Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
  
29.02.2002 CACIB Brno (CZ)
 (1849 čítané)

rozhodca: Josef Nemec (CZ)
Počet prihlásených psov: 76

PSI
Třída dorostu
VN1 – ALL MOON TIGER  BAZAKO  MORAVIA
                O:Adar z Lukovského dvora     M:Desiré ze Sulické tvrze
                Ch+M:Zátopková Michaela Ing.
 
VN2 – ORIX  RHODANA
                O:Calibre M Khulu Baas          M:Angie z Ranche B
                Ch:Polákovi M+Z                     M:Ťavodová Katarína+Krkoška Thomas
 
VN3 – ADBAR  BAZAKO  MORAVIA
                O:Adar z Lukovského dvora     M:Desiré ze Sulické tvrze
                Ch:Zátopková Michaela Ing.     M:Bukovič Jan
 
Třída mladých
V1,CAJC – ALLEGRO Z WERWA
                O:Adam z Lukovského dvora    M:Na Nouska Passia De Teufelsort
                Ch:Ozimek Katarzyna             M:Kotěra Petr Ing.
 
V2 – EMIR  Z LUKOVSKÉHO DVORA
                O:Adam z Lukovského dvora    M:Candy Rhodana
                Ch:Kotěra Petr Ing.                  M:Černá Daniela
 
V3 – NEAR DANCER ROPOTAMO
                O:Dorian Ropotamo                 M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch:Viktorinová Martina             M:Kopečný Radek
 
V4 – QVIN BOHEMIA CHECKO
                O:Dorian Ropotamo                 M:Escalona Ropotamo
                Ch:Městková Iveta                   M:Kyralová Vanda
 
Mezitřída
V1,CAC – BAX OD KŘEMENCE
                O:Alwin Bohemia Checko        M:Aris z Lukovského dvora
                Ch:Lednová Helena                 M:Jílek Michal
 
V2,r.CAC – CID BÍLÉ CARPATY
                O:Glenaholm Bravura              M:Bwana Satanela
                Ch:Kavka Radomír                  M:Jiříkovský Miroslav
 
V3 – DARIO DARMA
                O:Cleo ze Sulické tvrze           M:Bady Bohemia Checko
                Ch:Dlouhá  Dagmar                 M:Reisner Petr
 
 
Třída otevřená
V1,CAC – AFRON DARMA
                O:Atte Rodyry                         M:Bady Bohemia Checko
                Ch:Dlouhá Dagmar                   M:Kovářová Bohdana
 
V2, r.CAC – FARRO CHIR KATAMA KING
                O:Aldachír  Pacifik                   M:Akawanga Ascaris Sea
                Ch:Krajčovičková Ruďka           M:Puklová Jarmila
 
V3 – BODIE  SILESIAN HARTA
                O:Cay ze Sulické tvrze             M:Amálka Březovský hájek
                Ch:Vojtek Cyril MUDr.              M:Gorusová Marie
 
V4 – ADAM Z CIHLOVÉHO DOMU
                O:Adam z Bledého údolí           M:Brett Frasco
                Ch:Pudilová Helena                  M:Markvartová Radka
 
Třída šampionů
V1,CAC, CACIB, BOB – CASPER BOHEMIA GOLD
                O:Atte Rodyry                         M:Enji Ropotamo
                Ch:Vaculová Bronislava            M:Foltan Drahomír Ing.
 
V2, r.CAC, r.CACIB – CHIPANGALI’S KADANI
                O:Merigal’s Mad Gamble          M:Agnes Vischonte de Simon
                Ch:Roth-Callies Nina                M:Pföser Ulrike Mag.
 
V3 – CALIBRE  M KHULU BAAS
                O:Linohill Lesto                        M:Nomvuyo Jabu Miss T of Calibre
                Ch:Stramrood Duprecia             M:Kohoutkovi A+M

FENY
Třída dorostu
VN1 – QUERIDA  ROPOTAMO
                O:Lord David Ropotamo             M:Kincsem Ropotamo
                Ch:Viktorinová Martina               M:Dronski Patrik
 
VN2 – ANGIE  SHERATAN
                O:Amal Silesian Harta               M:Aira Darma
                Ch:Pacák Jiří Ing.                      M:Crhonek Milan Ing.
 
VN3 – AGATHA BAZAKO MORAVIA
                O:Adar z Lukovského dvora        M:Desiré ze Sulické tvrze
                Ch:Zátopková Michaela Ing.        M:Chalupová Hana
 
VN4 – ANGELEE  BAZAKO MORAVIA
                O:Adar z Lukovského dvora        M:Desiré ze Sulické tvrze
                Ch:Zátopková Michaela Ing.        M:Nachtmanová Beata
 
Třída mladých
V1,CAJC – PRETTY POLLY ROPOTAMO
                O:Lord David Ropotamo              M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch+M:Viktorinová Martina
 
V2 – AURIGAE  OD STARÉHO  LABE
                O:Adar z Lukovského dvora         M:Hekaté Bohemia Checko
                Ch:Havlínová Dana                      M:Kefurt Milan
 
V3 – NATEWA ROPOTAMO
                O:Dorian Ropotamo                    M:Bessi z Lukovského dvora
                Ch:Viktorinová Martina                M:Prokopová Monika
 
V4 – BRIXIE Z DAMNÍKOVSKÉ CHALUPY
                O:Adam z Bledého údolí             M:Contesa Rodyry
                Ch:Hufová Zuzana                      M:Nesvadba Tomáš
 
Mezitřída
V1,CAC, r.CACIB – BRIXY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
                O:Adar z Lukovského dvora        M:Eliška Bohemia Checko
                Ch:Blinka Břetislava                   M:Michel Milan
 
V2, r.CAC – AFRICAN  RED  STONE BETY
                O:Sarula Forosi                         M:African Fata Morgana Tara
                Ch:Böti Jozsef                           M:Zimmermann Franz
 
V3 – TERROUGES THEMBI
                O:Cartouche Baneka                  M:Kleinbolayi M khosigazi of Terrouge
                Ch:Bexers Maureen                    M:Krejčová Petra
 
V4 – BENGUELA  SEDMÝ  VRŠEK
                O:Afron Darma                           M:Conny Skandens Moravia
                Ch:Kohutová Eva                        M:Dronski Patrik
 
Třída otevřená
V1,CAC – BRENDA Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
                O:Adar z Lukovského dvora        M:Eliška Bohemia Checko
                Ch:Blinka Břetislav                    M:Šafářová Libuše
 
V2, r.CAC – CHASE  MORAVIA  ZAURAK
                O:Apollo Moravia Zaurak            M:Afrodita Pacifik
                Ch:Peřík Martin                         M:Zachariášová Hana
 
V3 – DEBORAH  OD  CYKASU
                O:Wandorobo Ardai                   M:Clea z Brodu nad Tichou
                Ch:Janouškovcová Renata          M:Čáp Lukáš
 
V4 – BESSY  SARANGA
                O:Antares                                 M:Bendy z Vrboveckého mlýna
                Ch:Nábělek Jan                         M:Nábělková Danuše
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB – ADELAIDE  WADARU
                O:Assio Záhoranka                    M:Afandhali Simanga
                Ch:Mrázek Anton                       M:Hladký Lubomír
 
V2, r.CAC –ASÍLIE  BABAKAR
                O:Wandorobo Ardai                    M:Akaba
                Ch:Mrňák Vlastimil MVDr.           M:Štusáková Šárka
 
V3 – HESS Z AFRICKÉ  SAVANY
                O:Mehanna’s  Meningo               M:Silisili delle Cime Bianche
                Ch:Brejchová Luďka                    M:Davidová Hana
 
V4 – KINCSEM  ROPOTAMO
                O:Assio Záhoranka                     M:Hennessy Ropotamo
                Ch+M:Viktorinová Martina

 
ŠAMPION ŠAMPIONU ČR 2001 skupina VI. FCI
3.místo – AMAL SILESIAN HARTA
                O:Gino z Africké savany              M:Amálka Březovský Hájek
                Ch:Vojtek Cyril MUDr.                 M:Foltan Drahomír Ing.
 
5.místo – BESSY SARANGA
                O:Antares                                  M:Bendy z Vrboveckého mlýna
                Ch:Nábělek Jan                          M:Nábělková Danuše

  


Tieto stránky sú prevádzkované s cieľom propagácie plemena Rhodesian ridgeback. Neslúžia ako osobná prezentácia jedincov. V tomto duchu budeme z výstav uverejňovať len objektívne informácie písomného a obrazového spravodajstva. Tieto informácie pre Vás spracovávajú a stránky prevádzkujú nadšenci plemena.

Copyright ©www.rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2020 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:29
štatistiky
RR-shop