Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
13.05.2006 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHRR BRNO (CZ)
 (4546 čítané)

rozhodca: Jaroslav Matyas (SK)
Počet prihlásených psov: 72
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Kramolišová
BOB_KCHRR Al Capone Rusty Magic.jpg
BOB KCHRR Al Capone Rusty Magic

Tř.baby
VN1 – ARIF ANBAR SHUMBA
O: M´khulu Baas M: Lady Cher Ch: Kohoutkovi
M: Jarmila Černá

VN2 – ANUNNAKI BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ye Japha M: Jessy z Bukovského dvora
Ch: Šila Jiří M: Brázda Josef

VN3 – AX ANBAR SHUMBA
O: M´khulu Baas M: Lady Cher
Ch: Kohoutkovi M: Alois Pavlovský

VN4 – AKELLO BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ye Japha M: Jessy z Bukovského dvora
Ch: Šilar Jiří M: Eva Zítková


Tř.dorostu
VN1 – Askeron's MILES AWAY
O: Camelot´s Code red M: Askeron´s Faithful Promise
Ch: Jeanne Nixon M: Jan Mareš

VN2 - BENTLEY MAKA-BOMA
o: Inyanga of Ka-U-Li Ridges m:Angela Kyrinianga
ch:Sehnal Josef m: Janáčková Kamila

VN3 – ACHIGARU SLUNCE ZAMBEZI
O: M´khulu Baas M: Sasa Pretoria Rose
Ch : Becha Lubomír M: Horký Radek


Tř.mladých
V1, CAJC, BOB - AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Mkai M: Fabien ze Sulické tvrze
Ch : Helena Urbánková M: Veronika Němcová

V2 - ARENGO ESSENCE OF HAIKA
o:Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges m:Haika z Lukovského dvora
ch:Hanáček Jindřich m:Budňák Tomáš

V3 – LORD Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana´s M: Hasna z Bukovského dvora
Ch : Kotěra Petr M: Bohumil Šimek

V4 – ERNIE GREEN Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
o: Mkai m: Ami z Tikovického vršku
ch: Humlíčková Eva m: Simona Frýdová

VD – ALAN RUSTY MAGIC
O: Akai M: Fabien ze Sulické tvrze
Ch : Helena Urbánková M: Martin jIří

VD – WATANAY ROPOTAMO
O: Kalibre M Kulu Baas M: Prejty Polly Ropotamo
Ch : Viktorinová Martina M: Pavel Svoboda

VD - GABAZO DARMA
o: Amango z Tatianovho dvora m:Evelyn Darma
ch:Dlouhá Dagmar m:Audová Monika


Mezitřída
V1 CAC – SORBONE
o: Jackular Jamal Aquamarin m: Tesel
ch: Wiemer Arina m: Brychtová Kateřina

VD2 – VALENTIO ROPOTAMO
O: Palatin Ropotamo M: Kinclem Ropotamo
CH: Viktorinová Martina M: Bašta jan

VD3 – CASPAR Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Dabobo Malozi M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humličková Eva M: Veronika Malcová


Tř.otevřená
V1 CAC – ASSET PRINCES ARWEN
O: Chipangalis Kadani M: Benjie Rusty Princess
Ch: Manová Marcela M: Zoufalý Kamil

V2 res.CAC – ACHIGARU LOWENSCHWANZ
O: hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Balda Turkana
Ch : Lakotová Livie M: Dokoupil Jiří

V3 – JABULANI OF KA-UL-LIS RIDGES
O: Hale Bopp Baganda M: Chitonga of Ka-ul-lis Ridges
Ch : Ulrika Lichtenauer M: Jan Carba

V4 – DREAM COME TRUE KENNEBEC
O: Zor Oridgenal M: Queen of Heart Kennebec´s
Ch: Monique Mcilhenney M: Marek Vlček

V - INYANGA OF KA-UL LI´TS RIDGES
o: Bango Leoridge m:Emba of Ka-Ul-Li´ts Ridges
ch: Lichtenauer Ulrika m:Mareš Jan+Soukupová Marta

V – FREDERIC SARANGA
O: Delel Rodyry M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek jan M: Norbert pelc

VD – ARNI AMBER KASIMI
O: Malozi Dabobo M: Arissa Sheratan
Ch :Žilka Milan M: Monika Richterová

VD – BASTIEN RANUA
O: Cheyenne of Ka-ul-lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch : Kramolišová Monika M: Šedrlová Jaroslava

VD – TREVIS ROPOTAMO
O: Kalibre M Khulu Baas M: Bessi z Bukovského dvora
Ch : Viktorinová Martina M: Macková Hana

VD – CIMANY BAC BAZAKO MORAVIA
O: Lukka Chipangali´s M: Desiré ze Sulické tvrze
Ch : Zátopová Michaela M:Fridrichová Michaela


Tř.pracovní
V1 CAC – BRUNO WADARU KIDS
O: Kadani Chipangalis M: Adelaide Wadaru
Ch+m: Hladký Luboš

V2 r.CAC - EKEVU OD KŘENENCE
o: Delel Radary m: Aris z Lukovského dvora
ch:Lednová Helana m:Novák Jiří


Tř.vítězů
V1 CAC KLUBOVÝ VÍTĚZ – ASKOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta M: Agniezska Viva Christo
Ch : Starý Josef M: Marek Vlček

V2 res.CAC - STENÄNGA GREAT G´S CHILI
o: Spring Valley´s Great Gatsby m:Madahiro´s Good Enough
ch:Lantz Margareta m:Carba Jan

V3 – DERICK SARANGA
O: Lord david Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch : Nábělek jan M: zedník Igor


Tř.mimo konkurenci
V1 VT – KESTON RHODANA
O: Simba of Bo Kama M: Briga Rhodana
Ch : Poláková Marta M: Foubík Jan

V2– ALWIN AFRICAN SUN
O: Kalibre Mkhulu Baas M: Benguela Sedmý Vršek
Ch: Dronski Patrik M: Eyerovi


Tř.veteránů
V1 N.V. – CALIBRE MKHULU BAAS
O: Lesto Lionhill M: Nomvuyo jabu Miss T of Kalibre
CH : Duprecia stramrood M: Kohoutkovi

V2 - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
o: Harubah Mashaba´s m:Astra z Brodu nad Tichou
ch:Duchek Lukáš m:Kotěra Petr


FENY
Tř.BABY
VN1 – ANUNNI BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ya japha M: Jessy z Bukovského dvora
Ch : Šillar Jiří M: Šillar Jiří

VN2 – KIARA ELA ZE SULICKÉ TVRZE
O: Chinua Rey Cartouche M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch : Janická Stanislava M: Věra Pernicová

VN3 – HEIDY SARANGA
O: Bruno Wadaru´s Kid M: Bessy Saranga
Ch+M: Nábělek Jan

VN4 – AKABA BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ya Japha M: Jessy z Bukovského dvora
Ch : Šillar Jiří M: Tomáš Slivko

VN – HILLERY SARANGA
O: Bruno Wadaru´s Kid M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Alena Sklenářová


Tř.dorostu
VN1 – AELIAN OD KOVÁŘOVSKÉ HURKY
O: Amabhele Lihuntra M: Aschinte z adarova Dvora
Ch : Marie Háchová M: Šárka Petrová

VN2 – BAWEAN OD KOVÁŘOVSKÉ HURKY
O: Amabhele Lihuntra M: Cassinga AlKham sa
Ch : Marie Háchová M: Leipertová Kateřina


Tř.mladých
V1 CAJC - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
o: Akela Nyanagwa Mana´s m:Haaja z Lukovského dvora
ch+m:Kotěra Petr

V2 – ALISA Z VRCHU KRKONOŠ
O: Bradley Anunnaki M: Evelyn z udolí rožnova
Ch: Braník Aleš M: Nezenová Eva

V3 - AlLEGRA RUSTY MAGIC
o: Mkai Leoridge m:Fabien ze Sulické tvrze
ch+m:Urbánková Helena

V4 – ANN LILY RUSTY MAGIC
o: Mkai Leoridge m:Fabien ze Sulické tvrze
ch:Urbánková Helena M: Zemánkovi

V – DENIEN Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
o: Amal Silesian Harta m:Amazonka Viva Christo
ch:Humlíčková Eva m: Nada Hálová

V – TUSANI ANI PINK LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Helešicová Jana

V – ABEBA CHIWITSI INGWE
O: Amal Silesian Harta M: Umnými Chiwitsi
Ch : De Groot Šárka M: Hofferková Irena

VD - DEBORAH TIKOVICKÉHO VRŠKU
o: Amal Silesian Harta m:Amazonka Viva Christo
ch:Humlíčková Eva m:Monika Horsáková


Mezitřída
V1 CAC KLUBOVÝ VÍTĚZ - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-Lis Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch+m: Kramolišová Monika

V2 res.CAC - ALVA Z VRCHU HORKA
o:Malozi Dabobo m:Arsina Údolí Kalasperk
ch:Hovorková Renata m:Šibalová Andrea

VD3 – WHISKY ROPOTAMO
O: Kalibre MKhulu Baas M: Prejty Polly Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Hošková Jitka

VD4 – BIBIANA HANUA BAY
O: Adar z Luženských vrchů M: Amantea Mwene Mutapa
Ch : Štiller Martin M: Henryk Grabowski


Tř.otevřená
V1 CAC – PRETTY POLLY ROPOTAMO
O: Lord david Ropotamo M: Bessi z Bukovského dvora
Ch+M: Viktorinová Martina

V2 res.CAC – HANNAH ELI ZE SULICKÉ TVRZE
O: Ridgeway African Hunter M: Ela Maria ze Sulické tvrze
Ch : Janická stanislava M: Vendula Macková

VD3 – BORGIA MARY KAY
O: Angel od Křemence M: Cookei Kosovská vila
Ch+M: Marie Skulová

VD4 – AKIMA Z TYRSKÉHO UDOLI
O: Amal Silesian Harta M: Aziva Inyanga
Ch : Kufa Svatopluk M: Szurmanová Anna


Tř.pracovní
V1 CAC - FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Lord David Ropotamo m: Ela Maria ze Sulické tvrze
ch: Janická Stanislava m: Urbánková Helena

V2 res.CAC – LADY CHER
O: Chikundo nomvuyo M: Ankar Shumba
Ch : Field M: Kohoutkovi

V3 - AMBRA Z ROUDNICKA
o:Delele Rodyry m:Adra z Údolí Rožnova
ch:Kolocová Markéta m:Procházková Silvie


Tř.vítězů
V1 CAC - JESSY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Elmali of Ka-Ul-lis Ridges M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr M: Šillar Jiří

V2 res.CAC - QUERIDA ROPOTAMO
o:Lord David Ropotamo m: Kinclem Ropotamo
ch:Viktorinová Martina m: Dronski Patrik

V3 – BHUBEZI ANUNNAKI
O: Elmali of k aul lis Ridges
M: Asilie Babakar Ch+M: Štusákovi

V4 - CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Malozi Dabobo M: Amazonka viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Helešicová Jana

V - BARBARA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
o: Palatin Ropotamo m:Fatima Bohemia Checko
ch: Nováková Markéta m: Netušilová Danuše


Tř.veteránů
V1 N.V – CHICK MARIBEL ROPOTAMO
O: Gavena Jayprr of Janak M: Elanda Merigal´s
Ch+M: Viktorinová Martina


Tř.mimo konkurenci
V1 V.T.– FATIMA BOHEMIA CHECKO
O: Dino Rhodana M: Arieta Malženická Rovina
Ch : Městková Markéta M: Nováková Markéta


Nejkrásnější pár
1. Adam z Bledého údolí x Lilly z Lukovského dvora, maj: Kotěra Petr Ing.
2. Calibre M’khulu Baas x Lady Cher maj: Kohoutkovi Alena a Miroslav JUDr.


Nejlepší chovatelská skupina
1. chov.stanice ROPOTAMO maj: Viktorinová Martina
2. chov.stanice z LUKOVSKÉHO DVORA maj: Kotěra Petr
 

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:23
štatistiky
RR-shop