Hunter Cintia
Ch: Kocák Cyril Ing. M: Gleza Boris

Trieda pracovná
V1, bez titulu - DANDY AQUILA BOJNICE
O: Calibre M'Khulu Baas M: Elba ue Sulické tvrze
Ch: Ondrejmiška + Bagár M: Jankovič Roman


FENY
Trieda veteránov
V1, klub CAC - CH. BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama M: Bendis Katama
Ch: Nykodýmová Jitka M: Nábělek Jan

Trieda čestná
V1, klub CAC - CH. MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
O: Caprivi Asgood as Ithets M: Macumazahn Miss Shagwell
Ch: Edgar Paula M: Tušanová Monika

Trieda šampiónov
V1, CAC, klub CAC, KV - ICH. MACUMAZAHN TUSANI PEARL
O: Ozhrode Ari Mistic Fate M: Macumazahn Pearl Jam
Ch: Edgar Paula M: Tušanová Monika

V2, r. CAC, r. klub CAC - CH. BALDA TURKANA
O: Argo z Lukovského dvora M: Aschka Shwansbach
Ch: Haršány Peter M: Lakotová Lívia

Trieda dorastu
VN1 - HILLAVALLEY'S ANGEL FOR LUANDA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Ozhrode Wild Inspiration
Ch: Sonneberg Katrin M: Krchňavá Milada

VN2 - ABAKALIKI MUSAFA'S AKAWANGA
O: Leoridge Musafah M: Lady Lee Rhodana
Ch: Smékalová Petra M: Dostálová Adéla

VN3 - APPLE MUSAFAH'S AKAWANGA
O: Leoridge Musafah M: Lady Lee Rhodana
Ch: Smékalová Petra M: Smékalová Petra

Trieda mladých
V1, CAJC, klub CAC, KVM - TUSANI ANI WHITE LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Tušanová Monika

V2 r. klub CAC - ABEBA CHIWITSI INGWE
O: Amal Silesian Harta M: Umjumi Chiwitsi
Ch: De Groot Šárka M: Hofferková Irena

V3 - APRIL LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Bugár Roland

V4 - BINTI AALIYAH LÖWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
Ch: Lakotová Lávka Ch: Beličková Monika

V - BASHA LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních mokřin
Ch: Kolcunová Dana M: Ščamborová Tatiana Mgr.

V - BEJIDE LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních mokřin
Ch: Kolcunová Dana M: Černáková Andrea

V - BINGA AALIYAH LÖWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
Ch: Lakotová Lávka M: Szabo Peter

VD - ADELAIDE LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Hladký Lubomír Ing.

VD - TUSANI BIG BB
O: Leoridge Musafah M: Macumazahn Malawi Magic
Ch: Tušanová Monika M: Minárová Nikoleta


Trieda prostredná
V1, CAC, klub CAC - BONA DEA PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
Ch: Štefúň Juraj M: Chovan Marián

V2, r. CAC, r. klub CAC - BRITA MIKŠOVÁ
O: African Red Stone Arnold M: Barbara Numa II
Ch: Princ Alexander Ing. M: Kršík Vladislav

V3 - CATHY Z ÚDOLÍ KOCÁBY
O: Bax od Křemence M: Brixa z Údolí Kocáby
Ch: Hábl Vladimír Ing. M: Handzuš Ján


Trieda otvorená
V1, CAC, klub CAC - ARCA WADARU'S KID
O: Amal Silesian Harta M: Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír Ing, M: Guga Peter Ing. arch.

V2, r. CAC, r. klub CAC - BRIA RANUA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Prokop Martin

V3 - AKILAH LÖWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Balda Turkana
Ch: Lakotová Lávka M: Zelinková L'udmila

V4 - ARTEMIS PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
Ch: Štefúň Juraj M: Frančeková Alžběta Ing.

V - FEISHA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li's Ridges M: Aisha Mikšová
Ch: Bagar Martin M: Čižmárik Boris

Trieda pracovní
V1, CAC, klub CAC - LADY CHER
O: Nomvuyo Chikundo M: Anbar Shumba
Ch: Field Graham M: Kohoutek Miroslav JUDr.

V2, r. CAC, r. klub CAC - CH. FLEUR SIMANGA
O: Asmej zo Zámockého parku M: Alhamisi Simanga
Ch: Jánošová Jana M: Štefúň Juraj

V3 - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Procházková Silvie Ing.


NAJKRAJŠÍ POHYB
ICH, Ch, Multi BISS. MACUMAZAHN TUSANI PEARL, maj.: Tušanová Monika

NAJKRAJŠÍ RIDGE
AMBRA Z ROUDNICKA, maj.: Procházková Silvie, Ing.

NAJKRAJŠIA HLAVA - PSI
KV-05, BISS-05. LEORIDGE MUSAFAH, maj.: Tušanová Monika

NAJKRAJŠIA HLAVA - mladé suky
BEJIDE FLY LIVINGSTON RHODESIAN, maj.: Černáková Andrea

NAJKRAJŠIA HLAVA - dospelé suky
ICH, Ch, Multi BISS. MACUMAZAHN TUSANI PEARL, maj.: Tušanová Monika

NAJKRAJŠÍ PÁR
KV-05, BISS-05. LEORIDGE MUSAFAH + Ch, SBIS. MACUMAZAHN MALAWI MAGIC
maj.: Tušanová Monika

Najlepšia chovateľská skupina
LÖWENSCHWANZ, maj: Lakotová Lívia

JUNIOR HANDLING
I. kategória
1. Hanka Čižmáriková + Feisch Aquila Bojnice
2. Dominik Fitko + Tusani Big BB King

II. kategória
1. Ondrej Čižmárik + Feischa Aquila Bojnice

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:29
štatistiky
RR-shop