Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
14.01.2006 Národná výstava CAC, NV Olomouc (CZ)
 (4660 čítané)

rozhodca: Martina Viktorinova (CZ)
Počet prihlásených psov: 77
Za spracovanie výsledkov ďakujeme: Irena Hofferková
BOB_Cassia_Ranua.jpg
BOB Cassia Ranua

PSI
Třída dorostu
nedostavil se - ERNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Mkai Leoridge M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Humlíčková Eva M: Frýdová Simona

Třída mladých
V1, CAJC  - GARY OD CYKASU

O: Malozi Dabobo M: Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Bár Pavel

V2 - GABAZO DARMA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Audová Monika

V3 - WATANAY ROPOTAMO
O: Calibre M'Khulu Baas M: Pretty Polly Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Svoboda Pavel

V4 - ARTUŠ LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Guga Peter Ing. arch.

V - GOLET DARMA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Bagarová Petra

VD - AFRO LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kid
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Guga Peter Ing. arch.

VD - ANDY CHELONE BARBATA
O: Edy z Bledého údolí M: Aime Anach Holpraj
Ch: Smetanová Ivana M: Hadrabová Klára

VD - GERONIMO DARMA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Evelyn Darma
Ch: Dlouhá Dagmar M: Stříž Ilja MUDr.

VD - HAKIM AL KHAM-SA
O: Lihuntra Amabhlele M: Gezira Katama King
Ch: Puklová Jarmila M: Macek Jiří

nedostavil se - GYR OD CYKASU
O: Malozi Dabobo M: Ennie od Cykasu
Ch: Janouškovcová Renata M: Kubíčková Markéta

Mezitřída
V1, CAC - STENÄNGA GREAT G'S CHILI
O: Spring Valley's Gatsby M: Mdahiro's Good Enough
Ch: Lanz Margareta M: Carba Jan

V2, r. CAC - SORBONNE
O: Jockular Jamal Aquamarin M: Tessel
Ch: Wiemer Arina M: Brychtová Kateřina

V3 - BASTIEN HANUA BAY
O: Adar z Luženských vrchů M: Amantea Mwene Mutapa
Ch: Štiller Martin M: Malá Martina

V4 - GAZALI AL KHAM-SA
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Gezira Katama King
Ch: Puklová Jarmila M: Zemánek Martin

VD - ABAKUS IGNEUS
O: Bantu Gomoimba M: Agátha Pali Lookout
Ch: Hlista Marián Ing. M: Machovi Kamil + Šárka

VD - GAMAL AL KHAM-SA
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Gezira Katama King
Ch: Puklová Jarmila M: Macek Jiří

Třída otevřená
V1, CAC - BRUNO WADARU'S KID
O: Chipangali's Kadani M: Adelaide Wadaru
Ch: Hladký Lubomír Ing. M: Hladký Lubomír Ing.

V2, r. CAC - BANDIR ANUNNAKI
O: Elmali of Ka-Ul-Li's Ridges M: Asílie Babakar
Ch: Štusáková Šárka M: Dvořáková Zuzana

V3 - BRUNO PRETORIE ROSE
O: Palatin Ropotamo M: Bea Bohemia Gold
Ch: Růžičková Dagmar M: Piňosovi Andrea + Jaroslav

V4 - ASSET PRINCESS ARWEN
O: Chipangali's Kadani M: Benji Rusty Princess
Ch: Manová Marcela M: Zoufalý Kamil

V - AMALI RANUA
O: Chipangali's Kadani M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Hájek Miroslav

V - BOWRIDGE SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Bajka Akátový kvet
Ch: Kadnárová Jana M: Seman Jozef Mgr.

VD - AKIM Z BAVOJA
O: Amal Silesian Harta M: Cinderella Quena Land
Ch: Cigán Bernard M: Hána Vladimír

VD - CIMANY BAC BAZAKO MORAVIA
O: Chipangali's Lukka M: Desiré ze Sulické tvrze
Ch: Zátopková Michaela Ing. M: Fridrichová Michelle Ing.

VD - FREDERICK SARANGA
O: Delel Rodyry M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Pelc Norbert

VD - JABULANI OF KA-UL-LI'S RIDGES
O: Baganda Hale Bopp M: Chitonga of Ka-Ul-Li's Ridges
Ch": Lichtenauer Ulrike M: Carba Jan

Třída pracovní
V1, CAC, NV 2006- Ch. DERICK SARANGA
O: Lord David Ropotamo M: Bendy z Vrboveckého mlýna
Ch: Nábělek Jan M: Zedník Igor

V2, r. CAC - EKEVU OD KŘEMENCE
O: Delel Rodyry M: Aris z Lukovského dvora
Ch: Lednová Helena M: Novák Jiří

V3 - CENT AFRICKÁ ZÁŘE
O: Amal Silesian Harta M: Arnika z Bledého údolí
Ch: Linková Vlasta MUDr. M: Chlípková Martina

V4 - GIOM KATAMA KING
O: Aldachir Pacifik M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Mozolová Ilona

Třída vítězů
V1, CAC - AMANGO Z TATIANOVHO DVORA
O: Ador Bukama M: Cumtata Simanga
Ch: Szabó Štefan M: Harmanová Monika

Třída veteránů
V1 - ADAM Z BLEDÉHO ÚDOLÍ
O: Harubah Mashaba's M: Astra z Brodu nad Tichou
Ch: Duchek Lukáš MVDr. M: Kotěra Petr Ing.

FENY
Třída dorostu
VN1 - BERENICA ROSE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Masnerová Zdeňka Mgr.

VN2 - TUSANI ANI PINK LADY
O: Bango Leoridge M: Macumazahn Tusani Pearl
Ch: Tušanová Monika M: Helešicová Jana

VN3 - AERIN Z VINICKÉ HÁJENKY
O: Adar z Luženských vrchů M: Anabell Anach Holpraj
Ch: Machata Petr M: Machata Petr

VN4 - BOANA FLEUR Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Gondová Milena

VN - BAKY GOLDIE Z MASNEROVA
O: Amango z Tatianovho dvora M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka Mgr. M: Šindlauer Jiří

Třída mladých
V1, CAJC - BEZAWIT Z ADAROVA DVORA

O: Arčí z Jabloňové zahrady M: Cassinga Al Kham-Sa
Ch: Hácha Josef M: Kessler Jiří

V2 - ALVA Z VRCHU HORKA
O: Malozi Dabobo M: Arsina Údolí Kalasperk
Ch: Hovorková Renata MUDr. M: Šibalová Andrea Ing.

V3 - ANTHONIA MALABASKA
O: Afro Hyperica M: Bonya Winsome Lobkovice
Ch: Lindovský Libor MVDr. M: Tillová Lenka

V4 - ADELAIDE LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kidc
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Hladký Lubomír Ing.

V - APRIL LEO GUGIRO
O: Mkai Leoridge M: Arca Wadaru's Kidc
Ch: Guga Peter Ing. arch. M: Bugárovi Stanka + Roland

V -DREENY Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Salát Stanislav

V - LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana's M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Kotěra Petr Ing.

VD - BINTI AALIYAH LÖWENSCHWANZ
O: Bradley Anunnaki M: Aaliyah Slunce života
Ch: Lakotová Lívia M: Beličková Monika

VD - BRITA ZE SEDMPANSKÉ FARMY
O: Aron od Mohyle M: Alexa z Jabloňové zahrady
Ch: Sysová Marcela M: Niklová Veronika

VD - CALPSO SOLIPSE
O: Babakabo Simanga M: Alba Rodézia
Ch: Kadnárová Jana M: Kadnárová Jana + Dlouhá Dagmar

VD - DEBORAH Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Horsáková Monika

VD - DINA BOHEMIA VAMPIRELLI
O: Angel od Křemence M: Bel'bekila Saleisius
Ch: Herčíková Ivana M: Čížová Martina

VD - DJANGA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Valentová Dana

VD - GLADYS SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Sonnencheinová Hana

nedostavila se - BELLIS BORANEST
O: Delel Rodyry M: Bora od Křemence
Ch: Mikulincová Hana M: Tuček Michal

nedostavila se - GWEN MARY SARANGA
O: Agis Velvet Glare M: Bessy Saranga
Ch: Nábělek Jan M: Hanzlíková Lenka

Mezitřída
V1, CAC, NV 2006, BOB, 3. místo BIG - JCH. CASSIA RANUA
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridges M: Miss Maira Ropotamo
Ch: Kramolišová Monika M: Kramolišová Monika

V2, r. CAC - CONNIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Malozi Dabobo M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Helešicová Eva

V3 - AGÁTA MAKA-BOMA
O: Fabián Z Lukovského dvora M: Angela Kirinyanga
Ch: Sehnal Josef M: Sehnal Josef

V4 - JULIA KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Krajčovičová Ruďka

nedostavila se - JAWANY KATAMA KING
O: Cleo ze Sulické tvrze M: Akawanga Ascaris Sea
Ch: Krajčovičová Ruďka M: Zemáková Monika

Třída otevřená
V1, CAC -SHEILA ROPOTAMO
O: Sarula Forosi M: Kincsem Ropotamo
Ch: Viktorinová Martina M: Zavřelová Gabriela

V2, r. CAC - FIDORKA AQUILA BOJNICE
O: Cheyenne of Ka-Ul-LI's Ridges M: Aisha Mikšová
Ch: Bagár Martin M: Bagár Rastislav

V3 - ERŽIKA BÍLÉ KARPATY
O: Gino z Africké savany M: Conny Bílé Karpaty
Ch: Kavka Radomír M: Kavka Radomír

V4 - BAKSI SIMBA MUTAPA
O: Calibre M'Khulu Baas M: Dominika z Bledého údolí
Ch: Šmehlíková Jarmila M: Marcinová Andrea

V - ARCA WADARU'S KID
O: Amal SIlesian Harta M: Adelaide Wadarus
Ch: Hladký Lubomír Ing. M: Guga Peter Ing. arch.

VD - AIRIN LOUCKÝ SPLAV
O: Calibre M'khulu Baas M: Anabell Lesní samota
Ch. Klimeš Stanislav Ing. M: Šandová Michaela

nedostavila se - AMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Amal Silesian Harta M: Amazonka Viva Christo
Ch: Humlíčková Eva M: Humlíčková Eva

nedostavila se - ANNY AFRICKÝ LOVEC
O: Asman Malženická rovina M: Brenda z Údolí Rožnova
Ch: Šafářová Libuše M: Šimová Denisa

Třída pracovní
V1, CAC - FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE
O: Lord David Ropotamo M: Ela María ze Sulické tvrze
Ch: Janická Stanislava M: Urbánková Helena

V2, r. CAC - AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta M: Procházková Silvie Ing.

V3 - EVELY DARMA
O: Atte Rodyry M: Bady Bohemia Checko
Ch: Dlouhá Dagmar M: Dlouhá Dagmar

V4 - ASSISI Z MASNEROVA
O: Giom Katama King M: Andy Údolí Kalasperk
Ch: Masnerová Zdeňka M: Masnerová Zdeňka

Třída vítězů
V1, CAC - CARTOUCHE CEYLLES
O: Macumazahn Tragicaly Hip M: Nyaka Yoti of Cartouche
Ch: Aken van Debbie M: Kramolišová Monika

V2, r. CAC - HAIKA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Hanáček Jindřich

V3 - HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí M: Airin Turanka
Ch: Kotěra Petr Ing. M: Kotěra Petr Ing.

Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán - BENDY Z VRBOVECKÉHO MLÝNA
O: Simba of Bo-Kama M: Bendís Katama
Ch: Nykodýmová Jitka M: Nábělek Jan

chovatelská skupina "Z LUKOVSKÉHO DVORA" - 3. místo
(HAAJA, HAIKA, LILLY)

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2021 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:21
štatistiky
RR-shop