Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
08.04.2006 CAC Ostrava (CZ)
 (4438 čítané)

rozhodca: Lenka Frncova (CZ)
Počet prihlásených psov: 52
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Monika Tušanová
BOB_Bosweli Bea Solipse.jpg
BOB Bosweli Bea Solipse

Psy
Trieda dorastu

VN1 - BARNEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of ka-UI-Li's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal J. M: Gašpárek P.

VN2 - BENTEY MAKA-BOMA
O: Inyanga of ka-UI-Li's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal J M: Janáčková K.

Trieda mladých
V1, CAJC - KEONRUNAKO
O: Rouxridge Hotsteff of Leoridge M: Heshima Ya Kimba Chamba
Ch: Ragaini L. M: Kyncl M.

V2 - GARY OD CYKASU
O: Dabobo Malozi M: Ennie od Cykasu
Ch: Janoušková R. M: Bár M.

V3 - GOLET DARMA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn darma
Ch: Douhá D. M:Bagarová P.

V4 - ANDY MALABASKA
O: Afro Hyperica M: Bonya Winstone Lobkovice
Ch: Lindovský L. M: Trochtová K.


Trieda prostredná
V1, CAJC - COWBOY SOLI PSE
O: Babakabo Simanga M: Alba Rodézia
Ch: Kadnárová J. M: Tiko E.

V2, r .CAC - KENNEBEC DREAM COME TRUE
O: Origenal Zor M: Kenneck'Queen of Heart
Ch: Mcllhenney M. M: Vlček M.

V3 - SORBONE
O: Jockulat Jamal Aquamarine M: Tessel
Ch: WiemerA. M: Brychtová K.

V4 - ELDOLET SEDMÝ VRŠEK
O:Amal Silesian Hana M: bettis Sevila Sedmý vršek
Ch: Kohútová E. M: Vavrečková I.
V: ARNI AMBER KASIMI


Trieda otvorená
V1,CAC - KATO Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí M. Airin Turanka
Ch: Kotera P. M: Mullerová M.

V2, r CAC - FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry M: Bessy Saranga
Ch: Nábelek J. M: Pelc N.

VD3 - ANTHONY BLUE SONIQUE
O: Jomo Rhodana M: Ema Ring Katama King
Ch: Nechvátalová Z. M: Bergerová L.

Trieda pracovná
V1, CAC - DERICK SARANGA
O: Lord david Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého Mlýna
Ch: Nábelek J. M: Zedník I.

V2, r .CAC - CENT AFRICKá ZÁŘE
O: Amal Silesian Hana M. Amika z Bledého údolí
Ch: Linková V. M: Chlípková M


Trieda víťazov
V1,CAC, Národný víťaz - ASCOT ALT A MIRANO
O: Amal Silesian Hana M: Agnieszka Viva Christo
Ch: J. Starý, Maj: M. Vlček


Trieda veteránov
V1, BIS VETERAN 4. místo - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLí
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: L. Duchek, Maj: P. Kotěra

SUKY
Trieda dorastu

VN1 - APPLE MUSAFAH'S AKAWANGA
O: Leoridge Musafah M: Lady Lee Rhodana
Ch + M: Smékalová P

VN2 - ABEBA CHIWlTSIINGWE
O: Amal Silesian Harta Umjumi Chiwitsi
Ch: DeGroot Š. M: Hofferková I.

VN3 - BAZZI MlA MAKA-BOMA
O: Inyangy of ka-UIMLi's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal J. M: Kyncl M.

VN4 - BELLA MlA MAKA-BOMA
O: Inyangy of kaMUIMLi's Ridges M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal J. M: Kupková H.

VN - ABAKILIKI MUSAFAH 'S AKAWANGA
O: Leoridge Musafah M: Lady Lee Rhodana
Ch: Smékalová P. M: Dostálová A.


Trieda mladých
V1,CAJC - LILL Y Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského dvora
Ch + M: Kotera P.

V2 - APRILL LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's kid
Ch: Guga P. M: Bugárovi R+S.

V3 - BRITA ZE SEDMPANSKÉ FARMY
O: Aron od Mohyle M: Alexa z Jabloňové záhrady
Ch: Syslová M. M: Niklová V.

V4 - ANTHONIA MALABASKA
O: Afro Hyperica M: Bonya Winstone Lobkovice
Ch: Lindovský L. M: Tillová L.

V - ABBY Z VINICKÉ HÁJENKY
V - AERIN Z VINICKÉ HAJENKY
V - ANIFE MALABASKA
V - BEA TRIX LI BAM
V - BIASSA PRINCES ARWEN
V - GLADYS SARANGA
V - GWEN MARY SARANGA
VD - ANABELLE MALABASKA
VD - BEZAWIT Z ADAROVHO DVORA

Nenastúpila: TUSANI ANI PINK LADY


Trieda prostredná
V1, CAC - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Dabobo Malozi M: Arsina Údolí Kalasperk
Ch: Hovorková R. M: Šibalová A.

V2, r .CAC - JULIA KAT AMA KING
O: Cleo ze Sulické Tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
Ch+M: Krejčová R.

V3 - FELLAH DARMA
O: Argus Shinyanga M: Evelyn Darma
Ch: Dlouha D. M: Hubáková M.

V4 - AGÁTA MAKA-BOMA
O: Fabian z lukovského dvora M: Angela Kirinyanga
Ch+M: Sehnal J.

V - AMANDA LIBAMI
VD - ANEESAl ŠESTAJOVÝCH LUK

Nenastúpila: Connie z Tikovického vršku


Trieda otvorená
V1, CAC - CALMA SUN BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali's Lukka M: Desiré ze Sulické Tvrze
Ch+M: Zátopková M.

V2, r .CAC - ANGELEE BAZAKO MORA VIA
O: Adar z Lukovského dvora M: Desiré ze Sulické Tvrze
CH: Zátopková M. M: Nachtmanová Beata

V3 - AISCHA Z BAVOJA
O: Amal Silesian Harta M: Cinderella Quena Land
Ch+M: Cigán B.

V4 - ENJI BOHEMIA GOLD
O: Amal Silesian Harta M: Country Bohemia Gold
Ch: Vaculová B. M: Vopasková M.


Trieda pracovná
V1,CAC - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adraz Údolí Rožnova
CH: Kolocová Markéta. Maj: Procházková Silvie


Trieda víťazov
V1,CAC, NV, BOB, BIG - CH. BOSWELLI BEA SOLlPSE

O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH + Maj: Kadnárová Jana

V2, r .CAC - CINDERELLA QUENA LAND
O: Glenaholm Bravura M: Bessi z Kvočny
Ch: Moniková L. M: Cigán B.


Trieda veteránov
V1 - DESIRÉ ZE SULlCKÉ TVRZE
O: Rydgeway Afr. Hunter M: Calma z Africké savany
Ch: Janická S. M: Zátopková M.

V2 - BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo Kama M: Bendís Katama
Ch: Nykodýmová J. M: Nábělek J.


Ch. stanice MAKA-BOMA 2. místo NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:41
štatistiky
RR-shop