Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
05.05.2002 Národná výstava CAC Banská Bystrica (SK)
 (2219 čítané)

rozhodca: Tomas Mroczek (PL)
Počet prihlásených psov: 32

PSI
Třída baby
VN1 – AARON  KIRINYANGA
                O:Simbo of Bo Kama        M:Beguen Frasco
                Ch:Šuma Milan                M:Alušik Martin
 
VN2 – DERICK  SARANGA
                O:Lord David Ropotamo      M:Bendy z Vrboveckého mlýna    
                Ch:Nábělek Jan                    M:Zedník Igor
 
N3 – ARTHUR  Z TIKOVICKÉHO  VRŠKU
                O:Amal Silesian Harta       M:Amazonka Viva Christo
                Ch:Humlíčková Eva             M:Vintrlík František Ing.
 
N4 – DÉMON  SARANGA
                O:Lord David Ropotamo    M:Bendy z Vrboveckého mlýna    
                Ch:Nábělek Jan               M:Drgová Eva
 
Třída dorostu
VN1 – HAGEN  Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí      M:Airin Turanka
                Ch:Kotěra Petr Ing.             M:Matoušková Eva
 
VN2 – AKYM  WINSOME  LOBKOVICE
                O:Angel od Křemence           M:Lorien Rhodana
                Ch:Válová Etela                    M:Tobiáš Jan
 
VN3 – HOLY    Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí         M:Airin Turanka
                Ch:Kotěra Petr Ing.                 M:Benešová Ivana
 
VN4 – ANDY    WINSOME  LOBKOVICE
                O:Angel od Křemence        M:Lorien Rhodana
                Ch:Válová Etela                     M:Blahová Andrea
 
Třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých – PALATIN  ROPOTAMO
                O:Lord David Ropotamo          M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch:Viktorinová Martina            M:Straka Petr Ing.
 
V2 – ALL  MOON  TIGER  BAZAKO  MORAVIA
                O:Adar z Lukovského dvora     M:Desiré ze Sulické tvrze
                Ch+M:Zátopková Michaela Ing.
 
V3 – BREDY  Z DAMNÍKOVSKÉ  CHALUPY
                O:Adam z Bledého údolí    M:Contesa Rodyry
                Ch:Hufová Zuzana             M:Domluvil Jan
 
V4 – OPHIR  GARP
                O:M’khulu Baas Calibre     M:Angie z Ranche B
                Ch:Poláková Marta            M:Říčařová Iva
 
Mezitřída
V1, CAC – ALLEGRO  Z WERWA
                O:Adam z Bledého údolí     M:Na’nouska Passia de Teufelsort
                Ch:Ozimek Katarzyna           M:Kotěra Petr Ing.
 
V2, r.CAC – ARCADY  BALAJNE
                O:Dorian Ropotamo             M:Ithaka Ropotamo
                Ch:Macková Vladimíra        M:Pastorčák Jaroslav
 
V3 – NEAR  DANCER  ROPOTAMO
                O:Dorian Ropotamo            M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch:Viktorinová Martina         M:Kopečný Radek
 
V4 – FABIAN  Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí      M:Airin Turanka
                Ch:Kotěra Petr Ing.             M:Sehnal Josef
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB – KESTON  RHODANA
                O:Simba of Bo Kama          M:Briga Rhodana
                Ch:Poláková Marta             M:Foubík Jan
 
V2, r.CAC – BAX  OD  KŘEMENCE
                O:Alwin Bohemia Checko    M:Aris z Lukovského dvora
                Ch:Lednová Helena             M:Jílek Michal
 
V3 – NICK  BOHEMIA  CHECKO
                O:Dorian Ropotamo             M:Escalona Ropotamo
                Ch:Městková Iveta               M:Dušek Libor
 
V4 – AFRO  HYPERICA
                O:Simba of Bo Kama          M:Adda Tsitsikama
                Ch:Klusová Kristina            M:Ondrejčík Pavel
 
Třída pracovní
V1,CAC – M’KHULU  BAAS CALIBRE
                O:Lesto Lionhill                     M:Nomvuyo jabu Miss T of Calibre
                Ch:Duperecia Stramrood        M:Kohoutkovi Alena a Miroslav
 
Třída vítězů
V1,CAC – KADANI  CHIPANGALI’S
                O:Mad Gamble Tandiwe Merigal’s  M:Agens Visconte de Simon
                Ch:Roth-Callies Nina              M:Pfoser Ulrike Mag.
 
V2, r.CAC – ICH.AMAL  SILESIAN  HARTA
                O:Gino z Africké savany        M:Amálka Březovský hájek
                Ch:Vojtek Cyril MUDr.            M:Foltan Drahomír Ing.
 
V3 – ARNOLD  AFRICAN  RED STONE
                O:Ador Bukama                  M:Tara African Fata Morgana
                Ch:Böti József                     M:Dvorecký Dušan
 
V4 – AFRON  DARMA
                O:Atte Rodyry                        M:Bady Bohemia Checko
                Ch:Dlouhá Dagmar                 M:Kovářová Bohdana
 
Třída veteránů
V1,Nejlepší veterán – ICH.DORIAN  ROPOTAMO
                O:Red Rivendell’s Reinhold      M:Ich.Elanda Merigal’s
                Ch:Viktorinová Martina             M:Městková Iveta
 
V2 – BARS RHODANA
                O:Jock v.Kweekhoven   M:Bornea Ropotamo
                Ch:Poláková Marta      M:Růžičková Radka
 

FENY
Třída baby
VN1 – RADISLAVA  ROPOTAMO
                O:Ich.Forosi Sarula           M:Ich.Chic Maribel Ropotamo
                Ch:Viktorinová Martina      M:Beck Hynek
 
VN2 – EBBAY  DARMA
                O:Atte Rodyry               M:Bady Bohemia Checko
                Ch:Dlouhá Dagmar         M:Rumanová Andrea
 
VN3 – AMI  Z TIKOVICKÉHO  VRŠKU
                O:Amal Silesian Harta        M:Amazonka Viva Christo
                Ch+M:Humlíčková Eva
 
VN4 – EVELYN  DARMA
O:Atte Rodyry                        M:Bady Bohemia Checko
                Ch+M:Dlouhá Dagmar                       
 
Třída dorostu
VN1 – AMANZI  INDLELAYE  NGOYAMA
                O:Danouk de Sauvayre             M:Aschinte Sedmý vršek
                Ch:Čirličová Andrea                 M:Štěpánková Marcela
 
VN2 – HEENA  Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí           M:Airin Turanka
                Ch:Kotěra Petr Ing.                    M:Bártová Alena
 
VN3 – HAAJA  Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí             M:Airin Turanka
                Ch+M:Kotěra Petr Ing.                     
 
VN4 – ALIX  WINSOME  LOBKOVICE
                O:Angel od Křemence          M:Lorien Rhodana
                Ch:Válová Etela                      M:Tovara Marek
 
Třída mladých
V1,CAJC, Klubový vítěz mladých  – BLANK-ANETTE  Z DAMNÍKOVSKÉ  CHALUPY
                O:Adam z Bledého údolí        M:Contesa Rodyry
                Ch:Hufová Zuzana                     M:Musil Milan JUDr.
 
V2 – PRETTY  POLLY  ROPOTAMO
                O:Lord David Ropotamo       M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch+M:Viktorinová Martina
 
V3 – QUERIDA  ROPOTAMO
                O:Lord David Ropotamo       M:Kincsem Ropotamo
                Ch:Viktorinová Martina         M:Dronski Patrik
               
V4 – AFRA  LOUCKÝ  SPLAV
                O:M’khulu Baas Calibre        M:Anabell Lesní samota
                Ch:Klimeš Stanislav             M:Čípová Martina
 
Mezitřída
V1,CAC – BENJI  RUSTY  PRINCESS
                O:M’khulu Baas Calibre       M:Eny z Africké savany
                Ch:Šnajdrová Kamila            M:Manová Marcela
 
V2, r.CAC – PRINCESS  LIONESS  BOHEMIA  CHECKO
                O:Dorian Ropotamo             M:Coorli Bohemia Checko
                Ch+M:Městková Iveta
V3 – FLEUR  Z LUKOVSKÉHO  DVORA
                O:Adam z Bledého údolí       M:Airin Turanka
                Ch:Kotěra Petr Ing.              M:Smejkalová Tereza
 
V4 – BRIXIE  Z DAMNÍKOVSKÉ  CHALUPY
                O:Adam z Bledého údolí        M:Contesa Rodyry
                Ch:Hufová Zuzana                 M:Nesvadba Tomáš
 
Třída otevřená
V1,CAC, KV – HOLLY  MORAVIA  ZAURAK
                O:Bravura Glenaholm             M:Cara Moravia Zaurak
                Ch:Peřík Martin                     M:Ludva Jan Ing.
 
V2, r.CAC – AMAZONKA  VIVA  CHRISTO
                O:Antares                            M:Britta z Vrboveckého mlýna
                Ch:Kupská Kristýna              M:Humlíčková Eva
 
V3 – DESIRÉ  ZE  SULICKÉ  TVRZE
                O:Rydgeway African Hunter   M:Calma z Africké savany
                Ch:Janická Stanislava            M:Zátopková Michaela
 
V4 – COUNTRY  BOHEMIA  GOLD
                O:Atte Rodyry                       M:Enji Ropotamo
                Ch+M:Vaculová Bronislava
 
Třída pracovní
V1,CAC – COOKEI  KOSOVSKÁ VILA
                O:Edmont Ropotamo             M:Battani Ropotamo
                Ch:Ševčík Jan                       M:Skulová Marie
 
V2, r.CAC – CHASE  MORAVIA  ZAURAK
                O:Apollo Moravia Zaurak        M:Afrodita Pacifik
                Ch:Peřík Martin                     M:Zachariášová Hana Ing.
 
V3 – BENDY  Z VRBOVECKÉHO  MLÝNA
                O:Simba of Bo Kama             M:Bendís Katama
                Ch:Nykodýmová Jitka             M:Nábělkovi Jan+Dana
 
VD4 – BETTY  Z ÚDOLÍ  ROŽNOVA
                O:Adar z Lukovského dvora     M:Eliška Bohemia Checko
                Ch+M:Blinka Břetislav
 
Třída vítězů
V1,CAC – JOLA  BOHEMIA  CHECKO
                O:Adar z Lukovského dvora     M:Coorli Bohemia Checko
                Ch:Městková Iveta                  M:Válková Petra
 
V2, r.CAC – ICH. CHIC  MARIBEL  ROPOTAMO
                O:Ch.Gavenda Jayprr of Janak        M:Ich.Elanda Merigal’s
                Ch+M:Viktorinová Martina
 
Třída veteránů
V1,Nejlepší veterán – CH: ENJI  ROPOTAMO
                O:Khangeli The Thembisa         M:Peacock Rose Torhusets
                Ch:Viktorinová Martina              M:Vaculová Bronislava
 
V2 – BRIGA  RHODANA
                O:Jock v.Kweekhoven               M:Bornea Ropotamo
                Ch+M:Poláková Marta

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2020 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:31
štatistiky
RR-shop