Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
18.03.2006 CAC Nitra (SK)
 (6277 čítané)

rozhodca: Tibor Havelka (SK)
Počet prihlásených psov: 60
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Richard Tušan
BOB_Boswelli Bea Solipse.jpg
BOB Boswelli Bea Solipse

PSY
Trieda baby:
VN - ASANI RATSCHISCHDORFER WEINBAU
O: David Aquila Bojnice M: Areta Kay-Rod
CH: Suhányiová Erika, Maj: Rendavský Miroslav

Trieda dorastu:
VN1 - ASANI ESSENCE OF HAIKA
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Haika z Lukovského Dvora
CH: Hanáček Jindŕich, Maj: Kárniková Alex.

VN - BENTLEY MAKA BOMA
O: Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Jacke Bohemia Checko
CH: Sehnal Josef, Maj: Janáčková Kamila

VN - CHASID BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH + Maj: Lakotová Lívia

VN - CHIMALSI BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Zámečník Miloš

VN - TUSANI BIG BB KING
O: Musagah Leoridge M: Macumazahn Malawi Magic
CH: Tušanová Monika, Maj: Fitko Peter

Trieda mladých:
V1 CAJC - ATREI LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH: Guga Peter, Maj: Wiederman Erik

V2 - AFRICAN PANTHERA LEO ASSAN
O: Chipangali´s Kamani M: Bena Turkana
CH + Maj: Cútová Oľga

V3 - TUSANI ANI JIM BEAM
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
CH: Tušanová Monika, Maj: Zárembová Ľubica

V4 - GARY OD CYKASU
O: Dabobo Malozi M: Ennie od Cykasu
CH: Janouškoucová Renáta,Maj: Bár Pavel

V - BANJOKO LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezernich mokrin
CH: Kolcunová Dana, Maj: Psotková Zuzana

VD - AFRO LEO GURIRO 
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid 
CH + Maj: Guga Peter

VD - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH + Maj: Guga Peter

VD - BAKIRI AALIYAH LOEWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
CH: Lakotová Lívia, Maj: Martinček Martin

VD - DHAKYI BILBOO SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bájka Agátový kvet
CH: Kadnárová Jana, Maj: Egyededová Andrea

Medzitrieda:
V1 CAC - SORBONNE
O: Jockular Jamal Aquamarine M: Tessel
CH: Wiemer A. C. , Maj: Brychtová Kateřina

V2 r. CAC - DEVIL VALEKANO
O: African Red Stone Arnold M: Demi Numa II.
CH: Buchlovič Štefan, Maj: Garaj Dušan

D - RUBICON´S APACHE OUTLAW OF JABULANI
O: Jabulani´s Kha Ajah Nuru M: Jabulani´s Kalahari Sunrise
CH: Stalder J. D. , Maj: Stalder J.D.+Ťavodová K.

Trieda otvorená:
V1 CAC - FALCO Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: African Red Stone Arnold M: Betty z Údolí Rožnova
CH: Blinka Břetislav, Maj: Štefunková Jana

V2 - ASSET PRINCESS ARWEN
O: Chipangali´s Kadani M: Benjie Rusty Princes
CH: Manová Marcela, Maj: Zoufalý Kamil

V3 - DOBBY NAKARANGA
O: African Red Stone Arnold M: Akeba Mošu Korto
CH: Horváth Pavel, Maj: Fitko Peter

V4 - BOWRIDGE SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový kvet
CH: Kadnárová Jana, Maj: Seman Jozef

V - ACHIGARU LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Dokoupil Jiří

V - ASSAN PERLA AFRIKY
O: African Red Stone Arnold M: Fleur Simanga
CH: Štefúň Juraj, Maj: Prešnajder Peter

V - BRADLEY ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Asílie Babakar
CH: Štusáková Šárka, Maj: Konečná Drahomíra

Trieda pracovná:
V1 - BRUNO WADARU´S KID
O: Chipangali´s Kadani M: Adelaide Wadaru
CH + Maj: Hladký Ľubomír

V2 - DANDY AQUILA BOJNICE
O: Caibre M´Khulu Baas M: Elba ze Sulické Tvrze
CH: Olšinská Zuzana, Maj: Jankovič Roman

V3 - BRODY WADARU´S KID
O: Chipangali´s Kadani M: Adelaide Wadaru
CH: Hladký Ľubomír, Maj: Ďurkechová Magdaléna

Trieda šampiónov:
V1 CAC - ICH. HASANI OF KA-UL-LI´S RIDGES
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka-Ul-Li´s Ridges
CH: Lichtenauer Ulrike, Maj: Konečná Drahomíra

V2 r. CAC - CH. ANGELO MUNGO PARK
O: Ridgeway African Hunter M: Angara Inyanga
CH: Schlifka + Michalík, Maj: Alde Del Mastro

Trieda čestná:
V1, r.BIS - CH. DAVID AQUILA BOJNICE
O: Calibre M´Khulu Baas M: Elba ze Sulické Tvrze
CH: Olšinská Zuzana, Maj: Zámečník Miloš

V2 - ICH. ORIX RHODANA
O: Calibre M´Khulu Baas M: Angie z Ranche B
CH: Poláková Marta, Maj: Ťavodová Katarína

FENY
Trieda dorastu:
VN1 - HILLVALLEY´S ANGEL FOR LUANDA
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Ozrhode Wild Inspiration
CH: Sonnenberg Kathrin, Maj: Krchňavá Milada

VN - CHEKESHA BALDA LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH + Maj: Lakotová Lívia

Trieda mladých:
V1 CAJC - BASHA LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních Mokřin
CH: Kolcunová Dana, Maj: Ščamoborová Tatiana

V2 - BEJIDE FLY LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních Mokřin
CH: Kolcunová Dana, Maj: Černáková Andrea

V3 - DJANGA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
CH: Humlíčková Eva, Maj: Valentová Dana

V4 - ADELAIDE LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru´s Kid
CH: Guga Peter, Maj: Hladký Ľubomír

VD - BASHAAM LIVINGSTON RHODESIAN
O: Ajani Aibo M: Allis od Jezerních Mokřin
CH+Maj: Kolcunová Dana

VD - DHAKYIA WINIE SOLIPSE
O: Pingu Ayaba M: Bajka Agátový Kvet
CH: Kadnárová Jana, Maj: Hašková Lýdia

D - BAILIE PERLA AFRIKY
O: Lihuntra Amabhele M: Fleur Simanga
CH: Štefúň Juraj, Maj: Komendáková Alena

Medzitrieda:
V1 CAC - CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Miss Maira Ropotamo
CH + Maj: Kramolišová Monika

V2 - CALYPSO SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Alba Rodézia
CH: Kadnárová Jana, Maj: Dlouhá Dagmar

V3 - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické Tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
CH + Maj: Krajčovičová Ruďka

Trieda otvorená:
V1 CAC - BELISEE VEGA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH + Maj: Kadnárová Jana

V2 r. CAC - ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké Savany M: Conny Bílé Karpaty
CH + Maj: Kavka Radomír

V3 - ARCA WADARU´S KID
O: Amal Silesian Harta M: Adelaide Wadaru
CH: Hladký Ľubomír, Maj: Guga Peter

V4 - FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Aisha Mikšová
CH: Bagar Martin, Maj: Bagar Rastislav

V- AKILAH LOEWENSCHWANZ
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges M: Balda Turkana
CH: Lakotová Lívia, Maj: Zelinková Ľudmila

Trieda pracovná:
V1 CAC - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adraz Údolí Rožnova
CH: Kolocová Markéta, Maj: Procházková Silvie

V2 - EVELYN DARMA
O: Atte Rodyry M: Bady Bohemia Checko
CH + Maj: Dlouhá Dagmar

Trieda šampiónov:
V1 CAC BOB - CH. BOSWELLI BEA SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Agátový Kvet
CH + Maj: Kadnárová Jana

V2 r. CAC - CH. AALIYAH SLUNCE ŽIVOTA
O: Lionhunt Umvuma Daiymane M: Kirby Bohemia Checko
CH: Klápová Iveta, Maj: Lakotová Lívia

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:27
štatistiky
RR-shop