Slovenčina English
homepageBreeders diaryPregnancy calendar
home
všetko o RR
štandard
RR magazín
publikácie
inzercia šteniat
výstavy
archív
Vstup do databáz
Vstup do databáz
chovateľstvo
krycí psi
chovné suky
šampióni
www links
osobné stránky
chovatelia
užitočné linky
RR v núdzi
RR Shop
 
 
kontakt
Rhodesian Ridgeback SK 20years
Späť
POĎAKOVANIE
(204 čítané)   
  
Zobraziť pred vytlačením


Poďakovanie sponzorom klubových aktivít a menovite všetkým, ktorí od založenia klubu do roku 2014 prispeli materiálne a hlavne duševne k rozvoju klubu a plemena na Slovensku.

Generálny sponzor klubových výstav

rok 2014
27.07. KV SKCHR, Lomnistá
06.09. ŠV SKCHR, Lomnistá
07.09. ŠV SKCHR, Lomnistá

rok 2013
08.06. KV SKCHR, Skalka
22.09. ŠV SKCHR, Skalka

rok 2012
26.05. KV SKCHR, Trusalová
15.09. ŠV SKCHR, Piatrová

rok 2011
30.04. KV SKCHR, Piatrová
18.09. ŠV SKCHR, Piatrová

rok 2010
08.05. KV SKCHR, Lomnistá
19.09. ŠV SKCHR, Piatrová

rok 2009
08.05. ŠV SKCHR, Lomnistá
10.10. KV SKCHR, Bratislava
11.10. RR World Specialty Show 2009

rok 2008
16.05. KV SKCHR, Piatrová
07.09. ŠV SKCHR, Piatrová


rok 2007Za darčeky a ceny na XIII. Klubovej výstave ďakujeme:
firme CeWe Color a.s. v zastúpení M. Zámečníka, darčeky pre všetky vystavené RR detičky darovala chov. stanica TUSANI, pohár pre najkrajšieho veterána venoval Billy Numa II a JUDr. Michalík, poháre pre KV venovala chov. stanica LUANDA, poháre pre KVM venovala chov. stanica TAILOR MADE, pohár pre BOB venovala pani Elisabeth Hammerschmid, kokardy do súťaží venovali Marek a Katka Vlčkoví, ceny pre naj chovateľskú skupinu a naj plemenníka venovala Monika Tušanová.
Patchworkový vankúšik s motívom RR pre BOB venovala Pavla Vráblová.Za darčeky a ceny na XI. Špeciálnej výstave ďakujeme:
Ceny pre všetkých, bavlnené šatky s logom www.rr.sk a nápisom Rhodesian Ridgeback venovali manželia Tušanoví. Pre najmenších v triedach baby, dorast pripravili darčeky Nikol a Chaka & Bibi, Honey a Ildikó Paálová. Všetci z tried "Baby Pet" a "Pet" jedinci dostali darčeky a dobrôtky od TUSANI a HelyaRidge. Poradie 1- 4 v každej triede sponzorovali krásnymi medailami s logom klubu Chebale Perla Afriky.
Ceny pre víťazov tried a súťaži zabezpečili: TUSANI - Monika Tušanová, Honey, Barbora a Karel Zdráhalovi, HamHam, JUDr. Michalík & Billko, Richard Tušan, Tailor Made. Balíčky pre juniorhandling pripravila Dagmar Konečná, CHS Pavlovské vrchy. Na ceny a darčeky pre víťazov ďalej prispeli: rodina Adela Albert, Zuzana Frank a Brandy, Egyedová Andrea, Poláček Ivan.
Patchworkový vankúšik s motívom RR pre BOB venovala Pavla Vráblová.

Uteráky s logom www.rr.sk
vlastnoručne pripravila a do súťaži na ŠV venovala Mirka Králik
Patchworkovú deku odevnej dizajnérky Oldrišky Smékalovej
venoval pre najlepšiu CHS Ján Carba

Manželom Tušanovím ďakujeme za bezplatnú aktualizácia a servis klubovej internetovej prezentácie a zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka. Tiež ďakujeme za zapožičanie, bezplatné prevádzkovanie a servis programu RR info. Táto databáza informácií slúži ako zdroj objektívnych informácií o vrhoch a psoch pre potreby poradcu chovu SKCHR a chovateľov na Slovensku.
rok 2006
© Logo klubových súťaží
pri príležitosti 10-ročnice vyhlasovania najúspešnejších navrhla a graficky spracovala Monika Tušanová.


Za fleesové vesty s nápisom Rhodesian Ridgeback pre všetkých zúčastnených vystavovateľov ďakujeme manželom Tušanovým, chovateľskej stanici AYOOLA AFRIKA pána Milana Hnátka a reklamným službám RES Košice.

Za ceny na XII. Klubovej výstave ďakujeme: Silvii Procházkovej a jej Amálke za poháre do triedy pracovnej, Katke Vlčkovej za kokardy pre súťaže o Najkrajšiu hlavu, ridge, pohyb a súťaž o Najlepšiu chovateľskú skupinu a firme Premium Plus s.r.o. za darčekové balenia krmiva EUKANUBA

Za fleesové šatky s nápisom Rhodesian Ridgeback pre všetkých zúčastnených vystavovateľov ďakujeme chovateľskej stanici TUSANI.

Ceny a darčeky na X. Špeciálnu výstavu venovali
: krmivo EUKANUBA fa Premium Plus s.r.o., HamHam donášková služba pre psov a mačky, rodina Fitkova (Dobby Nakaranga a Tusani Big BB King), rodina Michalíková (Billi Numa II.), Sdružení Moravskoslezského coursingu, , Nikoleta Minárová (Bajimba Ranua a Tusani Big BB) manželia Vlčkoví (Ascot a Pipper), Milada Krchňavá (chovateľská stanica LUANDA) a Monika Tušanová (chov.stanica TUSANI). Za letenku a darček rozhodcovi ďakujeme Kataríne Ťavodovej (Lapaj a MO).

Manželom Tušanovím ďakujeme za bezplatnú aktualizácia a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka a poradcu chovu a zapožičanie agility dráhy na klubovom dni v Piatrovej.

"Ridgeback info" Databáza vytvorená v roku 2006 za účelom informovanosti chovateľov a skvalitnenia chovu. Slúži ako zdroj objektívnych informácií o vrhoch a psoch. “Ridgeback info“ je dielom a výhradným vlastníctvom Richarda Tušana a je momentálne zapožičaná pre potreby poradcu chovu SKCHR a chovateľov na Slovensku.


rok 2005Kokardu pre víťazov
XI. Klubovej a IX. Špeciálnej výstavy venovala Katka Vlčková
Za darčeky na XII. Klubovom dni ďakujeme firmám HAM HAM (R. Tušan), HILL´S (výhradnému dovozcovi značkového krmiva), BRAMAC (M. Bagar), Mirovi Mullerovi, Linde Varečkovej & Martinovi Humplíkovi.
Za ceny na XI. Klubovej výstave ďakujeme firme Premium Plus s.r.o., chov. stanici Z LUKOVSKÉHO DVORA (P. Kotěra) - poháre pre Juniorhandling, chov. stanici TUSANI (Monika Tušanová) - darček pre BOB. Darčekové predmety pre všetkých zúčastnených zabezpečila fa ENERGIZER Slovakia (M. Zámečník)
Ceny a darčeky na IX. Špeciálnu výstavu venovali: krmivo EUKANUBA fa Premium Plus s.r.o., poháre pre Juniorhandling chov. stanica Z LUKOVSKÉHO DVORA (P. Kotěra), darček pre BOB chovateľská stanica TUSANI (Monika Tušanová), darčekové predmety pre všetkých zúčastnených fa ENERGIZER Slovakia (M. Zámečník)

Manželom Tušanovím ďakujeme za bezplatnú aktualizácia a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka a poradcu chovu a zapožičanie agility dráhy na letný tábor a klubové dni.

rok 2004

Výstavný vak a pelech pre všetkých vystavovateľov X. Jubilejnej Klubovej výstavy navrhli, vyrobili a venovali manželia Tušanoví (spoluúčasť Premium Plus a ďalší).
Monike a Richardovi Tušanovím ďalej vďačíme za grafické spracovanie loga a katalógu Jubilejnej X. Klubovej výstavy, bezplatnú aktualizáciu a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka a poradcu chovu a zapožičanie agity dráhy na letný tábor a klubové dni. Šatky pre psíkov, víťazov súťaží na X. Klubovej výstave vlastnoručne pripravila a venovala Milada Krchňavá. Lubomírovi Zemanovskému ďakujeme za zapožičanie ozvučenia na klubový deň a výstavu.

Na zabezpečenie jubilejnej výstavy prispeli firmy Premium Plus s.r.o., Energizer, Bramac, Asbis, Technodat a NAY Elektrodom, chovateľské stanice Aquila Bojnice, Pavlovské vrchy, Annunaki, Nyathi, Tusani, rodina Jagnešákových, Souhradových, Palšových a Katarína Ťavodová, Darina Hegyiová, Katka a Marek Vlčkoví, Dagmar Konečná, Monika Kramolišová, Foltan & Hofferková s.r.o., Milada Krchňavá, manželia Nábělkoví a Tušanoví.
Ceny a darčeky na VIII. Špeciálnu výstavu venovali fy Premium Plus s.r.o., ENERGIZER Slovakia (M. Zámečník), Plzeňský prazdroj (K. Vlčková), a.s. a Chovateľská stanica TUSANI (M. Tušanová), poháre pre Juniorhandling venovala chov. stanica Z LUKOVSKÉHO DVORA (P. Kotěra)rok 2003


Vak pre víťazov a tričká pre všetkých zúčastnených klubovej výstavy
venovali manželia Tušanoví. (béžové tričká pre účastníkov letného tábora)

Keramické misky pre víťazov tried
na IX. Klubovej výstave venovala Drahomíra Konečná
Manželom Tušanovím ďalej okrem iného vďačíme za bezplatnú aktualizáciu a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka a poradcu chovu, zapožičanie a údržba agility dráhy na letný tábor a klubové dni. Ľubomírovi Zemanovskému ďakujeme za zapožičanie ozvučenia na klubové dni a výstavy.
Diplomy na trojboj
pre víťazov klubových dní graficky navrhla a spracovala Monika Tušanová

Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy tiež prispeli firmy: Premium Plus s.r.o., ENERGIZER Slovakia (M. Zámečník), Cestovná kancelária SETTOUR Slovakia (D. Hegyiová) a chovateľské stanice: ANNUNAKI (Š. Štusáková), PAVLOVSKÉ VRCHY (D. Konečná), RANUA (M. Kramolišová), TUSANI (M. Tušanová)rok 2002Za krásne a hodnotné šerpy počnúc rokom 2002 každoročne vďačíme
manželom Tušanovím
(pre víťazov klubových a špeciálnych výstav)

Kresba na diplomoch a titulnej strane katalógov pochádza z ceruzky Moniky Tušanovej (inšpirované Sarula Forosi, foto Zimmermann). Monike a Richardovi Tušanovím ďalej vďačíme za zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka a poradcu chovu, bezplatnú aktualizáciu a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie a údržbu agity dráhy na letný tábor a klubové dni.
Róbertovi Franzovi ďakujeme za tričká RR pre víťazov v súťažiach na VII. Klubovom dni. Jane Hladkej ďakujeme za preklad článku EN verzie klubovej inet prezentácie "About Club".
Martinovi Bagarovi ďakujeme za pekný a originálny nápad "Rád vďačného ridgebacka", ktorý bol udelený členmi klubu p. Hederlingovi a Tušanovi za mimoriadne zásluhy ohľadne zákona o chove psov.
Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy prispela firma Premium Plus s.r.o.rok 2001


Vlajky s logami súťaží pre pre víťazov klubových špeciálnych výstav navrhli a pripravili a víťazom venovali manželia Tušanoví.

Za pekné certifikáty chovnosti psov počnúc rokom 2001 každoročne vďačíme Monike Tušanovej. Manželom Tušanovím ďalej vďačíme za trička s logami súťaží pre víťazov VII. Klubovej a V. Špeciálnej výstavy, za zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka poradcu chovu, bezplatnú aktualizáciu a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie a údržbu agility dráhy na klubových dňoch. Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy prispela firma Premium Plus s.r.o.
rok 2000Tričká s logami súťaží pre pre víťazov klubových špeciálnych výstav pripravili a víťazom venovali manželia Tušanoví.

Monike a Richardovi Tušanovím vďačíme za zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka klubu, bezplatnú aktualizáciu a servis klubovej internetovej prezentácie, zapožičanie a údržbu agility dráhy na klubových dňoch.
Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy prispela firma Premium Plus s.r.o.
Diplomy pre víťazov súťaží na klubových dňoch a Klubových a Špeciálnych výstavách graficky navrhla a spracovala Monika Tušanová.
Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy prispela firma Premium Plus s.r.o.
Darček, ročnú prezentáciu psa a webpriestor pre víťaza IV. Špeciálnej výstavy BOB venovali mančelia Tušanoví.rok 1999


Diplomy, kartičky na čakateľstvo Klubového šampióna krásy a BOB kartičky pre víťazov klubových a špeciálnych výstav navrhla a graficky spracovala Monika Tušanová. Manželom Tušanovím vďačíme za zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka klubu, zapožičanie a údržbu agility dráhy na klubových dňoch.
Na zabezpečenie Klubovej a Špeciálnej výstavy prispela firma Premium Plus s.r.o.
Vlajky s portrétmi víťazov
v súťažiach PES/SUKA/CHS roka navrhli, graficky spracovali a vyrobili manželia Tušanoví.roky 1994-1999

Sponzormi klubových aktivít boli firma PREMIUM plus s.r.o., EUROBUILDING Piatrová, KIMEX (Jankulákoví), RICHTEX (Tušanoví), HZ (Mičuchoví). Tlač a výpočtovú techniku sponzorovali fy HZ s.r.o. (Mičuchoví), RICHTEX (Tušanoví), párkrát i B.I.C. Košice (Pezlár), SUDOP s.r.o (Mulleroví). Manželom Mičuchovím vďačíme za zapožičanie výpočtovej techniky pre prácu tajomníka klubu.

  

Copyright © rr.sk Obsah stránok podlieha autorským právam.
Kopírovanie akejkoľvek jej časti len so súhlasom autora a majiteľa stránok.
Všetky práva vyhradené!

                     © 2005 © 2019 www.rr.sk
Rhodesian Ridgeback klub Slovakia
Heslo: 
Číslo:   
napísali o nás
záujem o členstvo
kontakt
plánované akcie
klubové dni
klubové súťaže
povahové testy
Návštevy
Online:19
štatistiky
RR-shop