Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
HĽADÁME MAJITEĽA, PRÍPADNE NOVÝ DOMOV PRE RR
  Pridal: Maria Pajchortova     Pondelok, 25.08.2008
 
Milí kolegovia a priatelia ridgebackári!
Prosím vás o pomoc pri hľadaní identity, pripadne starého alebo nového majiteľa pre psíka, ktorého sme našli v obci Tomášov, cca 16 km od BA, v sobotu 23.8.2008. Je to čistokrvný RHODESIAN RIDGEBACK, cca 5-6 ročný, mierny, milý a veľmi smutný. Sme milovníci tohto plemena a nedalo nám to, tak sme si ho zobrali domov s tým, že sa pokúsime nájsť majiteľa, veríme totižto, že takéhoto psa nemôže niekto vyhodiť. Volala som dnes na miestny úrad do Tomášova, kde mi povedali, že o tomto psovi vedia už dva až tri mesiace a že nie je z ich obce ani z okolia, pravdepodobne ho tam niekto vyhodil. Na slobode zvierat som tento nález nahlásila hneď v sobotu, dúfajúc, že ho niekto bude hľadať. Dohodli sme sa, že si ho zatiaľ, kým sa nenájde starý alebo novy majiteľ necháme. Môžme si ho však nechať maximálne týždeň. Naša sučka tohto plemena už veľmi žiarli. Dnes ho vezmeme veterinárke do Senca a zaplatíme mu prehliadku a tabletky na odčervenie. Budeme sa pokúšať aj my nájsť mu domov. Je v dobrej kondícii, dobre živený, je svalnatý, krásny, starší, nehrabe, nič nekuše, len strašne potrebuje lásku. Podľa všetkého bol chovaný v rodine, má návyky, nevyskakuje na sedačku (ako všetky ridgebacky), poslúcha, nemal obojok, nevieme mu meno. Je veľmi smutný, pravdepodobne bol v rodine s deťmi, lebo nemá s deťmi problém. Vopred ďakujem za a pomoc!!!!

28.08.2008 Odkaz pre všetkých, ktorým sa moja prosba dostala:
Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí reagovali na tuto výzvu!!!
Ľudia s veľkým a dobrým srdcom ešte nevymreli a dnes vám všetkým môžem oznámiť, že sme nášmu najdúchovi „mackovi“ našli domov. Zajtra si ho príde vziať jeden milý pán z Levíc.
Ďakujem – mojim kolegom, známym a príbuzným, ktorí prispeli finančne na úradu veterinárnych poplatkov a jeho operáciu (akútny problém s močovým mechúrom a prostatou)
Ďakujem – pani veterinárke zo Senca, pani Feherovej , za neskutočný oddaný prístup ku zvieratkám, profesionalitu a zhovievavosť k „macinkovi“
Ďakujem – ľuďom, ktorí sa sa mi ozvali a radi by si ho osvojili!!!! až 9 skvelých ľudí sa mi ozvalo za 3 dni a majú možnosť poskytnúť mu novy domov!!!
Ďakujem – ľuďom, ktorých jeho príbeh chytil za srdce a len mi zavolali , aby sa spýtali , ako sa ma a či sme niekoho našli
Ďakujem – slobode zvierat v BA, že sa snažili nájsť mu novy domov
Ďakujem – nasej sučke Jessice, že to prežila a dovolila cudziemu psíkovi u nás počkať na nového pána
Ďakujem – môjmu manželovi, že chápe moje záchranárske pohnútky, že si „macinka“ obľúbil, niesol ho na rukách, vozil k pani veterinárke a nereptal!!! (len sa obava, aby sa to neopakovalo často)
Ďakujem vám všetkým za to, že sa nebojíte prejaviť city a že si vieme ešte pomáhať!!!!

PS: v prípade, že niekto spoznal tohto psíka na fotke a pozná majiteľov, dajte mi prosím vedieť aspoň jeho meno
S pozdravom a prianím pekného dna ostáva Maria Pajchortova, Bratislava


                     © 2005 © 2023 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:15
štatistiky
RR-shop