Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
07.12.2002 CACIB Wels (A)
 (2023 čítané)

rozhodca: Jochen Eberhardt (D)
Počet prihlásených psov: 35

PSI
Trieda dorastu:
VN – LEWANIKA BUFANI BALOU
O:  Witches Lecreme´s Trick M: Ikumba Puuma
CH: Lauriosen Helle, Maj: Fontius Silke
 
VN – NAMILANGA´S OUT OF AFRICA
O: Lionhunt Dayimane Umvuma M: Namilanga´s Naldani
CH: Hammerschmid Elisabeth, Maj: Hammerschmid Elisabeth
 
N – HIRANYA OF KA – UL – LI´S RIDGES
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka – Ul – Li´s Ridges
CH: Lichtenauer Ulrike, Maj: Ivansich Rudolf
 
Trieda mladých:
V1, CAJC – MASHABA´S ORTEZO
O: Bayete Mist Of Savannah Winds M: Mashaba´s Lwezah
CH: Schonholzer Yvonne, Maj: Strolz Markus a Christine
 
V2 – DOUGLAS MBOGANI´S DENYS
O: Aakemba King Astor Gi´Fumo M: Carlanna Candy
CH: Vogelsinger Katia, Maj: Edengruber Brigitta
 
Bez hodnotenia – CHANDU OF SAMBESI WATERS
O: Shangani Bakiro M: Asali of Sambesi Waters
CH: Heckelsmuller Edgar, Maj: Haas Marjetta
 
Medzitrieda:
V1, CACA – ORIX RHODANA
O: Calibre M´Khulu Baas M: Angie z Ranche B
CH: Poláková Marta, Maj: Ťavodová Katarína + Krkoška Thomas
 
Bez hodnotenia – BUKAVU DOUGLAS
O: Ador Bukama M: Fatima Rhodana
CH: Acsay Lajos, Maj: Walzer Sabine a Andreas
 
Neprišiel – DABOBO MALOZI
O: Shavano´s Bos Quentin M: Amiwa Malozi
CH: Miettinen Tuija, Maj: Kramolišová Monika
 
Trieda otvorená:
V1, CACA, CACIB – ADOLF MAGDAHOR
O: Giacomo Bohemia Checko M: Belinda Bohemia Checko
CH: Horká Magda, Maj: Rajcsányi Guilané + Patasyová Silvia
 
V2, r. CACA – ORFEUS ROPOTAMO
O: Sarula Forosi M: Kincsem Ropotamo
CH: Viktorinova Martina, Maj: Antoni Mario
 
VD – BUKAVU CARANGO
O: Sarula Forosi M: Fatima Rhodana
CH: Acsay Lajos, Maj: Trummer Nadja
 
VD – SIBANDA´S KAMANI
O: Danouk de Sauvayre M: Chibuluma Isipho
CH: Baldenger Eva, Maj: Baldinger Eva
 
VD – WELLNESS DLLE CIME BIANCHE
O: Saturno Delle Cime Bianche M: Wenia Delle Cime Bianche
CH: Bacchini Giovanna, Maj: Zankel + Schilder
 
Neprišiel – SHANGANI BAKIRO
O: Vumba M: Sarula Chikadzi
CH: Blumberg Wolfgang, Maj: Pässler Nina
 
Trieda šampiónov:
V1, CACA, r. CACIB – MERLIN VAN HET MAASJESFLES
O: Mawati´s Goliat Bogolo M: Kiboko Bikoto van Het Maasfesfles
CH: Van Butselaar, Maj: Pohlmann Olaf
 
Neprišiel – KESTON RHODANA
O: Simba of Bo Kama M: Briga Rhodana
CH: Poláková Marta, Maj: Foubík Jan
 
Trieda veteránov:
V1 – GABAZA´S CABO
O: Etjo M: Zinga Lionhill
CH: Schertz Brigitta, Maj: Spörr Roland
 

FENY
Trieda dorastu:
VN – CONJALI OF UTONGA MHONDORO
O: Chipandali´s Kamani M: Kulima Shaya
CH: Basilius Gabriele, Maj: Weissböck Maria
 
VN – NAMILANGA´S ONGOA
O: Lionhunt Dayimane Umvuma M: Namilanga´s Naldani
CH: Hammerschmid Elisabaet, Maj: Hammerschmid Elisabeth
 
Bez hodnotenia – HEMA OF KA – UL – LI´S RIDGES
O: Bango Leoridge M: Emba of Ka – Ul – Li´s Ridges
CH: Lichtenauer Ulrike, Maj: Lichtenauer Ulrike
 
Trieda mladých:
V1, CAJC, BOB – MOGYORODI BATOR GIZI
O: Kwazulu Malakiba M: Tanakajd Szepe Moni
CH: Sleisz Geza, Maj: Gabriele Sabine
 
VD2 – ENNIE OD CYKASU
O: Chipandali´s Kamani, M: Clea z Brodu nad Tichou
CH:  Janouškoucová Renata, Maj: Janouškovcová Renata
 
VD3 – YE JAPHA BASHIMA
O: Vizara Shemejh of Shabani M: Glenaholm Jolly Jinx
CH: Obschrnicat Peter, Maj: Rauch Birgit
 
D – CALICO – DAWN OF SAMBESI WATERS
O: Shangani Bakiro M: Asali of Sambesi Waters
CH: Heckelsmuller fam., Maj: Heckelsmuller fam.
 
D – GLENAHOLM JAGLUIPERD
O: Glenaholm Brigandam M: Glenaholm Jibs
CH: Venter Laurie, Maj: Kremer + Zollner
 
Neprišla - CHAMBELA OF SAMBESI WATERS
O: Shangani Bakiro M: Asali of Sambesi Waters
CH: Heckelsmuller fam., Maj: Pässler Nina
 
Medzitrieda:
V1, CACA, r. CACIB – KAMNENE IJUMAA
O: Johokwe Kofie M: That´s why she is Wia-Yaguma
CH: Kolff fam., Maj: Pohlmann Olaf
 
V2, r. CACA – MAVUNGUELA´S SAVIMBI
O: Anest Tjabo Letsatsi M: Mavunguela´s Pangani
CH: Ubl Susanne, Maj: De Graff Mayer Jeanie
 
Neprišla – BALDA TURKANA
O: Argo z Lukovského Dvora M: Aschka Schwansbach
CH: Harsany Peter, Maj: Lakotová Lívia
 
Trieda otvorená
V1, CACA, CACIB – DEE – ANNE GOLDIE RED
O: Amal Silesian Harta M: Hessy Ropotamo
CH: Kaňáková Vera, Maj: Zankel + Schilder
 
VD2 – KISANGANI BAJUNI
O: Nomvuyo Bangura M: Mswati´s Nala
CH: Van Klaveren Karin, Maj: Radhoff Sabine
 
VD3 – THURAIA ALIKA JAMILA
O: Witches Lecreme´s Trick M: Beris Bílé Karpaty
CH: Pehr Monika, Maj: Pehr Monika
 
D – XHOSA TOM ETTHEWIDE
O: Gabaza´s Cabo M: Ukimbu ´s Cleo
CH: Etthewide Tom, Maj: Estermann Brigitte
 
Trieda šampiónov:
V1, CACA – LADY LEE RHODANA
O: Helderydge Chivi M: Estella Rhodana
CH: Poláková Marta, Maj: Smékalová Petra

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2020 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:34
štatistiky
RR-shop